Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Dj.radim

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od Dj.radim » 15 bře 2009, 14:05

Milan mám na tebe dotaz,jak mohl někdo zjistit,že jsou stočené km?To si nemohl zjistit před koupí? :o

A ted k tématu: Vyměněná světla je nějaká vada,třeba to auto bylo tuknuté dopředu ještě v zahraničí a opraveno,nebo to se nepočítá? :? Neoriginální světlo je nějaká vada,že jsi to nepoznal dříve...a ta koroze na kapotě,já mám na Omeze omlácenou kapotu jak pra*e a některé jsou s rezavou barvou,některé s podkladem...Není to žádná velká vada,nebo to si při koupi taky neviděl?Prodat to auto já,tak ti nedám nic,protože si měl možnost se na to auto podívat,zavolat si mechanika a nikdo tě nenutil do koupě,nebo se pletu?

Reklama
 

Dj.radim

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od Dj.radim » 15 bře 2009, 14:06

Nebo to světlo na parkovišty mohl vzít někdo trubkou a už je celé auto bourané?

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od spermin » 15 bře 2009, 14:07

spermin píše:pokud by to šlo vrátit, tak to vrať, vypadá to na neodbornou opravu, může se Ti začít po 2 letech loupat lak. Nebyl bys první, a ani poslední. :( :(
Bohužel původní není nebouraný.
důležité je je li to od prodejce, nebo od sprostředkovatele. :?
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

Uživatelský avatar
madalv
Příspěvky: 397
Registrován: 13 bře 2009, 11:56

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od madalv » 15 bře 2009, 14:08

no pockej, jestlize auto bylo nebourane, tak se pocita oboji, zahranici i u nas... a pokud bylo svetlo menene, tak to mi nikdo nerekl a pokud je vse uvedene, ze je puvodni, tak to jsem v pravu preci ja, ne?

Dj.radim

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od Dj.radim » 15 bře 2009, 14:09

A proč se na auto díváš až doma a ne v bazaru?Aha,my co vozíme auta musíme vědět vše a hledat všechny majitele a zeptat se,jestli někdy s autem něco náhodou bylo...

Uživatelský avatar
madalv
Příspěvky: 397
Registrován: 13 bře 2009, 11:56

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od madalv » 15 bře 2009, 14:12

no protoze jsem zacal resit ty oderky a tady mi bylo receno, ze to spis bylo tuknute... takovych veci si moc nevsimnes, kdyz nekupujes auto po desaty... ja kupoval prvni kus a proto se radsi ptam, vis...

Dj.radim

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od Dj.radim » 15 bře 2009, 14:13

Máš nějaký důkaz,že si to světlo nevyměnil sám doma?Nechal bych to tak a neštoural bych do toho...měl si možnosti před koupí.

Já mám oděrky na Omeze podobné,ale je jich trochu více a nebyla bourana určitě :o

Uživatelský avatar
madalv
Příspěvky: 397
Registrován: 13 bře 2009, 11:56

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od madalv » 15 bře 2009, 14:18

a jak se tech oderek asi tak zbavim... vubec se mi to tam nelibi... a ted to auto jeste obcas cuka a ja nevim co s tim...

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od Defender » 15 bře 2009, 14:21

Já si taky nemyslím, že muselo být notně bourané, ale že ty oděrky od kamínků jsou pořádný (tím myslím do hloubky přes základ), tak to teda sou :wink:
Podle světel poznáš prd, já mám taky měněný světla (přední i zadní) i přední nárazník a ani v jednom případě ne kvůli tomu, že by to bylo někdy bouraný, prostě jsem je tam chtěl :)
Mobil : 602318645

Dj.radim

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od Dj.radim » 15 bře 2009, 14:24

Byly tam ty oděrky při koupi?Proč si to auto kupovat :? Tě někdo nutil?

Jestli ti ty oděrky hodně vadí,nech za dvojku přelakovat kapotu a je to,ale nemůžeš to svádět na prodejce...Světlo jestli ti taky strašně vadí,tak si kup Hellu a neoriginální vyhod.Ted už ti to světlo nevadí,že,když by si měl dávat litr za origo použité a s neoriginálním se dá jezdit...Chtěl si nějakou slevu při koupi?

Vím jak to je,když prodávám svoje auto...Člověk mi tu začal bečet,že je tam místo oleje vazelina.Dobre,dostal 2tisíce slevu a koupil to.Potom mi volá za 14dnů,že na mě pošle inspekci,že nechával čistit motor a dal za to 3tisíce ,že co si dovoluju...Nedostal nic,protože s tím byl při koupi seznámen a slevu nedostal jen tak.

Dj.radim

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od Dj.radim » 15 bře 2009, 14:33

A počítej s tím,že jak necháš nalakovat kapotu,tak se budeš potom bít do hlavy...Stříbrná barva nejde trefit a je vždy jiná.Jo a když budeš auto prodávat,tak na tebe někdo ještě podá žalobu,že si zatajil to,že auto bylo totálně bourané,když je nalakovaná kapota. Jo,s autama není sranda...

Uživatelský avatar
madalv
Příspěvky: 397
Registrován: 13 bře 2009, 11:56

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od madalv » 15 bře 2009, 15:02

ok... tak diky za rady... doufam, ze si aspon zatim trochu poopravim ty oderky a pak az budou many, tak prelakuju celou kapotu...

asi jsem se nechal unest, ze bych to mohl svest na prodejce...

jen doufam, ze nejak dam do kupy to cukani pri jizde a spatne startovani... :(

Uživatelský avatar
dany2ka
Příspěvky: 298
Registrován: 03 bře 2008, 16:57
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od dany2ka » 15 bře 2009, 15:57

kluci maj pravdu! kdyz preci kupuju tak drahou vec, tak si to poradne prohlidnu, prospikuju a nemusim kupovat hned prvni na kterou narazim, ja vim byla urcite pekne nalestena a vypadala pekne, mel si urcite moznost se v ni projet a vyzkouset si jak se to chova!.....to neni jako kupovat rohliky, ja svou astru kupoval vlastne az jako 3 na kterou sem narazil a neunahlil sem se!!

Uživatelský avatar
madalv
Příspěvky: 397
Registrován: 13 bře 2009, 11:56

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od madalv » 15 bře 2009, 16:01

no jo... uz jsem udelal chybu... je to moje 1. auto... ted se z toho chci nejak vyhrabat...

jinak vypada dobre... opravdu!!!

Uživatelský avatar
monderka1
Příspěvky: 779
Registrován: 02 lis 2007, 17:06
Bydliště: Moravák žijící dočasně v Plzni
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odstranit rez z moji nové Astry G

Příspěvek od monderka1 » 15 bře 2009, 16:24

Nejsi prvni ani posledni, kdo takhle nakoupil. Bez urazky pritomnych prodejcu aut,ale u nas je to samej podvodnik. Za ty dva roky ,co mam astru a zde na foru vidim, jak lze vsechno snadno vymenit a predelat, tak hovno poznas, co to auto ma vlastne za sebou. To pak ukaze az provoz.To je hold zivot.Kdybych sel kupovat Astru ted, je to uplne o necem jinem.Chybama se clovek uci.
1,6 8V r.v. 10/98 - je to dravec !!!
https://www.astra-g.cz/galerie/etien/

Odpovědět