tak mam den Astru a mozna ji vratim.. :)

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Mate
Příspěvky: 17
Registrován: 20 črc 2006, 13:31
Bydliště: OLC

tak mam den Astru a mozna ji vratim.. :)

Příspěvek od Mate » 28 črc 2006, 13:39

Astra G - r.v. 99, 1.6i, 3dv. hatchback, el. okna, nalitano 149.000 km,barva magma red. Dovoz F, Cena od kamose 90.000 Kc

Strasne krasny auto hned jsem se zamiloval, bohuzel jsem to hned reklamoval, ze to ma neco s motorem. Jede to na 3 valce. svickama ani rozvodovyma kabelama to neni (davali se tam na zkousku jiny). Prvni postreh je ten, ze by to moh byt ventil s tim, ze tlak je tam pry dobrej. Motor kope, ty valce se tam vylozene perou. Lambda kontrolka nesviti. Kazdopadne drzte palce a pokud vas nekoho neco napadne, dejte vedet diky.

Jen upozornim, ze kamos je to solidni, muzu to vratit a vychazi mi vsemozne vstric (opravy motoru na jeho naklady, kotouce a brzdovy desticky vymeni za nakupni cenu dilu). Dik za postrehy a rady.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 28 črc 2006, 14:43

no já myslim že za 90tis "co bys chtěl" , stim motorem může bejt cokoliv třeba i přidřenej nebo špatný tlaky atd. dojeď s tim na diagnostiku, něco to nahlásit musí když to jede na 3 válce
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Mate
Příspěvky: 17
Registrován: 20 črc 2006, 13:31
Bydliště: OLC

Příspěvek od Mate » 28 črc 2006, 14:49

Diky za rychlou reakci.. jeste jedna zajimava vec.. na volnobeh to bezi normalne na vsechny, s pridanim plynu jen na 3 valce. Na diagnostiku pojedu, ted jsem mu to vratil a do utery si s tim bude hrat.

Blixoa
Příspěvky: 91
Registrován: 26 dub 2006, 14:35
Kontaktovat uživatele:

16V

Příspěvek od Blixoa » 31 črc 2006, 17:40

jestli je to 16V tak je to vadna jedna z civek. musi se vymenit cela ta zapalovaci klista nad svickama. delalo mi to presne tohle. nova stoji 5000. doporucuju novou pac to odchazi casto.
Astra G Caravan Elegance 99
X16XEL

Moje Astra Caravan

Mate
Příspěvky: 17
Registrován: 20 črc 2006, 13:31
Bydliště: OLC

Příspěvek od Mate » 31 črc 2006, 20:55

Jsi hodnej, ale je to vychozena vacka.. nejakej blbec, co ji mel predemnou tam nemenil pravidelne olej. Takze se bude menit vacka, tesneni a vsechny veci okolo.. aspon ze zaroven s tim budu mit novej rozvodak.. jinak kamos co mi Astru prodal samozrejme hradi veskery opravy motoru vcetne dilu.. tomu rikam borec.. dekuju ale za radu
Astra G 1,6i, r.v. 99, 3 dv. hatch, magma red

Mate
Příspěvky: 17
Registrován: 20 črc 2006, 13:31
Bydliště: OLC

Příspěvek od Mate » 07 srp 2006, 07:39

Tak Astru urcite nevratim.. vse spraveno/vymeneno a ja muzu napsat, ze jsem totalne unesenej. Presel jsem z Fiat Punto 98 a je to skok jak blazen. Porad si jeste nejsem jistej s posilovacem :)

Tak me predem omluvte, kdybych tady na foru mel zacatecnicky dotazy a predem diky za pomoc.
Astra G 1,6i, r.v. 99, 3 dv. hatch, magma red

Odpovědět