Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 913
Registrován: 09 bře 2009, 16:03
Bydliště: Praha

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Pepino_GH » 03 čer 2009, 12:08

Nevím, Vojta když prodával xenony na Háčko, bylo k tomu i čidlo na zadní nápravu, takže asi to nebude jen u čočky...
ASTRA H 1,7 CDTI CARAVAN
ASTRA G 1,2 16V HTB 5D, Supersport, Cross Country..
https://www.astra-g.cz/galerie/pepino-gh/

Reklama
 

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Štráda » 03 čer 2009, 12:20

No TUV je sice hezkej,ale u nás neni moc platnej,pokud nemáš např E.. nebo 8SD atd,tak :lol:
Jinak,mě už kolikrát chytli cajti za xen a vždy v poho,nikdo z nich nevěděl,že musí byýt i ostřik natož čidlo náklonu.Byl jsem i několikrát v třetí říši a v poho.Slyšel jsem,že po tom půjdou hlavně dopraváci.Ono se málo cajtů v tomhle orientuje a i kdyby,ostřiky si dodělám a jak mi zjistí,že nemám čidlo náklonu,bude mi jeden skákat v kufru a druhej čumět na světla?Leda při rozsvícení,tak mi jako origo neudělaj to samoseštelování ty světla...
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Uživatelský avatar
eXp10it
Příspěvky: 632
Registrován: 04 úno 2008, 20:31
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od eXp10it » 03 čer 2009, 12:43

Nevím co furt máte s těma fízlama, ti jsou mi jedno. Já bych spíš řešil situaci kdy Vás někdo trefí, trochu se v tom bude orientovat a řekne že jste ho oslnili...

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od brhy » 03 čer 2009, 12:50

preco fizli lebo u nas ti zato zoberu papiere na mieste preto a to je len super ked ti zoberu papiere ked ti zacnu davat dole spz uz je to horsie

Uživatelský avatar
pariah
Příspěvky: 101
Registrován: 01 úno 2008, 13:39
Bydliště: Brno

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od pariah » 03 čer 2009, 13:26

ideál by bylo pokud chceš něco navíc tak si to namontuj, projdi tech. kontrolou, poznámka v malém i velkém techničáku a pokud tam tu úpravu mít nebudeš tak napoprvé jen upozornění a podruhé pořádně přes prsty
!!!Astra Forever!!!

Uživatelský avatar
Pepino_GH
Příspěvky: 913
Registrován: 09 bře 2009, 16:03
Bydliště: Praha

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Pepino_GH » 03 čer 2009, 13:30

pariah - 8) , tak by to mělo fungovat...
ASTRA H 1,7 CDTI CARAVAN
ASTRA G 1,2 16V HTB 5D, Supersport, Cross Country..
https://www.astra-g.cz/galerie/pepino-gh/

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Štráda » 03 čer 2009, 13:36

Já technikou prošel už dvakrát i s xenama a zbytkem věcí,co mám na autě a v pohodičce,ještě mi tam seřizovali světla :lol:
Jednou mě chytli cajti,že prý mi svítí světla modře:pana řidiči,jakto,že vám to svítí modřě?máte xen.,říkám ano,já to takhle koupil-světla homo.,xen.homo.,ale vždyt astry v 98 se nedělali s xen,říkám-za příplatek a lepší výbavy ano(on měl jeden totiž taky astru),do kdy máte techniku?,říkám,včera jsem jí dělal,hmm a pustili mě.Pak mě zastavili ještě jednou jiný cajti(dopraváci) dva mladasové,se chtěli jen podívat na auto,obdivovali,pokecali,pochválili a pustili mě.Bavili jsme se i o xen a úplně v poho,o týden stopli kámoše s A3 s xenama atd a opět se chtěli jen podívat na auto.... :lol:
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Uživatelský avatar
pariah
Příspěvky: 101
Registrován: 01 úno 2008, 13:39
Bydliště: Brno

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od pariah » 03 čer 2009, 13:50

No jasně ale přece nemůže nikdo chtít aby všichni policajti byly zaroveň techniky a dokazali rozeznat jestli je úprava auta legal či ilegal. Na to je přece tech. kontrola která to posoudí, úpravy zaznamená a poldové zkontrolují jen jestli nemá člověk ojetý pneu a jestli má výbavu a nebudou špekulovat jestli se auto s xenonama vyrábí či nevyrábí. Takhle v tom nebude pořádek nikdy. Poldové maj hlídat rychlost, přestupky,přetížení nákl. aut a technická hlídá úpravy.
!!!Astra Forever!!!

Uživatelský avatar
eXp10it
Příspěvky: 632
Registrován: 04 úno 2008, 20:31
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od eXp10it » 03 čer 2009, 14:02

to já jsem zase rád že mě hlídají i před lidmi s home made xenonama které svítí všude jen né na cestu... pže když vidím v protisměru nějaké lepší auto s origo xenonama tak oslňuje ještě míň než s klasikou. Jasně že nemůžou hlídat nějaké drobné odchylky, ale pokud někdo svítí jak vánoční stromeček všemi směry tak bych mu klidně zakázal pokračovat dál stejně jako na totál sjetých pneu nebo opilému pže s tím nonstop ohrožuje ostatní.

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Štráda » 03 čer 2009, 14:21

Já to mám v AE a čočky,světlo tam kam potřebuji a proti stěně to svítí krásně oříznutě a tak do pasu tuším :lol:
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Uživatelský avatar
Diablo
Příspěvky: 352
Registrován: 12 srp 2007, 13:08
Bydliště: Jindřichův Hradec a ČB
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Diablo » 03 čer 2009, 15:03

Ono je hezký říct mám to seštelovaný, jenže to je na rovině-na zvlněné silnici je automatický náklon nutnost-pokud ho někdo nemá a má xenony s jakoukoliv homologací, tak bych vraždil... :!:
Astra G 1,8 16V Z18XE polární modř 5dv a kilowatt hudby:-)

:arrow: Diablova tmavě modrá Astra
:arrow: Zvěrstvo:-D


Uživatelský avatar
Rossi
Příspěvky: 182
Registrován: 22 dub 2008, 09:28
Bydliště: Nitra

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Rossi » 03 čer 2009, 15:21

Diablo píše:Ono je hezký říct mám to seštelovaný, jenže to je na rovině-na zvlněné silnici je automatický náklon nutnost-pokud ho někdo nemá a má xenony s jakoukoliv homologací, tak bych vraždil... :!:
Uplný súhlas, aj mne sa páčia xenóny, ale hold ak ich chce niekto mať tak nech si dá origo ze vším všudy.
Tiež milujem tie Tesco-tuzingove prerábky svetiel!
G-čko, Z16XEP, r.2008, HB

Uživatelský avatar
Cidla
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 srp 2006, 15:31
Bydliště: kousek od Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Cidla » 03 čer 2009, 15:37

no já doto moc nechci kecat, ale i když máš automatickou regulaci sklonu tak ti to nestihne seštělovat okamžitě na jakymkoli houpáku, ale hlavně jak seš naloženej. Takže třeba Octavia II mě přijde že oslňuje každá druhá a má origo... samozřejě do origo světel bez čočky to je z 90% pěkná prasárna!

Uživatelský avatar
Diablo
Příspěvky: 352
Registrován: 12 srp 2007, 13:08
Bydliště: Jindřichův Hradec a ČB
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Diablo » 03 čer 2009, 15:44

To je jasný, že to nestihne stáhnout hned na nějakym hupu, ale já mluvím o táhlém zvlnění běžně viditelném na našich silnicích, kdy jedou auta proti sobě jakoby k vrcholu vlny a vidí se-tzn. jsou obě předkama mírně nahoru-tam mají být xenony skloněný..
Astra G 1,8 16V Z18XE polární modř 5dv a kilowatt hudby:-)

:arrow: Diablova tmavě modrá Astra
:arrow: Zvěrstvo:-D


Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od manli2 » 03 čer 2009, 17:44

pokud máte EA od FK tak stačí akorát ty ostřokovače a automaticky máklon :wink: :|
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Odpovědět