Tak mám první 3 body a 2500kč pokutu

Co se jinam nehodí pište sem
Pleshoun
Příspěvky: 254
Registrován: 24 črc 2006, 20:44
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Tak mám první 3 body a 2500kč pokutu

Příspěvek od Pleshoun » 18 srp 2006, 22:13

To si tak jedu do Liberce serpentýnama za kokotem co se bojí cca 20km/hod... tak ho začnu hned za serpentýnama předjíždět a ten debil mi začal zrychlovat... před obcí kunratice...
Měl jsem tři možnosti...
1/ přibrzdit a opět se zařadit a ohrozit toho maníka co začal předjíždět zároveň se mnou...
2/ šlápnout na to víc a po zařazení zběsile dobržďovat na ceduli a ohrozit předjížděného...
3/ prostě plynule předjet a potom rozumně zpomalit, bohužel to vyšlo až do obce...
Naměřeno mi bylo 73km/hod...

A teď mi řekněte, kdo je debil...
Astra G 1,6 16V Comfort, r.v.2001, Z16XE

Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 18 srp 2006, 22:22

vcera se mi stalo to samy, ve meste, ale nastesti nikde nikdo ale jel sem max. 60. je to o nahode :roll:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 18 srp 2006, 22:35

Debilove jsou ty policajti (ze si to nenechali vysvetlit) i ten predjizdenej - teda aspon podle me. Proto i ted predjizdim na plnej plyn a pak to zahamtnu zpet na povolenou rychlost. Nebudu predjizdet nekoho kdo jede 85 devadesatkou, ze ... to by moc bezpecny nebylo.

Pleshoun
Příspěvky: 254
Registrován: 24 črc 2006, 20:44
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od Pleshoun » 18 srp 2006, 22:37

AstraDTI píše:Debilove jsou ty policajti (ze si to nenechali vysvetlit) i ten predjizdenej - teda aspon podle me. Proto i ted predjizdim na plnej plyn a pak to zahamtnu zpet na povolenou rychlost. Nebudu predjizdet nekoho kdo jede 85 devadesatkou, ze ... to by moc bezpecny nebylo.
Naopak policajt rekl ze by to v pohode nechal za kilo... jenze snazivej trouba u radaru by si to nenechal vysvetlit... ten si jen dela carky do spravniho rizeni...
Jeste premyslim ze bych nevyzvedl predvolani... a cekal na promlceni...
Ja to totiz jeste neplatil ani body nemam to mi na miste dat nemohli...
Astra G 1,6 16V Comfort, r.v.2001, Z16XE

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 18 srp 2006, 22:42

Pleshoun píše:
AstraDTI píše:Debilove jsou ty policajti (ze si to nenechali vysvetlit) i ten predjizdenej - teda aspon podle me. Proto i ted predjizdim na plnej plyn a pak to zahamtnu zpet na povolenou rychlost. Nebudu predjizdet nekoho kdo jede 85 devadesatkou, ze ... to by moc bezpecny nebylo.
Naopak policajt rekl ze by to v pohode nechal za kilo... jenze snazivej trouba u radaru by si to nenechal vysvetlit... ten si jen dela carky do spravniho rizeni...
Jeste premyslim ze bych nevyzvedl predvolani... a cekal na promlceni...
Ja to totiz jeste neplatil ani body nemam to mi na miste dat nemohli...
jediny reseni....
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 18 srp 2006, 22:47

No pred 1.7. se mi libilo, ze se to dalo rozumne vysvetlit a bylo to bez pokuty nebo jenom za smesnou castku ... ale ted :cry:

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 18 srp 2006, 22:56

Jooo hold je to pech.... ale máš štěstí, že si nenarazil na toho u radaru.... Ten by ti na místě řekl, že si ho nemusel předjíždět :roll:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Luky
Příspěvky: 1556
Registrován: 14 úno 2006, 15:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky » 19 srp 2006, 00:03

AstraDTI píše:Debilove jsou ty policajti (ze si to nenechali vysvetlit) i ten predjizdenej - teda aspon podle me. Proto i ted predjizdim na plnej plyn a pak to zahamtnu zpet na povolenou rychlost. Nebudu predjizdet nekoho kdo jede 85 devadesatkou, ze ... to by moc bezpecny nebylo.
No jestli to po predjizdeni zahamtnes, tak.... si o tom pokecame zitra :P
Mimochodem v zakone je to, ze bys mel predjizdet, kdyz nemuzes ohrozit ostatni.
Schvalne jsem to zkusil: Fabie 40km/h, cca 3km dlouha rovina (ale ve vesnici), predjizdim ho 50km/h. No kdybych se na to nevysral, tak me trefi celne ten manik, co vyjel od naproti ty 3km dal...
Co z toho vyplyva? (aspon pro me) Seru na ne, budu si jezdit pohodove jako predtim. Howg.
--- Astra G '98 1.4 16V ---

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 19 srp 2006, 00:09

Neboj nejsem debil - nemysli ze mu prijedu pred cumak a zadupnu brzdu k podlaze :lol: no a kdyz jede nekdo za mnou tak mu samo udelam misto aby se moch zaradit. Rek bych ze jezdim dost ohleduplne.

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 19 srp 2006, 10:21

Tam hlavně šlo podle mě o to, že když si předjíždel, tak ten před tebou neměl začít zrychlovat 8) .... Normální člověk si nechá tu rychlost, jakou má a pak až ho někdo předjede, tak pak teprve začít např. zrychlovat :wink: Aspoň tedy já to tak dělám, že uvolňuji místo rychlejším a nedávám si s nimi závod :idea:
Něco jiného je začít zrychlovat, když tě nikdo nepředjíždí a když jsi předjížděn :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 870
Registrován: 22 led 2006, 18:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oťas » 19 srp 2006, 10:53

Pokutovat by měli toho co schválně zrychlí a znemožní předjetí, jenže to cajty nezajímá.... oni mají svou krabičku s číslíčkama a to je proně směrodatný......určitě musel vidět, proč došlo k tomuto přestupku, tak měli opálkovat toho courala, ale stím bohužel nic nenaděláme..... oni jsou totiž svatí a jezdí, tak jak zákon nařizuje..... :lol: :lol: :lol:
Astra G hatchback, r.v.2000, Z16XE, klima, ABS, zaslepen EGR. 4x airbag, nyní čočky (xenony).odvětrání motoru zvlášť do nádoby,po uzamčení automatické zavření oken,rádio VDO Dayton CD 2304 MP3 4x50W
Astra H 1.9 CDTI 88kW ..... chip na 104,3kW

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 19 srp 2006, 11:08

Oťas píše:oni jsou totiž svatí a jezdí, tak jak zákon nařizuje..... :lol: :lol: :lol:
Jako MR. POLICEJNI PREZIDENT :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 870
Registrován: 22 led 2006, 18:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oťas » 19 srp 2006, 11:10

SyncMaster píše:
Oťas píše:oni jsou totiž svatí a jezdí, tak jak zákon nařizuje..... :lol: :lol: :lol:
Jako MR. POLICEJNI PREZIDENT :wink:
A ne jen on..... :wink:
Astra G hatchback, r.v.2000, Z16XE, klima, ABS, zaslepen EGR. 4x airbag, nyní čočky (xenony).odvětrání motoru zvlášť do nádoby,po uzamčení automatické zavření oken,rádio VDO Dayton CD 2304 MP3 4x50W
Astra H 1.9 CDTI 88kW ..... chip na 104,3kW

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 19 srp 2006, 11:13

Oťas píše:A ne jen on..... :wink:
Obrázek Obrázek
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Pleshoun
Příspěvky: 254
Registrován: 24 črc 2006, 20:44
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od Pleshoun » 19 srp 2006, 11:44

No problém je mimo jiné v tom (kdo to tamzná ví o čem mluvím) že je to tam nejprve rovinka potom zatáčka a za ní hned za obcí stavěj... Ti co staví toho co udělal tu prasárnu prostě nevidí a ti co měří ty zase nezajímá nic jiného než radar...
On je problém spíše v systému jako takovém než v policajtech (nemluvím o městských to je verbež)... oni stavěli jen to co jelo šedesát a více...
Problém je, že rychlost kterou mi naměřili je daná a stejně tak je daná sankce za tu rychlost... mám takový dojem, že vyjádření k přestupku jsem na ten papír psal jen proto, aby i na druhé straně něco bylo...
Astra G 1,6 16V Comfort, r.v.2001, Z16XE

Odpovědět