Automaticke vypnuti svetel se zapalovanim

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
homberg
Příspěvky: 6
Registrován: 03 črc 2006, 22:36

Automaticke vypnuti svetel se zapalovanim

Příspěvek od homberg » 03 črc 2006, 22:43

S prichodem povinneho sviceni cely den bych u sve Astry uvital to, co mel muj stary Fiat Punto - s vypnutim/zapnutim zapalovani se zhasly/rozsvitily svetla. Proste nemuset myslet na to, ze mam rozsvitit. Jde to nejak jednoduse resit?

Reklama
 

pepca

Re: Automaticke vypnuti svetel se zapalovanim

Příspěvek od pepca » 03 črc 2006, 23:22

homberg píše:S prichodem povinneho sviceni cely den bych u sve Astry uvital to, co mel muj stary Fiat Punto - s vypnutim/zapnutim zapalovani se zhasly/rozsvitily svetla. Proste nemuset myslet na to, ze mam rozsvitit. Jde to nejak jednoduse resit?
:wink: tak na tuto vychytávku fiatu jsem taky vzpomínal rád,nemusel si nic hlídat,klíčkem jsi vyřešil obojí,dobrá věc. :cry:

Sršeň
Příspěvky: 595
Registrován: 22 bře 2006, 09:09
Bydliště: SLOVAKIA

Re: Automaticke vypnuti svetel se zapalovanim

Příspěvek od Sršeň » 04 črc 2006, 16:59

homberg píše:S prichodem povinneho sviceni cely den bych u sve Astry uvital to, co mel muj stary Fiat Punto - s vypnutim/zapnutim zapalovani se zhasly/rozsvitily svetla. Proste nemuset myslet na to, ze mam rozsvitit. Jde to nejak jednoduse resit?
Skús sa mrknúť na toto, myslím že je to dobrá vecička
www.autoalarmy.sk/katalog/zapinanie_svetiel/
X20DTL-G CARAVAN, AUTOMAT, PC, TEMPOMAT, KLIMA, KOŽA, 100 EDITION

Uživatelský avatar
kemo
Příspěvky: 147
Registrován: 01 pro 2006, 14:17
Bydliště: Zlín

Re: Automaticke vypnuti svetel se zapalovanim

Příspěvek od kemo » 10 bře 2007, 21:18

Zigi píše:
pepca píše:
homberg píše:S prichodem povinneho sviceni cely den bych u sve Astry uvital to, co mel muj stary Fiat Punto - s vypnutim/zapnutim zapalovani se zhasly/rozsvitily svetla. Proste nemuset myslet na to, ze mam rozsvitit. Jde to nejak jednoduse resit?
:wink: tak na tuto vychytávku fiatu jsem taky vzpomínal rád,nemusel si nic hlídat,klíčkem jsi vyřešil obojí,dobrá věc. :cry:
I fiat Tipo to mel,mel jsem 3 tak vim :lol: :lol: :lol:
Ale zase byl problem,kdyz jsem nekde chtel nechat auto v noci treba na 10min a zapnout obrysovky :cry:

ty obbrysovky se zapínají bez klíče! na to jsi nepřišel když jsi měl 3 ???
Astra G Caravan 1.6 16V Edice 2000
r.v.2000,tm modrá metla,4x kotouč,4x ASR, AeroTwin,Philips Diamond Vision 5000K

Odpovědět