Dodatečná montáž: Palubní počítač MID

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: iste

Příspěvek od Vojta » 19 čer 2006, 11:42

kubo píše:ta RJ u 1.7cdti je 100% pin 12?
jestli to je Z17DT tak jo
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Reklama
 

Uživatelský avatar
kubo
Příspěvky: 87
Registrován: 22 kvě 2006, 16:05
Bydliště: Martin SK

ne

Příspěvek od kubo » 19 čer 2006, 11:45

1.7cdti 59kw je motor Z17DTL
Astra G caravan 1.7CDTi
Diagnostika OP-COM-Martin a okolie

811018
Příspěvky: 312
Registrován: 28 bře 2006, 12:48
Bydliště: Litomyšl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 811018 » 19 čer 2006, 11:46

Vojta píše:
811018 píše:Nevíte náhodou jestli pasuje pal.počítač z Vectry B do astry G? Mě to příde podobny.
je to uplně jiný
To je škoda, mohl bych ho mít zadarmo! No nic jedem dál

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 19 čer 2006, 11:49

no ve schématech je to značený Z17DT ale je to to samý co Z17DTL
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
kubo
Příspěvky: 87
Registrován: 22 kvě 2006, 16:05
Bydliště: Martin SK

aa

Příspěvek od kubo » 19 čer 2006, 11:57

ano.som spokojnejsi.DIk!
Astra G caravan 1.7CDTi
Diagnostika OP-COM-Martin a okolie

Alex X14XE

instalace displeje

Příspěvek od Alex X14XE » 20 čer 2006, 12:50

Zdravím Všechny, především Vojtu. Už je to delší dobu, co jsem se tu chvástal jak nainstaluji MID do mé Astry. Abych to shrnul, MID tam je, nefunguje mi zobrazování z rádia a nenašel jsem kam vede drát 21 z Multec řídící jednotky. Čímž to je tam úplně na 2-věci. Při záměně z konektoru TID na MID jsem byl dost pečlivý, takže záměna SDA/SCL mi připadá divná. Jediné co mě napadá s tím rádiem že je to ten displej na CRRT700 rádio a tam by mohl být problém. Takže asi zkusím sehnat ještě displej origo podle GM čísla. (Skoro bych zapoměl STOPKY tam jedou, můžu si tak měřit nastupování a vystupování z auta :D ) Co se týče signálu z ŘJ(Multec X14XE r.v.2000), drát 21 je tam připojený a je ve svazku vedoucím kamsi. Zkontroloval jsem svazek vodičů co vede z motorové části pod přístrojovku, tam jsem ho nenašel, barva byla BKBN(černohnědá). Neví někdo kam "Ti pitomci" při montáži, ten kablík zahodili? nebo kde bych ho měl hledat? Demontoval jsem pár obložení, ale dál jsem se neodvážil 8) Poslední dotaz je případné připojení BrakeLightCheck na spínač brzdového pedálu, mám ho připojit paralelně ke svorkám toho spínače? nezničím něco? nebo je tam dvojitý spínač? předem díky za fundované odpovědi :))) alx

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 20 čer 2006, 15:35

hele zrovna ten displej k ccrt700 schánim takže bych ho koupil nebo vyměnil za normální, jestli nejseš z daleka tak přijeď a mrknu na to co si s tim vyvedl :wink:
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Alex X14XE

MID

Příspěvek od Alex X14XE » 22 čer 2006, 16:35

Ahoj Vojto, pokud máš zájem o ten displej není problém. Pokud máš ten typ co potřebuji a je v pořádku tak ho rád čenžnu. bydlím v Českým Brodě, takže netuším jakým směrem bych se za tebou měl vydat. Osobně víc než 100km tam a zpět nejedu. Takže Ti ho v nejhorším mohu poslat poštou. Jinak je mi divný že to nejede, konektory jsou identický, možná je odpálený. Mohu ho stále vyměnit na vrakáči kde jsem ho koupil, za jiný, to mi slíbili. Nerad bych Ti posílal něco co třeba vůbec nefunguje :? zatím...

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Cena

Příspěvek od rychlyradim » 22 čer 2006, 21:13

Udělali by mi palubní PC v autorizovaným servisu? nebo je to jen pro domácí výrobu? a kdyby ano kolik by mě taková maličkost stála?
A na kolik by mě vůbec vyšel celkově matroš..?! víte někdo nevíte? :shock:

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Cena

Příspěvek od Vojta » 22 čer 2006, 21:55

rychlyradim píše:Udělali by mi palubní PC v autorizovaným servisu? nebo je to jen pro domácí výrobu? a kdyby ano kolik by mě taková maličkost stála?
A na kolik by mě vůbec vyšel celkově matroš..?! víte někdo nevíte? :shock:
v servisu ti to neudělaj a když tak budou měnit svazek a to je 40tis + 15 tis displej atd....takže cena auta ale na 99,9999999999% tě pošlou do patřičných míst
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: MID

Příspěvek od Vojta » 22 čer 2006, 21:56

Alex X14XE píše:Ahoj Vojto, pokud máš zájem o ten displej není problém. Pokud máš ten typ co potřebuji a je v pořádku tak ho rád čenžnu. bydlím v Českým Brodě, takže netuším jakým směrem bych se za tebou měl vydat. Osobně víc než 100km tam a zpět nejedu. Takže Ti ho v nejhorším mohu poslat poštou. Jinak je mi divný že to nejede, konektory jsou identický, možná je odpálený. Mohu ho stále vyměnit na vrakáči kde jsem ho koupil, za jiný, to mi slíbili. Nerad bych Ti posílal něco co třeba vůbec nefunguje :? zatím...
zejtra jedu do prahy...můžem to vyzkoušet....a případně čendžnout
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Alex X14XE

MID

Příspěvek od Alex X14XE » 23 čer 2006, 07:53

No nazdar, seš moc rychlej, já ten displej mám stále zabudovanej v autě, abych tam neměl díru v palubce, demontáž tak půl hodiny :shock: navíc to čtu až teď , tedy v pátek krucinál!!......

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: MID

Příspěvek od Vojta » 23 čer 2006, 08:14

Alex X14XE píše:No nazdar, seš moc rychlej, já ten displej mám stále zabudovanej v autě, abych tam neměl díru v palubce, demontáž tak půl hodiny :shock: navíc to čtu až teď , tedy v pátek krucinál!!......
no já mam ten displej volnej tak bych ti ho hned dal abys tam neměl díru.... budu v praze tak od 12,00 + pár hodin
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

montáž

Příspěvek od rychlyradim » 23 čer 2006, 08:17

Škoda Vojto že bydlíš tak daleko, mě by se to moc nevyplatilo jet od Brna do Liberce a zpět....to by se mi pěkně prodražilo..to by chtělo aby mi to namontil někdo z Jihomoravského kraje..ale to se asi nikdo nehlási že? :roll:

Alex X14XE

mid

Příspěvek od Alex X14XE » 23 čer 2006, 08:49

no koukám Vojto, že jsi na netu od rána do večera, ale já ho mám stále v autě a teď jsem v práci auto mám před barákem v Brodě, do práce jezdím častěji sockou. Pokud budeš mít ten MID rád bych ho převzal třeba za nějakou protihodnotu, nebo na dobrý slovo :) každopádně já ho mít ssebou nebudu, takže Ti ho pošlu okamžitě poštou, jak to půjde. tel. na mě je 0603456339, pro případ spojení. Pracuju na Zahradním městě, takže pokud budeš někde v okolí, ale je to jedno, tak někam mohu zajet opět sockou:)) odeální je Skalka, nebo trasa A. Předem moc díky za podporu. čus

Odpovědět