Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od APiK » 31 srp 2009, 07:20

Ruprecht: Zjistit se to dá pomocí filtrace v seznamu členů. Mezi ty aktivní v Tvém okolí patří hodně lidí.... Cidla, nooeell, Paul, lukaskpd, Hanzzz, a spousta dalších....
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

Reklama
 

Uživatelský avatar
eXp10it
Příspěvky: 632
Registrován: 04 úno 2008, 20:31
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od eXp10it » 31 srp 2009, 07:53

Ruprecht píše:Pripomina ten zvuk jako kdyz se o sebe trou 2 gumy a je to slyset do max 50km/h, mozna uz i min. Pri vyssich rychlostech uz je klid.
Je to do jiného threadu, ale ten náraz ti asi něco načal, ten zvuk co popisuješ bude asi tyč stabilizátoru (kost) což je maličkost za pár korun a snadno vyměnitelná.... pokud je to ona tak ty vržou v zatáčkách nebo když rozhoupeš auto do stran. Ale třeba to s tím nemá nic společného a je to souhra náhod... identifikace těhle vrzání je sice snadná ale na zvedáku :)

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od manli2 » 31 srp 2009, 08:44

auto už je umytý.... fotky smazaný... ještě odvězt věci...


za víkend jsme vyjeli dvě nádrže... 8) vypadá to že na příští sezonu to bude chtít nový gumy... no spíš auto... :mrgreen:
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
ála
Příspěvky: 1437
Registrován: 25 kvě 2009, 18:05
Bydliště: Chrudim city
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od ála » 31 srp 2009, 09:46

Slawat77 píše:No ono to bylo docela narychlo spachany,ale rikaly sme ze priste to dame vedet sem a myslim ze by prijelo vic lidi.To parkoviste je dost velky a o vikendu je tam prazdno.Takze kdo z okoli i neokolí ma zajem tak se muzeme na necem domluvit.Apik jevi zajem,myslim ze i Ála by se pridal,ten to ma doma.Tak 4 by sme byly urcite :D
To si piste, ze bych si prijel zaslintat nad coupe :lol:

Uživatelský avatar
langdon2
Příspěvky: 3784
Registrován: 17 led 2008, 10:48
Bydliště: Nitra SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od langdon2 » 31 srp 2009, 09:49

Manli 2, auto nemen...Astra je super vozitko.... 8)
Opel Insignia 2,0 Cdti 2010
Opel Astra G 1,4 16V r.v. 1999 ex...
Opel Corsa B 1,2 16V r.v. 1999

Uživatelský avatar
pepik
Příspěvky: 823
Registrován: 28 říj 2007, 11:41
Bydliště: vlevo za pravim rohem stredne u prostred nahore smerem severojih = Praha :D

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od pepik » 31 srp 2009, 09:56

tak ja vcera sundal saharu na klimu rozebral vrtule nalakovana na cervenou a zbytek na cernou perlet :) a par vrstec laku at se to leskne :D uz to schne dneska si vezmu plastovou trubku od turba a to same take cerna perlet :) sem celkem zvedav :D
FFS-flip flop simson a na nem dalsi ruzne blbosti ale par uspesne vyhranejch soutezi za sebou maa :D ( http://www.youtube.com/watch?v=2xeThFUemyE&NR=1 )

OPEL ASTRA G CARAVAN 2.0 DTi Confort + AEZ 17´´ na 8J + cerne AE + kozenej vnitrek a dalsi veci v interieru :) + 2x garfild za oknem :D

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Ruprecht » 31 srp 2009, 10:10

ála píše:To si piste, ze bych si prijel zaslintat nad coupe :lol:
Super, zacina se nam to trochu rysovat ;)

Jinak vcera vecer jsme to meli s coupatkem docela drsny. A to jsem ho chtel jenom trochu oplachnout, dofoukat gumy a vyluxovat. Bohuzel se to cele trochu zvrtlo:
1. Znamy, ke kteremu jsem to chtel jet oplachnout (nic moc lesteni, jen tak narychlo) mi vubec nebral telefon, asi byl nekde s rodinkou... Do mycky se mi nechtelo, takze to mam trochu zasvineny...
2. Prijedu v Pardubicich na dubine k shellce, pujcim si na zalohu 100kc ventilky ke kompresoru a jdu si nahustit kola. (Ty ventilky ke kompresoru jim pry porad nekdo krade, tak uz to delaji takhle...) Ventilky podchazeji a kompresor taky zrovna moc neplni svoji funkci. Bohuzel zadne nahradni nemaji, takze odjizdim s mirne podhustenyma kolama. Nic hroznyho, ale mam v planu jet na protejsi benzinku...
3. Dojedu k vysavaci a chci si to vyluxovat. Hodim Jachyma (10kc) do stroje a luxuju. Po asi 2 minutach to prestane a zacne pipat. Najdu vzpinac a rikam si "haha, vystoupime a nastoupime". Vypnu to a ono to pipa porad dal! Zavolam obsluhu, typek okolo toho chvili pobiha, ale nakonec pokrci rameny a ja si to jedu k te protejsi shellce dohustit a vyluxovat. Jeste si rikam: "Jeste, ze tady netankuju, nechci ani domyslet, co by se stalo... :) "
4. Prijedu k protejsi benzince a koukam, bomba na retezu nikde! "Haloooo, kde mate pls bombu, mam to poloprazdny!", inu dozvidam se, ze "Vcera nam ji ukradli, to delaji kazdou chvili a reter neretez, bomba neni...". OK, jdu si tedy alespon vyluxovat a s myslenkama, co vsechno bych udelal tem zlodejskym hajzlum se trochu uklidnuju, abych nejel nasrany, to je v turbu ponekud nebezpecny... ;)
5. Hodim jachyma do stroje, ozve se zvuk vysavace, radostne poskocim a trochu tlesknu!
6. Studena sprcha, ten vysavaci vykon ma v porovnani se stejne vypadajicim vysavacem u Shell asi 30%! Budiz, i pres to vyluxovano...
7. Jedu do Steblove na veceri, abych si dopral nejake uklidnenicko! Po ceste je OMV, tak to tam mam v planu dofoukat.
8. Prijedu na OMV, najdu vzduch, zaparkuju, nasadim na prave predni kolo "Huraaaa, nepodchazi!" Zmacknu tlacitko + asi na 3s a koukam, ono tam je 3,5! U Shellky na dubine se to dostalo na 2,5 asi za 15s s ramusem trabanta na ceske dalnici kolem 200km/h... "A kurnik, tady to i tlakuje a to pri tom vubec nic neslysim!", rikam si a spokojene odjizdim s predkem na 2,8...
9. Do Steblove na vysnenou veceri prijizdim ve 21:15, uz 15 minut nevari...
10. Dam si nealko, jedu se znamym k domu do hospy na alko, zkonci to tak, ze jsem tak akorat dosel domu, najedl se a sel spat. Jeste, ze vim, co muzu vypit, abych byl druhy den pouzitelny... ;)

:)
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Uživatelský avatar
ála
Příspěvky: 1437
Registrován: 25 kvě 2009, 18:05
Bydliště: Chrudim city
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od ála » 31 srp 2009, 10:38

No o kvalitnim servisu vetsiny benzinek mi ani nemluv :D O poradnou wapku nenarazis, kdyz si to chces jenom oplachnout, vysavace, kdyz fungujou, tak s vykonem takeho toho co se pripoji prews usb k notebooku :D a plne a spravne fungujici kompresor je taky velkou vzacnosti :( ...sveho casu kdyz jeste jim fungoval ten u byvale pardubicke hypernovy (ted Albert :lol: ), tomu sem rikal kvalitni husteni :lol: ...ted uz jim tam ale dobu visi cedulka Mimo provoz :twisted:

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od milosh » 31 srp 2009, 10:45

Dobry ruprechtuv pribeh, paradox je s tim luxovanim na benzinkach ze nekde to stoji 10kc a foukas 2minuty a nekde to mas 10m za 10kc, a to je v ramci jednoho mesta, ale lepsi fakt pored barakem pouzit vyrazeny vysavac domaci :D nez ty ofukovatka co na nekterych benzinkach maji :roll:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
ála
Příspěvky: 1437
Registrován: 25 kvě 2009, 18:05
Bydliště: Chrudim city
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od ála » 31 srp 2009, 10:47

akorat, ze ti co bydlej v kralikarne si musej poridit poradnou prodluzku :lol:

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od manli2 » 31 srp 2009, 10:49

langdon2 píše:Manli 2, auto nemen...Astra je super vozitko.... 8)
kamarád mě ted docela nahlodal na O1 RS :D
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od HerryCZ » 31 srp 2009, 10:56

Mno ja jsem v sobotu osadil plne Zafu. Vozil jsem celou svatbu, tchyne se vdavala po 3, ta ji 7 lidi stacilo. Mno jina na plynu to moc znat nebylo, ale zato na spotrebe ano.

PS: Jojo s tema vysavacema a vzduchem na benzince to znam. Ja vysavam na chalupe domacim vysavacem a je to mnohem lepsi, ale s tim kompresorem na benzince se mi jednou stalo, ze jsem mel na S100 defekt. Tak jsem vytahl rezervu jak jsem ji nasadil, tak jsem zjistil, ze to je jen papuc. Merim tlak a ejhle 0,5. Mno rikam, benzinka je 300m, tak tam zkusim dojet. S rychlosti sneka jsem tam dorazil, sundam bombu a zacnu foukat. Mno tlak z bomby zmiznul driv nezli by jste rekli popel. Tak jsem na te benzince cca 15 minut doufukoval kolo, bombu, kolo, bombu a furt tak dokola. Ale dobra vec se povedla, protoze jsem tam natlacil alespon 1,5 s cimz uz se dalo jet.
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od APiK » 31 srp 2009, 11:03

Ruprecht: Co máš k sakru s tou Stéblovou :D . Kde tam do Tebe mám o víkendu narazit? :lol: V životě jsem ve Stéblový snad neviděl Astru (teda krom mé Italky) :D .
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 552
Registrován: 21 srp 2009, 14:51
Bydliště: Pardubice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Ruprecht » 31 srp 2009, 11:14

APiK píše:Ruprecht: Co máš k sakru s tou Stéblovou :D . Kde tam do Tebe mám o víkendu narazit? :lol: V životě jsem ve Stéblový snad neviděl Astru (teda krom mé Italky) :D .
A ty mas se Steblovou co? Ja tam jezdim do hospody U Rohatyho kola ;)
Opel Astra coupe Bertone 2.0L Turbo - Galerie
Opel Vectra Vauxhall Caravan 2.0L

Uživatelský avatar
adam09
Příspěvky: 4473
Registrován: 12 pro 2007, 23:59
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od adam09 » 01 zář 2009, 12:12

Na co auto když je lepší NOSOROŽEC
[color=red][size=100][b][u]>>>DIAGNOSTIKA Kladno,Praha kdyby tak SZ<<<[/u][/b][/size][/color]

PRODEJ moje coupe Z22SE

https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=40&t=22659&p=384981#p384981

Odpovědět