první bodíky

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 10 črc 2006, 13:20

BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Reklama
 

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 10 črc 2006, 13:31

No dneska jsem jel za felicií a na křižovatce stáli policajti.... samozřejmě že tam byli lidé před přechodem, tak ten v felicii to zašlápnul, aby je pustil a já kdybych neměl Opela s 4 kotoučovými brzdami, tak jsem zkončil v něm... jstě meli vidět, jak jsem ho vytroubil :D .
Fakt někteří řidiči to s tou opatrností přehání....
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 10 črc 2006, 13:33

no nevim... máš dodržovat bezpečnou vzdálenost.... kdybys to narval třeba do mě tak bych ti ješte poupravil úsměv :wink: :lol: :lol: :lol:
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Mike
Příspěvky: 208
Registrován: 30 bře 2006, 14:31

Příspěvek od Mike » 10 črc 2006, 14:53

SyncMaster píše:No dneska jsem jel za felicií a na křižovatce stáli policajti.... samozřejmě že tam byli lidé před přechodem, tak ten v felicii to zašlápnul, aby je pustil a já kdybych neměl Opela s 4 kotoučovými brzdami, tak jsem zkončil v něm... jstě meli vidět, jak jsem ho vytroubil :D .
Fakt někteří řidiči to s tou opatrností přehání....
to se mas vazne cim chlubit... se divim, ze ti ty policajti nedosli vysvetlit, jak se mas chovat v mestskym provozu.
Opel Astra Coupe Turbo

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 10 črc 2006, 15:24

No ale neberte mě za pitomce... Tu okolnost vám trochu vysvětlím.
Odstupovou vzdálenost jsem po pravdě velkou neměl ( to se přiznávám, že jsem zanedbal ). Necelých 100m před křižovatkou stálo zaparkované auto, které jsem musel tedy objet a jelikož v protisměru nic nejelo, tak jsem neměl potřebu jet 30km/h, když je tam povoleno 50km/h ( jel jsem kolem 40km/h )... felicie také nepřibržďovala, tak jsem nic neočekával... normálně jsem i objížděl jako každé jiné a při zařazování zpět do pruhu jsem se podíval do zrcátka. Jenže stala se nahoda, že když jsem se koukal do zrcátka, tak v tu chvíli ten v felicii dupnul na brzdy.... Kdyby mu nezačali pískat kola zablokováním, tak jsem si toho ani nevšimnul a zkončil v něm...
Prostě vám jen chci říci, že od té doby, co je bodový systém, tak někteří řidiči jezdí opravdu předpisově. Ještě v dubnu když jsem se například blížil k přechodu a někdo byl kousek za mnou a věděl jsem, že bych musel na brzdy šlápnout mnohem více, tak jsem radši jel dál... No a dnes to byla podobná situace a jelikož i on musel dupnout na brzdy, tak dál nejel a radši pustil chodce, no.
Ale Opel má dobré brzdy, tak jsem kola zablokovat nemusel...
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 10 črc 2006, 15:35

já nevim co řešíš..... k přechodu se blížím takovou rychlostí abych stihl zastavit před přechodem..... a zároven dodržuji bezpečný odstup... :wink: :lol:
btw. kdybys tu felinu sejmul tak by na tom akorát vydělal... koupil by si za tvý prachy nový 5 dveře místo svejch zrezlejch :wink: :lol: :lol:
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 10 črc 2006, 15:37

NO máš pravdu no... dneska mám stejně den blbec, takze to byla stejne z vetsi casti moje chyba.... uz to nebudeme rozebirat :wink:
PS: Ted si tak vzpomínám, že na tom kousku silnice, co jsem jel, byla znacka zakaz stani.... zajimave, ze to policii nevadilo 8)
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Luky
Příspěvky: 1556
Registrován: 14 úno 2006, 15:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky » 10 črc 2006, 15:42

Pokavad tam nebyla cedule zakaz zastaveni, ale jen stani, tak tam nejakou minutku stat muze.
--- Astra G '98 1.4 16V ---

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 10 črc 2006, 15:47

Luky píše:Pokavad tam nebyla cedule zakaz zastaveni, ale jen stani, tak tam nejakou minutku stat muze.
Byla tam jen cedule zákaz STÁNÍ. Ale to už je stejně jedno... Naštěstí se žádná havárka nestala a to je to hlavní,ne?
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Luky
Příspěvky: 1556
Registrován: 14 úno 2006, 15:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky » 10 črc 2006, 15:51

SyncMaster píše:Byla tam jen cedule zákaz STÁNÍ. Ale to už je stejně jedno... Naštěstí se žádná havárka nestala a to je to hlavní,ne?
Dyt jo, ja to psal jen pro ty, co to nevedi a nechali by se zbytecne buzerovat od flojdu. Proste pro priste... Modra cedule s cervenym okrajem jednou preskrtla - pohoda, na chvili tam muzu zastavit; dvakrat preskrtla - radsi ne-e, odtah je drahej.
--- Astra G '98 1.4 16V ---

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 10 črc 2006, 16:09

Luky píše:
SyncMaster píše:Byla tam jen cedule zákaz STÁNÍ. Ale to už je stejně jedno... Naštěstí se žádná havárka nestala a to je to hlavní,ne?
Dyt jo, ja to psal jen pro ty, co to nevedi a nechali by se zbytecne buzerovat od flojdu. Proste pro priste... Modra cedule s cervenym okrajem jednou preskrtla - pohoda, na chvili tam muzu zastavit; dvakrat preskrtla - radsi ne-e, odtah je drahej.
Jo v pohodě... já to nemyslel jako narážku... jen jsem to napsal tak, aby to bylo poradne videt :D
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

pepca

Příspěvek od pepca » 14 črc 2006, 18:27

:wink: zdravím,tak nevím zda již někdo z vás navštívil stránky CHceteZměnu.cz já tam nyní nakouknul,napsal jsem tam také komentář,tedy nesouhlasný k novému silničnímu zákonu,některé příspěvky vystihují nastalou situaci,vážně super. :wink: 8) :lol:

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 14 črc 2006, 18:29

on ten zákon neni špatný...... myšlenka je dobrá..... jenom městský policajti si to přebrali po svém :wink: :lol:
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

pepca

Příspěvek od pepca » 14 črc 2006, 18:39

manli2 píše:on ten zákon neni špatný...... myšlenka je dobrá..... jenom městský policajti si to přebrali po svém :wink: :lol:
:wink: no jak se to veme,v praxi na silnici vidím,zažívám ůplně něco jiného,zkušenosti jsou hrozné,nechci to tu psát,mně to dneska stačilo :cry:

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 15 črc 2006, 14:27

manli2 píše:on ten zákon neni špatný...... myšlenka je dobrá..... jenom městský policajti si to přebrali po svém :wink: :lol:
Njo ten zakon je v pohode, at klidne tak zustane... jen tu rychlost at upravej... jinak je mi to jedno...
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Odpovědět