Elektrické stahování oken - problém

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Uživatelský avatar
-Lukash-
Příspěvky: 76
Registrován: 17 dub 2009, 10:50
Bydliště: Praha

Re: Elektrické stahování oken - problém

Příspěvek od -Lukash- » 11 zář 2009, 13:36

myslel jsem to tak, ze mi nejde zamknout klicem. jediny zpusob jak muzu zamknout kufr je pomoci centralu a uzamceni celeho vozu.

Chtel jsem se vyhnout situaci, kdy budu stat nekde na semaforu a nekdo prijde k autu zezadu otevre kufr neco vybere a uteče.. ja vim, je to představa přitažena za vlasy, ale proste je mi divne, ze mi při odemčenem vozu nejde zamknout kufr a pokud ano tak jedine s celym vozem.

chci mit odemčene dveče řidiče a zamčeny kufr.. ale toho nemužu dosahnout.

Reklama
 

Uživatelský avatar
oFF
Příspěvky: 444
Registrován: 02 dub 2008, 16:36
Bydliště: Ivanka pri Dunaji - Metropola (mame metro hned vedla pola)
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování oken - problém

Příspěvek od oFF » 11 zář 2009, 13:39

Nieje to az take nerealne deje sa to ze ti niekto ukradne veci z kufra. Ale nevidim dovod preco nemat zamknute aj dvere aj kufor, to je najmenej otvorit ked ides vystupit.

Uživatelský avatar
-Lukash-
Příspěvky: 76
Registrován: 17 dub 2009, 10:50
Bydliště: Praha

Re: Elektrické stahování oken - problém

Příspěvek od -Lukash- » 11 zář 2009, 13:41

je mi to jasne.. tak to delam.. ale kdyz uz je tam ta dira na klic tak jsem chtel vedet, jestli jsem to jen ja komu to klicem nejde zamknout aby to zustalo zamcene i když mam otevřene dveře nebo jestli je to tak normalni u kupečka..

Uživatelský avatar
oFF
Příspěvky: 444
Registrován: 02 dub 2008, 16:36
Bydliště: Ivanka pri Dunaji - Metropola (mame metro hned vedla pola)
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování oken - problém

Příspěvek od oFF » 11 zář 2009, 13:45

Ked nezabudnem to vyskusam, ale aj tak zabudnem asi :lol:

Uživatelský avatar
-Lukash-
Příspěvky: 76
Registrován: 17 dub 2009, 10:50
Bydliště: Praha

Re: Elektrické stahování oken - problém

Příspěvek od -Lukash- » 11 zář 2009, 13:47

:D :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování oken - problém

Příspěvek od Defender » 11 zář 2009, 13:49

No úplně jistej si nejsem, ale myslím že lze uděla to, že když otevřeš centrálem celý auto, tak máš kufr (pátý dveře) stále zamčený a musíš použít klíč :D .
Mrkni do manualu, tam je postup jak se to nastavuje klíčem :)
Mobil : 602318645

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Re: Elektrické stahování oken - problém

Příspěvek od spermin » 11 zář 2009, 13:50

mi to jde, ale dost násilím a pomalu točit klíčem, až jsem měl pocit, že klič zlomím. :cry:
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

Uživatelský avatar
-Lukash-
Příspěvky: 76
Registrován: 17 dub 2009, 10:50
Bydliště: Praha

Re: Elektrické stahování oken - problém

Příspěvek od -Lukash- » 11 zář 2009, 13:52

v manualu je obrazek, kde je nakresleno, ze pro uzamceni kufru se ma otočit klicem ale je to spoledne pro hatchback i coupe a me to nefunguje tam s tim klicem kvedlam jak chci ale nic se nezamkne.. mozna mam pojebany ten zamek ci co..

Ohledne toho okna ais nikdo nema paru co? :cry: :cry: to me stve mnohem vic než ten kufr.. :?
spermin píše:mi to jde, ale dost násilím a pomalu točit klíčem, až jsem měl pocit, že klič zlomím. :cry:
tak, to by mohlo byt ono.. možna je ten zamek zatuhly.. ja si nechci dolamat klic.. tak jsem to nehrotil silou.. asi ten zámek zkusim promazat.. :)
Naposledy upravil(a) -Lukash- dne 11 zář 2009, 13:59, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Re: Elektrické stahování oken - problém

Příspěvek od spermin » 11 zář 2009, 13:55

při zamykání cítím že se v zámku děje něco po mechaniclé stránce, přesouvá se poloha zámku a nejde to jako u klasického zámku,
ale fakt pomaleji a dost ztuha. 8)
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

Uživatelský avatar
-Lukash-
Příspěvky: 76
Registrován: 17 dub 2009, 10:50
Bydliště: Praha

Re: Elektrické stahování oken - problém

Příspěvek od -Lukash- » 11 zář 2009, 16:30

Jeste je tu jedna věc, projížděl jsem témata, ale tohle jsem tu nenašel. Tak snad se to tu už někde neřešilo, abych se neptal znovu. Mám problém s el. oknem (u kupátka) když je auto zavřené a vezmu za kliku tak okynko sjede o kousek aby se uvolnilo z gumy a bylo možné otevřít dveře. Vše bylo v pořádku. Ale od jisté doby, když jsem za jízdy okýnko o kousek otevřel a jel tak například při přejetí nerovnosti na vozovce mi v okynku divně rachtalo až křupalo. byl jsem z toho nervozni, protože ten zvuk mě celkem dost deptal. tohle mě s**lo asi čtvrt roku.. až jsem jednou vypěnil a zkousil jsem na okynko zvrchu zatlačit když bylo otevřené a ono se posunulo o ten kousek co zajíždí když se oteviraji dveře a byl klid.

Ale jen na chvilku.. protože jakmile okynko posunu o kousek niz, nebo ho zavřu a zase otevřu tak to dela znova, dokud na nej zvrchu nezatlacim a neposunu ho o ty 2 centimetry dolu ručně.. ted mam obavy, ze kdyz to budu delat častšěji, tak abych to nějak nepok*rvil.

Leckoho může napadnout, že mam znovu zkalibrovat okno zpusobem ktery tu byl mnohokrát popsán kdy vyjedu nahodu a dolu až okynko posleze cvakne.. Ale to jsem mockrat zkoušel a nepomáhá to. Napadlo mě, jestli se do auta nechtel nekdo odstat a o ten kousek mi to okno nejak nestrhnul.

Nesetkal se nekdo s podobným problémem? Případně nenapadá někoho jak by se dal vyřešit? :?

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické stahování oken - problém

Příspěvek od Defender » 11 zář 2009, 16:50

Tak tady je komplet to zavírání :D
sshot-1.jpg
sshot-2.jpg
Mobil : 602318645

Uživatelský avatar
-Lukash-
Příspěvky: 76
Registrován: 17 dub 2009, 10:50
Bydliště: Praha

Re: Elektrické stahování oken - problém

Příspěvek od -Lukash- » 11 zář 2009, 16:56

Defender píše:Tak tady je komplet to zavírání :D
8) :) tisicere diky.. :) 8)

Uživatelský avatar
-Lukash-
Příspěvky: 76
Registrován: 17 dub 2009, 10:50
Bydliště: Praha

Re: Elektrické stahování oken - problém

Příspěvek od -Lukash- » 17 zář 2009, 14:03

Opravdu to funguje, jen to bylo zatuhlé. Trošku jsem zabral.. chvilku jsem měl obavy, aby mi nezůstal v ruce jen konec klíče, ale pak se v zámku cosi pohlo a ted už to jde zamykat celkem bez problemů.. :D

Uživatelský avatar
pinkpiggy
Příspěvky: 122
Registrován: 25 bře 2010, 22:03

Re: Elektrické stahování oken - problém

Příspěvek od pinkpiggy » 27 srp 2010, 01:32

no lidove, s tim kufrem to astry budou mit nejake pitome..u me 3dv to jde taky DOST ztuha..otevre se v pohode pak..ale kazdopadne co me NESKUTECNE s*re je to,ze abych otevrel kufr,tak musim VZDY vyndat klic ze zapalovani..a otevirat kufr klicem..je to docela dost otravne kdyz jen chci pri jizde neco rychle vyndat..vyskocim s auta (stojiciho,samozrejme ne za jizdy :D)..a najednou si uvedomim,ze musim chcipat motor,znova startovat,atd..:-/
Opel Astra G 1,7 DTi, 2001
Xbox elite | flash,benq | 2x bezdrat black ovladac | PRODÁM GHOST RECON 2
Nokia N93 | HP Pavilion dv6750ec

Odpovědět