POKEC k celorepublikovému srazu

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
dajin
Příspěvky: 270
Registrován: 12 zář 2007, 19:48
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od dajin » 28 zář 2009, 11:55

Taky mužeme za nás říct , že Srazik byl Super 8) 8) Fajn lidi , pivko i ta merunka :-) Prostě parada :-) :) 8) :) 8)

Ale musim souhlasit s Opličkem , to jídlo opravdu stalo za Hov..no . :cry: :cry: :cry: :( :( Za nás opravdu NE !! :o :o
Ale možná byl kuchař nemocny a zastupoval ho udržbař ;) Tak to pak byl skvěly vykon :-)

Jinak : Sraz -- 1
Jídlo -- 5
ASTRA 1,6 16V X16XEL Combi Elegance

https://www.astra-g.cz/galerie/dajin/

Reklama
 

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Mike.S » 28 zář 2009, 11:58

byli jsme tam teda jenom v sobotu na oběd, ale asi jsme chytli nějakou lepší várku té ryby, protože my jsme ji přesolenou neměli :o
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
alpin..
Příspěvky: 302
Registrován: 27 úno 2008, 16:36
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od alpin.. » 28 zář 2009, 12:01

Tak sraz byl super a lidi taky sranda byla ...ze Defe.. :lol: a Skuti jinak jidlo hruza a des a gril byl super ale koncil brzo takze kuchare by to chtelo vimenit...jinak sraz suuuper :mrgreen:
Alpin Blue 2.0DTi
New autoo Astra G Y20 DTH 74Kw....

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 913
Registrován: 09 bře 2009, 16:03
Bydliště: Praha

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Pepino_GH » 28 zář 2009, 12:14

Oplíčku, nekecej, že jsi v neděli dostal k snídani nějaké šátečky... Já se zeptal jestli je něco jiného než ta "zelňačka" a pán v okénku mi řekl že nic, po suchém krajíci chleba jsme radši odjeli. Plně souhlasím s Tvým hodnocením. Sraz za 1*, jídlo tedy stačilo k přežití...
ASTRA H 1,7 CDTI CARAVAN
ASTRA G 1,2 16V HTB 5D, Supersport, Cross Country..
https://www.astra-g.cz/galerie/pepino-gh/

Uživatelský avatar
dada77
Příspěvky: 558
Registrován: 30 led 2009, 22:27
Bydliště: MOST to je kousek od CHÁNOVA

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od dada77 » 28 zář 2009, 12:17

Všichni byli super poznali jsme fakt několik pohodovejch lidí Míru s rodinkou a Lukiho s Lenkou užili jsme si s nimi pěknej víkend jen nám bylo trochu líto že se pozapomělo na ty nejmenší jak psal oplíček.Všivni měli super auta měli jsme se na co podívat,taky nám chyběl program měli jsme připravený věci do tomboli jen jsme se nedozvěděli kdy a komu to předat pak jsme slyšeli že proběhla někdy kolem deváté večer a to už pro nás nebylo jelikož jsme museli být s dětmi na chatě
ps.poznali jsme super ZOO
ZAFIRA 2,0 DTI r.v.2000

Uživatelský avatar
dada77
Příspěvky: 558
Registrován: 30 led 2009, 22:27
Bydliště: MOST to je kousek od CHÁNOVA

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od dada77 » 28 zář 2009, 12:21

alpin.. píše:Tak sraz byl super a lidi taky sranda byla ...ze Defe.. :lol: a Skuti jinak jidlo hruza a des a gril byl super ale koncil brzo takze kuchare by to chtelo vimenit...jinak sraz suuuper :mrgreen:
kuchaře se musím zastat chudák okolo půl osmé už na to neviděl a běhal do stanu z každýn kusem masa jestli je :roll: no chtělo to světlo :!:
ZAFIRA 2,0 DTI r.v.2000

Uživatelský avatar
Capone
Příspěvky: 1932
Registrován: 22 led 2008, 14:00
Bydliště: Praha

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Capone » 28 zář 2009, 12:30

pánové,byla to opravdu jízda :lol: :lol: :lol: Pokec u ohně ohledně bogu G + možnosti trojky u ohně mě docela dostala :lol: :oops: :lol: Jsem zvědav,jak to dopadne na dalšim srazu ??? :lol: :lol: :lol:
Astra G 1.7.DTI ( 01 ) Obrázek už má nového majitele ...
... jinak Astra H Caravan...
"Myšlenka na ústup je až někde na dně vaší mysli, vlastně tam vůbec není. A tak se pečlivě zakopete. Hluboko. A čekáte." "Currahee"

lukaskpd
Příspěvky: 4563
Registrován: 09 dub 2007, 19:55
Bydliště: Hlinsko v Cechcach
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od lukaskpd » 28 zář 2009, 12:31

ale bolo to grilovane super aj ked nato prd videl 8)
Neuč se, život tě nauči !!!! :)
Obrázek Lukaskpdova Astra G Obrázek
1.7TD ( 17DTL ) + CHIP
Obrázek
www.jkcolor.iplace.cz/

Uživatelský avatar
m1lan
Příspěvky: 1773
Registrován: 31 led 2008, 08:26
Bydliště: Topoľčany SK
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od m1lan » 28 zář 2009, 12:35

No podla nás to jedlo nebolo zas tak hrozné, čo ja viem... a to sme dosť vyberavý :D

Uživatelský avatar
Capone
Příspěvky: 1932
Registrován: 22 led 2008, 14:00
Bydliště: Praha

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Capone » 28 zář 2009, 12:38

Jinak k hodnocení srazu :arrow:

Sraz za 1 - ( zábava pro děti byla - Peťula skákala s Dejvem na trampolíně a Já + Peťula + Zigi + Monča + kakao jsme řádili na kolotoči ) :lol: :lol: :lol: A karaoke naprostá bomba 8) 8) 8)
Jídlo za 4 mínus ( zelnačka byla dobrá a Gril byl taky,jen škoda,že tak brzo skončil - při příjezdu z Rally klobása se na nás nedostalo s klobásama - hold jste banda nenažraná :lol: :lol: :lol: )
Astra G 1.7.DTI ( 01 ) Obrázek už má nového majitele ...
... jinak Astra H Caravan...
"Myšlenka na ústup je až někde na dně vaší mysli, vlastně tam vůbec není. A tak se pečlivě zakopete. Hluboko. A čekáte." "Currahee"

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Ruprecht » 28 zář 2009, 13:25

2JOEL: Diky za sraz, byl naprosto paradni! 8)
Jidlo: nic moc, no comment :o
Gril: Obcas trochu vic soli, ale neprislo mi to nijak dramaticky - ani jsem nesel na veceri! ;)
Off: Dohodli jsme se v nedeli v parku, ze se sejdeme u brany zamku, cekali jsme tam na vas jak trotli vecnost a vy uz jste byli davno vsichni pryc! Takze diky, ze jste mi dali vedet nebo na me tu minutu pockali, chtel jsem jet na hrad s Vami! :(

Vyrazil jsem domu zbytecne brzo uz v nedeli odpoledne, protoze jste pry meli jet na hrad a uz se nevracet.

Sraz byl vazne parada a uzil jsem si ho jak jsem cekal, ale tech par zbytecnosti trochu zamrzi...
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Uživatelský avatar
oFF
Příspěvky: 444
Registrován: 02 dub 2008, 16:36
Bydliště: Ivanka pri Dunaji - Metropola (mame metro hned vedla pola)
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od oFF » 28 zář 2009, 13:34

Ale ja som nesiel na ziadny hrad, ja som isiel domov. Mal som potom od teba neprijaty hovor, ale to som bol ja uz daaavno na slovensku. Nechcelo sa nam zdrziavat tym hradom, nam stacila ta Zamocka Zahrada. Ruprecht a ked uz ide o to nemusel si sa separovat, kludne si mohol ist s davom. Potom to takto dopadne. A pri vychode z parku sme stali hodne dlho a potom aj pri obchodoch so suvenirmi.
Naposledy upravil(a) oFF dne 28 zář 2009, 13:38, celkem upraveno 1 x.

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od brhy » 28 zář 2009, 13:34

oFF píše:Ale ja som nesiel na ziadny hrad, ja som isiel domov. Mal som potom od teba neprijaty hovor, ale to som bol ja uz daaavno na slovensku. Nechcelo sa nam zdrziavat tym hradom, nam stacila ta Zamocka Zahrada.
si sa ponahlal chlastat do senku sa priznaj!!!!!

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od Ruprecht » 28 zář 2009, 13:54

oFF píše:Ale ja som nesiel na ziadny hrad, ja som isiel domov. Mal som potom od teba neprijaty hovor, ale to som bol ja uz daaavno na slovensku. Nechcelo sa nam zdrziavat tym hradom, nam stacila ta Zamocka Zahrada. Ruprecht a ked uz ide o to nemusel si sa separovat, kludne si mohol ist s davom. Potom to takto dopadne. A pri vychode z parku sme stali hodne dlho a potom aj pri obchodoch so suvenirmi.
Separoval jsem se, protoze me bolela hlava a chtel jsem chvili klidu = byt mimo dav = byt mimo hluk!
Kdyz jste po obchodech a ja koukam z parku od kasny ke vchodu u ktereho Vas cekam a vy jste nekde jinde, je mi to prd platne a videt Vas opravdu nemuzu. Pocital jsem s tim, ze das vedet ostatnim, ze se s Vama chci zase sejit a kde mam byt.

No nic, ted uz je to jedno, priste se radsi s nikym nedomlouvat...
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: POKEC k celorepublikovému srazu

Příspěvek od HerryCZ » 28 zář 2009, 14:20

Mno, ja jsem se na sraze dozvedel, jeste jednu funkci k tempomatu, tak jsem ji hned na ceste domu vyuzil a super. Tou funkci bylo vyvolavani naposledy pouzite rychlosti tempomatu.

Mno jo, porad se clovek uci.
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Odpovědět