Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
new-name
Příspěvky: 2895
Registrován: 14 zář 2008, 20:31
Bydliště: Polná nebo SinCity Žďár
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od new-name » 20 led 2009, 17:03

ani moc nejsem, čekal jsem že by mě to mohlo nasrat, ale přecejen je to jen zrcátko a přinejhorším je za 1500 opraveno 8)
Obrázek Obrázek Obrázek

jezdím kObrázek

Reklama
 

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Mike.S » 20 led 2009, 17:56

Trdlo píše:Ale že to trvalo..... Odkud byl nakonec? To jak jsem Ti psal?
ee, nakonec je z Opelu za 1990,- i s čidlem, včera mi volali z mjauto a omlouvali se mi, že ho nemůžou sehnat v celé republice ani od jednoho výrobce, ale že kdybych si počkal 5-6 dní, že by možná něco sehnali v Říši, jenže už tak ho sháním moc dlouho a čekat ještě týden se mi moc nechtělo, tak mi nabídli, že mi ho seženou přes Opel, ale že tam nemají žádné slevy, tak jsem to odmítl a objednal jsem ho v Opelu v Břeclavi sám, ale fakt hooooodně solidní jednání ze strany mjauto 8)

btw, zkoušel jsem se v sobotu podívat na výměnu toho termostatu, že bych si to jako udělal sám a asi ee, jsou na něm nějaké special šrouby (něco jako torx, ale na ořech) a na to nemám vecajk, tak to radši nechám odborníkům
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Samothe » 20 led 2009, 18:24

dneska jsem se konečně projel ve své astruli ale jen do Opavy ke karosáři dořešit drobnosti a pak už půjde jen na lak :)

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od mexxo » 20 led 2009, 19:27

Mike.S píše:
Trdlo píše:Ale že to trvalo..... Odkud byl nakonec? To jak jsem Ti psal?
ee, nakonec je z Opelu za 1990,- i s čidlem, včera mi volali z mjauto a omlouvali se mi, že ho nemůžou sehnat v celé republice ani od jednoho výrobce, ale že kdybych si počkal 5-6 dní, že by možná něco sehnali v Říši, jenže už tak ho sháním moc dlouho a čekat ještě týden se mi moc nechtělo, tak mi nabídli, že mi ho seženou přes Opel, ale že tam nemají žádné slevy, tak jsem to odmítl a objednal jsem ho v Opelu v Břeclavi sám, ale fakt hooooodně solidní jednání ze strany mjauto 8)

btw, zkoušel jsem se v sobotu podívat na výměnu toho termostatu, že bych si to jako udělal sám a asi ee, jsou na něm nějaké special šrouby (něco jako torx, ale na ořech) a na to nemám vecajk, tak to radši nechám odborníkům
Tak som ti ho asi vyfúkol :roll: bral som ho tam v decembri (prosinci). Výmena neni zložitá, fakt jediný problém sú tie šróby. To si asi automobilky vymysleli, aby si to ludia prestali opravovať doma :)

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Mike.S » 20 led 2009, 21:06

mexxo: nejsem si jistý tím, jestli je stejný na X18XE1 a Z18XE, s těma šroubama mě fakt nas*ali, z Trdla jsem asi 3 večery tahal rozumy "jak na to", pak dojdu k autu, otevřu kapotu, posvítím si našrouby, zaku*wuju, zhasnu, zavřu, zaku*wju a jdu nas*aný dom :lol:
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od mexxo » 20 led 2009, 21:12

Práve čo som na stránkach s dielmi pozeral, mali by byť rovnaké pre obe verzie 1,8. Ja mám výhodu dobre vybavenej dielne v práci :P

Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Gallo » 20 led 2009, 21:22

Mike.S píše:mexxo: nejsem si jistý tím, jestli je stejný na X18XE1 a Z18XE, s těma šroubama mě fakt nas*ali, z Trdla jsem asi 3 večery tahal rozumy "jak na to", pak dojdu k autu, otevřu kapotu, posvítím si našrouby, zaku*wuju, zhasnu, zavřu, zaku*wju a jdu nas*aný dom :lol:

Ty šrouby jdou v pohodě povolit klasickým ořechem. Dělali jsme to taky tak...

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Trdlo » 21 led 2009, 08:34

Mike.S píše: ee, nakonec je z Opelu za 1990,- i s čidlem, včera mi volali z mjauto a omlouvali se mi, že ho nemůžou sehnat v celé republice ani od jednoho výrobce, ale že kdybych si počkal 5-6 dní, že by možná něco sehnali v Říši, jenže už tak ho sháním moc dlouho a čekat ještě týden se mi moc nechtělo, tak mi nabídli, že mi ho seženou přes Opel, ale že tam nemají žádné slevy, tak jsem to odmítl a objednal jsem ho v Opelu v Břeclavi sám, ale fakt hooooodně solidní jednání ze strany mjauto 8)

btw, zkoušel jsem se v sobotu podívat na výměnu toho termostatu, že bych si to jako udělal sám a asi ee, jsou na něm nějaké special šrouby (něco jako torx, ale na ořech) a na to nemám vecajk, tak to radši nechám odborníkům
No tak to nakonec dopadlo, jak jsem si myslel, ale že má MJ skvělý jednání se potvrdilo. :) Měl jsi přistoupit na to, že Ti ho pošlu a už jsi ho mohl dávno mít. :wink: Nicméně, klidně se do té výměny pusť, sice ty šrouby vypadaj jinak, ale povolíš ho 8 ořechem (šestihraným), popřípadě když budeš detailista, tak si kup jeden ořech 8 s vytaženými hranami (Tona, Matador.... dělaj to dnes už všichni), popřípadě přímo torx ořech, označení je E (a teď bych kecal, ale myslím že 7). Ale určo máš obyč golu a ta si s tím poradí.
I když vyplatilo by se ti koupit sadu ořechů s vytaženejma hranama, taky jsem dlouho odolával ale nakonec ji koupil. :wink:
Protože termostatem tvé opravy začínají a polomontáží budou končit. :lol: :lol: :lol: (ne že by jsi musel dělat, nestraším, ale jako že se do toho pustíš sám. :wink: ) BTW: kdby cokoliv, tak hned icq, mobil, kontakty máš. :?:
END

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Mike.S » 21 led 2009, 08:43

příště si dám říct a nechám si "to něco" poslat od tebe :D bude to fakt asi rychlejší, jinak od včerejška marodím tak jsem tu výměnu domluvil u dvorního mechanika, nebyl tím moc nadšený, že jsem mu dodal termostat a chlad. kapalinu, ale co už, život je boj :lol:
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Mike.S » 21 led 2009, 19:47

Mike.S píše:tak díl 6338005 (termostat) jsem sehnal 8) a když dobře půjde, zítra je i v autí :)
tak už je tam :|
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Trdlo » 21 led 2009, 21:42

A my jsme dneska objevili vyhořelou elektriku.... :roll: (Apiku už vím proč byl tak velkej odběr.....)
END

APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od APiK » 21 led 2009, 21:45

Trdlo píše:(Apiku už vím proč byl tak velkej odběr.....)
Aha a já si říkal, že Ti musím napsat skrz ICQ co se s tebou děje. :( Myslím ty PINy a tak, vždyť víš...
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

Uživatelský avatar
genius0011
Příspěvky: 2289
Registrován: 24 říj 2007, 22:46
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od genius0011 » 21 led 2009, 21:46

tak já dneska vyměnil podsvětlení (zatím jen) ovladače světel 8)
teď R Scenic 2.0 16v 103kw rv00
ex ASTRA 1.6 8v 55kw rv99 rip

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od Trdlo » 21 led 2009, 21:48

Njn, dneska celej den na astře.... Všechno už skoro přetahaný, a teď jsem vyhořel na těch pinech....
A pak si kup automat na světla - k němu kvůli bezpečnosti přidaná 6A dioda a ta se utavila, ale tak solidně, že toho s sebou vzala ještě 1/3 svazku.... :cry:
END

APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od APiK » 21 led 2009, 21:52

Trdlo píše:Njn, dneska celej den na astře.... Všechno už skoro přetahaný, a teď jsem vyhořel na těch pinech....
A pak si kup automat na světla - k němu kvůli bezpečnosti přidaná 6A dioda a ta se utavila, ale tak solidně, že toho s sebou vzala ještě 1/3 svazku.... :cry:
Achjo :( . Zase starosti navrch... :cry: . Co to máš za automat na světla? To ho máš na těch PINech na denní svícení?
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

Odpovědět