Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od manli2 » 03 čer 2009, 22:45

Jocker píše:jasne hologaci na D2S....celkem hovadinka ne? když jsou na 2x H7 nebo snad má D2S stejne ohnisko jako H7?
no a v tom je ten for proč EA s normálníma žárovkama moc nesvítí :wink: :|
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Reklama
 

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Frydex » 03 čer 2009, 22:45

EA od FK a mám taky elektrické naklápění... :wink:
Potkávačka jde osadit jak H7, tak i D2S... je napsáno na lampě.... v parabole je dvojí dosedací plocha pro žárovku.. :wink:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Štráda » 03 čer 2009, 22:48

Tak to tam skopčáci napsali asi z prde.e ne!Asi nemáš AE,víš ona tam v té čočce je clonka víš,a ta zabranuje oslňování atd,žárovka a výbojka v ní svítí stejně ořízle!!!Jen výbojka má vjetší svítivost a jinou teplotu světla,takže svítí víc a i dál! :lol:
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Uživatelský avatar
wizyy
Příspěvky: 198
Registrován: 17 bře 2008, 09:29
Bydliště: Havlickuv Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od wizyy » 04 čer 2009, 08:48

Frydex píše:EA od FK a mám taky elektrické naklápění... :wink:
Potkávačka jde osadit jak H7, tak i D2S... je napsáno na lampě.... v parabole je dvojí dosedací plocha pro žárovku.. :wink:
Kouknul jsem a mame stejny AE, ale ja mam info od FK, ze tam D2S nejdou (ikdyz je na nich napsany H7/D2S nad tou cockou).

Zkousek jsi uz uchytit tam D2S? ta pruzina, co drzi h7,tak ji pres D2S nepretahnes (aspon u me)

Uživatelský avatar
RomanovCZ
Příspěvky: 99
Registrován: 15 dub 2007, 17:13
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od RomanovCZ » 04 čer 2009, 09:57

Berry píše:Když mám přestavbu v EA (čili v čočce), které mají vycházející světlo oříznuté jako origo xenon.
Navíc mám světla seřízená na regloskopu. Nevidím problém. Nikoho neoslňuju a v noci vidím líp.
Nemám ostřiky, to beru. Ale zase mám káru pořád čistou :)
Když ale potkám idiota s Xantií, co má ještě starý broušený skla na světlech, oslňuje to jako prase a taky se ve mě vaří krev.
A to je zásadní rozdíl.
Neházet všechny vemena s HID do jednoho pytle.

přesně tak ... ale ty ostřiky mě pěkně serou protože i když si je namontuji nebudu je nikdy NIKDY používat.
proč ´bych si měl zaprasit auto takovým nesmyslem? a jak benga zjistí zda mám automatické výškove stavění?
ty ostřikovače přece naopak umožňují více oslňovat ...nechapu ten zákon ,.... ale takových zákonů máme ......víc než těch logických
a já nikoho neoslňuji tak mě nehažte do pytle s bzunigářema .....

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Trdlo » 04 čer 2009, 10:26

Ja to poznají, dost jednoduše... Vypněte motor, vystupte a sepněte klíčky do kontrolek... Uvidíš jak skvěle zabzučí motorky, protože auto bude o sobu řidiče lehči a světla se podle toho dorovnají...
END

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Štráda » 04 čer 2009, 10:31

To sem psal taky,stačí vypnout bud světla,nebo motor a pak zapnout,oni si vždy samy projedou svou dráhu a pak se nastavý!Mám odkoukané od 2kové vochcávky RS s origo xenama. :?:
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Trdlo » 04 čer 2009, 10:56

To oktávka dělá, ale opel ne. Oplovy xenony "nezdraví" jako kokty. :wink:
END

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od brhy » 04 čer 2009, 11:02

otazla a na astrach G s origo xenonama su tieto vymozenosti toto naklapanie pri nerovnostiach a tak ??? no myslim ze asi nie alebo sa mylim ?

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Trdlo » 04 čer 2009, 11:04

J je snímač zatížení zadní nápravy, podle toho se pak světla skloní. Ale na nějaké nerovnosti to nereaguje. Moc ne ani na ty delší vlny co tu někdo uváděl.
END

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od brhy » 04 čer 2009, 11:15

a podla mna to u polovice astier so xenonama nefunguje fakt neviem preco to furt kazdy riesi :?

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Defender » 04 čer 2009, 11:21

No zrovna jsem to zkousel, jako by ojebat, kdyz te zastavi polda ty zhasnes svetla, motor a vystoupis, aby se te u svetel zeptal na xenony a pak bude cekat u svetel jestli zacnou pri rozsviceni vrcet, tak jednoduse nez zasunes klice, posunes sklon svetel o 1pozici a po rozsviceni se ti sami pohnou :-)
Ale je to jen takova blbina, pokud se coupatko zastavi a zhasne a uz se snim nebude hybat, myslim ze se mu po rozsviceni ty svetla taky nehnou, ale pokud nekdo zhasne driv ne sjede kopecek ke garazi, kde necha auto stat, tak se mu pak zakonite srovnaji :-)
Mobil : 602318645

Uživatelský avatar
bahy
Příspěvky: 586
Registrován: 31 bře 2009, 14:26
Bydliště: Ivanka pri Dunaji (Bratislava)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od bahy » 04 čer 2009, 11:55

No ja som to 2x spravil tak ze ked ma zastavili policajti tak som hned zapol vsetky 4 a vypol svetla. Nastastie si nic nevsimli a nechali ma tak ist po kontrole papierov...
P.S.: Som chlapec z dediny a okno mam do dvora ;)

Uživatelský avatar
RomanovCZ
Příspěvky: 99
Registrován: 15 dub 2007, 17:13
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od RomanovCZ » 04 čer 2009, 12:01

takže si mám udělat výškové stavení světel na dálkové ovládání... dobrá rada ..heh ... diky borci

Uživatelský avatar
RomanovCZ
Příspěvky: 99
Registrován: 15 dub 2007, 17:13
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od RomanovCZ » 04 čer 2009, 14:09

Defender píše:Jak ojebat FÍZLA: jednoduse nez zasunes klice, posunes sklon svetel o 1pozici a po rozsviceni se ti sami pohnou :-)
TO JE DOBRÁ PRČA TO MUSÍM VYZKOUŠET :-) votchytnu nějakýho fízla a řeknu mu aď mi dá zabrat :lol: .-)
co mi hrozí za nefungující ostřikovače? jaká pokuta? body?
ostřikovače nalepím falešné! jestli fízl bude chtít abych mu je předvedl tak aď mi zaplatí mytí auta protože si je kvůli němu musím zasrat. :lol:

Odpovědět