Výměna žárovek podsvícení - foto

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
Majla
Příspěvky: 1829
Registrován: 05 říj 2007, 16:46
Bydliště: Březová - Oleško

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od Majla » 12 bře 2009, 14:36

já to zkoužel podlepovat všema možnejma foliema a vždycky to svítilo hodně slabě. Tak jsem se na to vykašlal a dal tam modré diody. Dokonce sem pod ručky dal bílé, ale ty svítěj bíle jen do půlky :x

Jinak jsem to myslel přesně tak jak píše Frydex :wink:

Reklama
 

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od Frydex » 12 bře 2009, 14:50

Kdybych ty budíky měl, tak bych je rozdělal úplně a napráskal diody přímo na ty plastové světelné rozvaděče. Pak už by bylo je laborování, kolik a jak je natočit, aby to svítilo rovnoměrně... Myslím že by se to dalo, ale chce to hodně diod a ještě víc trpělivosti :D :wink:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
dany2ka
Příspěvky: 298
Registrován: 03 bře 2008, 16:57
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od dany2ka » 12 bře 2009, 15:05

no tak je pravda, ze kdyz sem tam lepil ty folie, tak sem tam daval silnejsi zarovky misto 1.5w 2w myslim, to je docela podstatna vec kterou sem nenapsal, vyhral sem si s tim pekne a kdyz vidim jaka je prace s diodama, tak radsi takhle a vysledek je lepsi to mi nikdo nevymluvi!!....sviti to krasne rovnomerne a to co je podlepeny modre je modry a to co cervene je cerveny, zadne sbihani cervene a modre!

Uživatelský avatar
Hribek
Příspěvky: 1595
Registrován: 14 dub 2007, 19:00
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od Hribek » 12 bře 2009, 15:19

Frydex píše:............. laborování, kolik a jak je natočit, aby to svítilo rovnoměrně... ............ trpělivosti :D :wink:
:D :D jo dík tak to je přesně důvod proč se do toho nechci pustit :D , přiznám se nechce se mi nad tím laborovat.

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od Štráda » 12 bře 2009, 15:44

Power led nebo xenon led :lol:
150,- ks :lol:
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od Trdlo » 12 bře 2009, 23:11

dany2ka píše:no tak je pravda, ze kdyz sem tam lepil ty folie, tak sem tam daval silnejsi zarovky misto 1.5w 2w myslim, to je docela podstatna vec kterou sem nenapsal, vyhral sem si s tim pekne a kdyz vidim jaka je prace s diodama, tak radsi takhle a vysledek je lepsi to mi nikdo nevymluvi!!....sviti to krasne rovnomerne a to co je podlepeny modre je modry a to co cervene je cerveny, zadne sbihani cervene a modre!
A vůbec Ti nevadí, že ta 2w mnohem víc topí, viď. Tak až začne něco smrdět, víš kde hledat problém....
END

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od Štráda » 13 bře 2009, 00:09

http://www.zbozi.cz/?q=power%20led&maxS ... 76y&page=1

http://www.ledmania.cz/led-techinfo/nov ... wer-led-p7


http://www.tygriceny.cz/eshop/LED-Power-Gyro-Wrist-Ball


http://diody.mujobchod.info/?p=productsList&iCategory=2
Toto preferuju já,že jsou diody,svítí jak prase,a hlavně do stran,žádné natáčená aby to svítilo dokol budíků,prdneš tam jednu a vykydáno!Mám je i ve stropním světle 4ks a svítí to super,líp jak origo sulfitka!
Jen je to trochu investice,ale záruka,že neodejdou jako china! :lol:
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od mexxo » 13 bře 2009, 07:39

Hribek píše:Uff, tak po přečtení celého vlákna se ptám, jak na změnu podsvícení u nás co máme bílé celé budíky??
Takto som to vyriešil ja: KLIK

Uživatelský avatar
Hribek
Příspěvky: 1595
Registrován: 14 dub 2007, 19:00
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od Hribek » 13 bře 2009, 07:54

mexxo píše:
Hribek píše:Uff, tak po přečtení celého vlákna se ptám, jak na změnu podsvícení u nás co máme bílé celé budíky??
Takto som to vyriešil ja: KLIK
Jo to vypadá mnohem líp než to hnusné žluté světlo, i když je tam dost vidět právě to čeho se bojím, někde to svití hodně a někde málo, dělá to samozřejmě i u toho žlutého světla ale není to tak výrazné.
Můžeš mi napsat jaké LEDky přesně jsi tam dával a co všechno jsi musel upravit?

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od Frydex » 13 bře 2009, 19:14

Když mi je někdo půjčíte na týden domů, tak si s tím zkusím pohrát... :?:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
dany2ka
Příspěvky: 298
Registrován: 03 bře 2008, 16:57
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od dany2ka » 13 bře 2009, 20:04

to Trdlo: Ver mi, ze to je jen minimalni rozdil, to me napadlo hned, ze kdyz si tam dam silnejsi tak to bude vic topit a proto sem si je nechal asi 1h napichnuty a zadny rozdil! pod citacem kilometru sem nechal teda puvodni tam sem se trosku bal! koneckoncu sem si to podlepil cely cervene a asi po 4 mes. sem to rozebral a zkombinoval to s modrou (fotky zatim nemam :cry: ) a vubec zadny naznak nejakeho paleni, ty zarovky sou dost daleko odevseho, to bych tam musel dat tak 5w :D

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od Radoš 92 » 13 bře 2009, 23:18

Frydex píše:Když mi je někdo půjčíte na týden domů, tak si s tím zkusím pohrát... :?:

Já tě beru za slovo... :lol:
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od Salám » 14 bře 2009, 13:18

Frydex píše:Když mi je někdo půjčíte na týden domů, tak si s tím zkusím pohrát... :?:
Fáákt? :twisted:

Uživatelský avatar
Štráda
Příspěvky: 1679
Registrován: 02 led 2009, 23:08
Bydliště: Mar. lázně (Marihuánky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od Štráda » 14 bře 2009, 13:25

Já to mám tak za 2hodky i s rozebráním komplet budíků a složením,kamarádovy jsem za odpoledne udělal komplet astru,všechny žárovky jsem vyměnil za led a budíky měl ty bílé,tam jsem to řešil dvě diody vedle sebe,každou vyosit do jedné strany a hotovo,stačí si to píchnout na zdroj,naletovat a pak doladit směr svitu kleštičkama! :lol:
Já měl ledky na nohy vždy dvě,a v každým výdechu topení,ale byli nějaké šhitové a odešli mi časem,plánuju nakoupit kvalitní a obnovit to,dám i diody do AE světel do kroužků,žárovky se mi nějak nepáčí! :lol:
Naposledy upravil(a) Štráda dne 14 bře 2009, 13:34, celkem upraveno 1 x.
High Flow Head-Modrá Raketa z ML... michalstrasser@seznam.cz qip 387819619 tel.737117644 Facebook Michael Štráda
Hellracer Štráda

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna žárovek podsvícení - foto

Příspěvek od Frydex » 14 bře 2009, 13:32

Salám píše:
Frydex píše:Když mi je někdo půjčíte na týden domů, tak si s tím zkusím pohrát... :?:
Fáákt? :twisted:
Jo no...
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Odpovědět