Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Dj.radim

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od Dj.radim » 15 bře 2009, 18:01

Vím jak se kupujou auta v Rakousku nebo v Německu.Jsme brali minulý týden Punto,špinavé koplet,obalené blátem,prodejce jsem se zeptal na cenu,ani mi ji neřekl a někam utek...za půl hodiny přišel,řekl cenu.Řeknu mu,at donese klíče a další půl hodiny.Potom jsem to startl,projel 3 metry dopředu,3metry dozadu....Zkusil,jestli slevní,neslevnil a šli psát smlouvu,kde zjistil,že nemá papír do tiskárny...Robota na 3minuty a strávili jsme tam 3hodiny 8) Tady v česku jsou podmínky nádherné! 8)

Reklama
 

Uživatelský avatar
Hrubking
Příspěvky: 12
Registrován: 15 bře 2009, 16:55
Bydliště: Planá u Mar. Lázní

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od Hrubking » 15 bře 2009, 19:47

Kamo u toho narazniku,staci ho tam zamacknout.Na blatniku mas plast z pojistkama a tam se zacvakne ten NARAZNIK. Jestli tam mas v coudu ty pojistky Tak se ten plast da urcite koupit.A stou Barvou obrousit a striknout. Odrezovac,Zaklad,plnic,Barva a lak. 8)

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od brhy » 16 bře 2009, 09:42

pozri ja som kupil astru tiez ako neburanu , vsetko som pozrel zospodu z vrchu interier vin bolo na zdvihaku vsetko super ale az teraz ked sme ho rozobrali do laku som ho mal chut hodit do dunaja a tomu bazaru hodit granat do vykladu.. Ked som videl strechu ako bolo nahrievana autogenom a boli odrezavane!!!!!!!! ako pocujete vystuhy a znova navarane tak som bol tak nasraty ze keby mi niekto v tu dobu povedal ze bu tak mu zarazim hlavi az do prdele. Ani vo sne by ma nenapadlo ze to tam bude a to na mna jak kkti v bazare kukali preco davam dole kryty z Ackovych stlúpikov hold ked boli v poriadku tak som to tad naspet nechcel som im tam rozobrat celu astru . To mas tak nikdy nevies naco natrafis

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od Trdlo » 16 bře 2009, 13:16

Jak psal už Radim a Def, podle mně to bouraný není, To co máš na kapotě, je z dálnice od kamínků, prostě to je daný provozem...., měl by jsi vidět mojí kapotu (def může potvrdit, včera ji viděl a o lakování jsme se bavili), a že je vyměněný světlo? No logicky, protože čiré plasty na něm časem žloutnou, tak majitel vyměnil světlo kvůli lepší svítivost.... No a ten nárazník je jen vyskočený z perka, třeba je to perko prasklý, ale vlivem únavy a stáří materiálu...
Takže souhrnem, bourané to není, se stavem jsi byl seznámen před prodejem, není si nač stěžovat a jestli se ti chce nadávat, tak na něco jiného, než auto.. :wink:
END

brhy
Příspěvky: 2510
Registrován: 12 úno 2008, 13:52
Bydliště: V prdeli na dedine !!!- Zalesie pri BA
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od brhy » 16 bře 2009, 14:22

tak tak su to kozmeticke detaily ktore sa daju spravit ta strecha nie :( naratznik naraz naspet a svetlo ?? nato ze je kazde ine je to v pohode a kapotu daj nastriekat popripade to neak nastylizuj farbou na lak alebo na nechty variant je viac a neboj sa kvoli tomuto to nemusi byt burane ten naraznik ti mohol vyskocit aj ked si parkoval pri obrubniku a trocha si ho tukol

Uživatelský avatar
madalv
Příspěvky: 397
Registrován: 13 bře 2009, 11:56

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od madalv » 16 bře 2009, 16:16

naraznik mi tukly v autobazaru, to jsem vedel... to jsem neresil, jen doufam, ze to nejak vratim zpet... vcera jsem ty rezate ocka polil Hameritem a zatim to vypada, ze fakt rez zmizla (nejaky RUSH CLEANER - gel), takze dneska znovu a pak obrousit, zakladovku a nejaky podobny lak, doufam, ze se trefim do podobneho... ze to nebude vypadat blbe...

Dj.radim

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od Dj.radim » 16 bře 2009, 16:30

Jenom to vyčisti tu rezavou barvu a nech to tak...jak to ponatíráš,budeš se bít do hlavy :wink:

Uživatelský avatar
madalv
Příspěvky: 397
Registrován: 13 bře 2009, 11:56

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od madalv » 16 bře 2009, 18:19

myslis? ona ja ta kapota chycena i zespoda, tak ji asi az bude hezky sundam, obrousim ze spoda a pak tam zkusim striknout barvou, abych videl na cem jsem...

Odpovědět