srazka zajice

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ace
Příspěvky: 51
Registrován: 27 kvě 2008, 15:11

srazka zajice

Příspěvek od ace » 26 bře 2009, 13:50

Zdravim vsechny mam takovej malej porblemek v sobotu jsem trevil zajice a od te doby se zacaly dit divne veci, krom toho ze jsem prisel o kus narazniku a mlhovku ktera byla zarazena az buh vi kde tak ot te doby se dost casto rozsviti cidlo ABS a rucicka tachometru si lita jak che treba i na volnobeh muze to byt nasledek zajice nebo je to jen spise souhra nahod. Dekuji za rady

Reklama
 

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: srazka zajice

Příspěvek od brhy » 26 bře 2009, 13:52

ace píše:Zdravim vsechny mam takovej malej porblemek v sobotu jsem trevil zajice a od te doby se zacaly dit divne veci, krom toho ze jsem prisel o kus narazniku a mlhovku ktera byla zarazena az buh vi kde tak ot te doby se dost casto rozsviti cidlo ABS a rucicka tachometru si lita jak che treba i na volnobeh muze to byt nasledek zajice nebo je to jen spise souhra nahod. Dekuji za rady
jednoznacne zajic ak ti trafil aj kolo tak to bude snimac ABS a dake tie lektronkove somarinky na tachac :)

Uživatelský avatar
ace
Příspěvky: 51
Registrován: 27 kvě 2008, 15:11

Re: srazka zajice

Příspěvek od ace » 26 bře 2009, 13:58

jj njdriv jsem slysel jak se rozletel spoiler a pak to pekne houplo takze jsem ho vzal i kolem, zkontroluju kontakty jestli to neni jen vypadle nebo utrzene

dudus83
Příspěvky: 178
Registrován: 11 úno 2007, 11:23

Re: srazka zajice

Příspěvek od dudus83 » 26 bře 2009, 14:54

a pre istotu by som pozrel na tvojom mieste aj geometiu.pre istotu, aj ked zajac je male zvire.ja som zrazil jazveca.az na prasknuty naraznik pod hmlovkou nic take ako tebe sa nedialo.az prave mam podozrenie na geometriu, ze je viete kde...
Astra G, r. v. 1998, 1,6 16V, tmavomodra metla, nalietane zatial 195 tisic
Diagnostika OP-COM, KE-okolie, Tatranska Lomnica

Uživatelský avatar
ace
Příspěvky: 51
Registrován: 27 kvě 2008, 15:11

Re: srazka zajice

Příspěvek od ace » 26 bře 2009, 14:56

dekuji za upozorneni, ja budu davat auto na kontrolu po 15tis takze necham zkontrolovat vse jako pokazde kdyz to tam davam :-)

Uživatelský avatar
ace
Příspěvky: 51
Registrován: 27 kvě 2008, 15:11

Re: srazka zajice

Příspěvek od ace » 10 dub 2009, 15:09

Tak zajic za problemy nemohl byla to jen souhra nahod, na levem prednim kole upadly draty od ABS snimace, nastesti tam jeste kousicky koukaly takze se to dala napajet vse je ted funkcni jak tachometr a pocitani kilometru tak ABS kontrolka zhasla a elektronika motoru uz taky nesviti.

Odpovědět