Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
eXp10it
Příspěvky: 632
Registrován: 04 úno 2008, 20:31
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od eXp10it » 04 čer 2009, 20:55

do stran? :shock:

Reklama
 

Majesty
Příspěvky: 2642
Registrován: 03 zář 2008, 09:15
Bydliště: Metropole Libouň (na dohled Blaník)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Majesty » 04 čer 2009, 20:59

To dělají. Třeba meďák nebo koncern a i jiní. Opel ale ne. Tady vůbec nepoznáš, že se seřizují. Jen když u toho stojíš, slyšíš vrčet motůrky. Už psal i Trdlo, že "nezdraví".
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI
EX The Golden Queen of Majesty --> EVOLUCE (str.21)
Obrázek Obrázek O nás
http://cardigan-bedwyr.blogspot.com/

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Trdlo » 04 čer 2009, 21:37

No jo Majesty, psal jsem to, ale to je o 2 stránky zpátky, to už nikdo nečte. :lol:
END

Uživatelský avatar
undertaker
Příspěvky: 198
Registrován: 07 dub 2008, 12:46

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od undertaker » 06 čer 2009, 02:28

Neviem ako to je v CZ ale na slovensku xenonove svetla presne urcuje na to adekvatna norma cize nemozete napchat do lubovolneho svetla D2S xenon ale len do paraboly na to urcenej.. urcite je to tak aj uvas.. v prilohe posielam podmienky ktore urcuje zakon pri prestavbe svetiel na xenonove... Mate tam aj oznacenie schvalovacich znaciek svetlometov to su tie pismena a cisla co su na parabolach ktore urcuju co sa do daneho svetla moze montovat...

http://rapidshare.com/files/241303510/xenon.pdf.html

Uživatelský avatar
RomanK
Příspěvky: 1180
Registrován: 12 led 2007, 18:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od RomanK » 06 čer 2009, 10:24

Mike.S píše:ještě k tomu automatickému náklonu, nedělají náhodou origo xenony po nastartování to, že se pohnou jak do stran tak i nahoru a dolu? :twisted:
Dělají, ale jen adaptabilní na Astře H, Zafiře B, Vectře C , Signumu...
Astra 1.7 CDTI Caravan 2003 OPC line
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Diagnostika TECH 2 a GM MDI, programování a resetování řídících jednotek, zjišťování security kódů k jednotkám
http://www.carteam.cz tel: 777620300 nebo 777620301[/color]

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Frydex » 06 čer 2009, 14:46

undertaker píše:Neviem ako to je v CZ ale na slovensku xenonove svetla presne urcuje na to adekvatna norma cize nemozete napchat do lubovolneho svetla D2S xenon ale len do paraboly na to urcenej.. urcite je to tak aj uvas.. v prilohe posielam podmienky ktore urcuje zakon pri prestavbe svetiel na xenonove... Mate tam aj oznacenie schvalovacich znaciek svetlometov to su tie pismena a cisla co su na parabolach ktore urcuju co sa do daneho svetla moze montovat...

http://rapidshare.com/files/241303510/xenon.pdf.html
Ty sis asi nečetl první příspěvek že ? :roll:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
undertaker
Příspěvky: 198
Registrován: 07 dub 2008, 12:46

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od undertaker » 07 čer 2009, 00:27

ale cital daval som tu preto ze niekto si mysli ze ked namontuje ostrek a naklapanie do angelov tak ze je v klude pred policajtom pri kontrole... v tej norme je pekne ukazane znacenie svetiel... ked svetlomet nie je urceny pre xenon tak ani naklom ani odstrekovasnie vodica vedsinov pred pokutov nezachrania... tuna na slovensku si na to teraz davaju policajti dost pozor....

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od manli2 » 07 čer 2009, 09:13

:roll: tak si to přečti ješte jednou coo těch EA ju....a koukni na EA třeba od FK a tam najdeš včechny ty písmenka :| :roll: :mrgreen:
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Skuti
Příspěvky: 1188
Registrován: 10 říj 2008, 18:56
Bydliště: Vesnička krásná, středisková

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Skuti » 07 čer 2009, 09:22

Z TF:
djchrpa píše:O víkendu mě stavěla policejní hlídka kvůli xenonům na Fiatu... Šli na to od lesa... Prý že mi nesvítí jedno světlo, ať jim ukážu náhradní žárovky.. Zapnul jsem světla, ony svítily, říkám jim, že to jsou xenony, což oni dobře věděli... Tak prý ať otevřu kapotu... Tam hezky trafa :D... Ale je to nezajímalo. Říkali, že mají nějaké instrukce, že auto, které má xenony, musí mít na světlometu písmeno "H"... Takže asi 10 minut hledali písmeno H, nenašli... Mezitím jsem je jen informoval, že mám elektronické štelování výšky, že tu výbojku mám v čočce, že mám čiré překrytí...
Nechali mě jet, takže v pohodě. Každopádně hned tento týden si připravím raznici "H", nahřeju a lehce otisknu do zadní části světlometu. Jen tak pro jistotu. Má být "H", bude "H". Jinak na ostřikovače jsem se ptal taky, ale říkali, že je prostě zajímá "H".
Víte někdo o co jde?
PS: Stalo se to u nás na Ostravsku.
Obrázek
  • Systémy oplocení, brány, branky, vrata - BETAFENCE

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Frydex » 07 čer 2009, 09:24

Jo, ale psal si o těch píásmenech co na tom mají být vyznačené a že to má být čitelné, a to v tom prvním příspěvku všecko je... Když bude mít tenhle článek policajt v ruce a stopne někoho z nás, tak 90% lidí je v prd.eli.... :wink:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od manli2 » 07 čer 2009, 09:28

Skuti píše:Z TF:
djchrpa píše:O víkendu mě stavěla policejní hlídka kvůli xenonům na Fiatu... Šli na to od lesa... Prý že mi nesvítí jedno světlo, ať jim ukážu náhradní žárovky.. Zapnul jsem světla, ony svítily, říkám jim, že to jsou xenony, což oni dobře věděli... Tak prý ať otevřu kapotu... Tam hezky trafa :D... Ale je to nezajímalo. Říkali, že mají nějaké instrukce, že auto, které má xenony, musí mít na světlometu písmeno "H"... Takže asi 10 minut hledali písmeno H, nenašli... Mezitím jsem je jen informoval, že mám elektronické štelování výšky, že tu výbojku mám v čočce, že mám čiré překrytí...
Nechali mě jet, takže v pohodě. Každopádně hned tento týden si připravím raznici "H", nahřeju a lehce otisknu do zadní části světlometu. Jen tak pro jistotu. Má být "H", bude "H". Jinak na ostřikovače jsem se ptal taky, ale říkali, že je prostě zajímá "H".
Víte někdo o co jde?
PS: Stalo se to u nás na Ostravsku.
přečti si první příspěvek na první stránce... a nemá tam být H ale D nebo HCR a jestě neco ;-)
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Štráda » 07 čer 2009, 09:28

Heh,a já vím,o jednom policajtovi,který je mezi námi na foru!!! :lol:
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od manli2 » 07 čer 2009, 09:31

Frydex píše: Když bude mít tenhle článek policajt v ruce a stopne někoho z nás, tak 90% lidí je v prd.eli.... :wink:
no pokud narazíš na nějakýho magora tak učitě.... bude to jako se všim...
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od brhy » 08 čer 2009, 15:00

a ste f prdeli a vsicky budete jazdit na halogenoch :D :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Arwy
Příspěvky: 714
Registrován: 27 črc 2006, 16:50
Bydliště: Slovensko

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Arwy » 12 čer 2009, 19:09

Programovanie riadiacich jednotiek vozidiel Opel, diagnostickým testerom GM MDI.
Lustrácia Security a Radio kódov z VIN čísla vozidiel Opel.
Opel Astra J Sport, 1.6, 85 kW, A16XER+LPG, r.v. 2010; Ex Opel Astra G, Z14XE, Ex Opel Astra G, X16XEL

Odpovědět