Kolik žen a slečen tu vlastní Opel Astra G ???

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
majky.n
Příspěvky: 300
Registrován: 12 srp 2006, 19:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majky.n » 09 pro 2008, 16:31

APiK píše:
Cidla píše:No v Pardubicích potkávám spíš ženský v astrách
Máš pravdu. A navíc taky vozíčkáři. Dneska jsem potkal 3 "postižený" Astry a vím ještě o jedný. Jedna stála - takže tam má (Tvůj) leták :lol: .
Já mám taky postiženou Astru :lol: , kdykoliv jedu na nákup, tak si půjčím od babči vozíčkáře, nechci, aby nějaký blbec otevřel víc dveře a opřel je o moje zlato :wink:
BMW 530xD E60

Reklama
 

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Příspěvek od Trdlo » 09 pro 2008, 17:35

majky.n píše: Já mám taky postiženou Astru :lol: , kdykoliv jedu na nákup, tak si půjčím od babči vozíčkáře, nechci, aby nějaký blbec otevřel víc dveře a opřel je o moje zlato :wink:
Sorry, ale tohle docela odsuzuju, sice chápu důvody, prooč to tam máš, ale je to zneužití.... :roll:
Díky dědovi mám taky na astru postižení, ale dávám to za sklo jen když parkuju v nemocnici kvůli dědovi na vyšetření. Je naprosto imobilní, tak je to nutnost, ale jinak to mám v kastlíku.
END

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike.S » 09 pro 2008, 17:53

tchýně si to taky chtěla vyřídit na moje auto, ale protože s nohama nic nemá tak jsem jí řekl, že to na autě nechci, by mě hanba fackovala postavit se na vyhrazené parkoviště, vyskočit z auta jako srnka a jít si něco koupit do obchodu, já na to prostě nemám žaludek
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Příspěvek od Trdlo » 09 pro 2008, 18:05

Mike.S píše:tchýně si to taky chtěla vyřídit na moje auto, ale protože s nohama nic nemá tak jsem jí řekl, že to na autě nechci, by mě hanba fackovala postavit se na vyhrazené parkoviště, vyskočit z auta jako srnka a jít si něco koupit do obchodu, já na to prostě nemám žaludek
8) 8) A s tebou si taky dám panáka. :lol: Koukám jak se lidi shodují v názorech nejen na auto. :wink:
END

APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Příspěvek od APiK » 09 pro 2008, 18:46

Mike.S a Trdlo: už teď vidím, že budu nalitej panákama. :D
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Příspěvek od Trdlo » 09 pro 2008, 20:09

APiK píše:Mike.S a Trdlo: už teď vidím, že budu nalitej panákama. :D
A to jo velebnosti, a pak už si jen zazpíváme... dneska to rozjedem, na plný pecky.... :lol: :lol:
END

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Příspěvek od COBEIN » 09 pro 2008, 20:19

U vchodu do opavského kaufladu je stánek s občerstvením a hned vedle něj bylo parkovací místo pro vozíčkáře. To ale bylo zrušeno a bylo vybudováno asi osm těchto míst. Jenomže to staré zrušili tím že se odstranila značka a bylo nějakou černou barvou přemalováno to co je na asfaltu. To přemalování bylo po pár týdnech pryč a symbol vozíčkáře tam zase prosvítá. No a neznalý této situace tam nezaparkuje a znalý situace cobein má místečko skoro vždy volné.... 8)
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
kabrioletak
Příspěvky: 1311
Registrován: 30 pro 2007, 15:42
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od kabrioletak » 09 pro 2008, 20:30

COBEIN píše:U vchodu do opavského kaufladu je stánek s občerstvením a hned vedle něj bylo parkovací místo pro vozíčkáře. To ale bylo zrušeno a bylo vybudováno asi osm těchto míst. Jenomže to staré zrušili tím že se odstranila značka a bylo nějakou černou barvou přemalováno to co je na asfaltu. To přemalování bylo po pár týdnech pryč a symbol vozíčkáře tam zase prosvítá. No a neznalý této situace tam nezaparkuje a znalý situace cobein má místečko skoro vždy volné.... 8)
hm asi zajedu na nakup do opavskeho kaufladnu a uz vim kde to parknu ,pak si dam kafco a vklidu budu cekat na tvuj vyraz az prijedes,kdo to co to :lol: :lol: :lol:
www.hairmarket.cz
www.tommutuning.cz

LiTe
Příspěvky: 372
Registrován: 14 říj 2008, 18:39
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LiTe » 09 pro 2008, 20:34

Majla> je to nějaký z CL ? :D
.....Opel Astra G 1,6 16V byla... ted mam Subaru impreza WRX combi 01rv s 06 tvari :-)
Yamaha XT 660 X Supermotard
lite.rajce.net......

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Příspěvek od COBEIN » 09 pro 2008, 20:38

kabrioletak píše:
COBEIN píše:U vchodu do opavského kaufladu je stánek s občerstvením a hned vedle něj bylo parkovací místo pro vozíčkáře. To ale bylo zrušeno a bylo vybudováno asi osm těchto míst. Jenomže to staré zrušili tím že se odstranila značka a bylo nějakou černou barvou přemalováno to co je na asfaltu. To přemalování bylo po pár týdnech pryč a symbol vozíčkáře tam zase prosvítá. No a neznalý této situace tam nezaparkuje a znalý situace cobein má místečko skoro vždy volné.... 8)
hm asi zajedu na nakup do opavskeho kaufladnu a uz vim kde to parknu ,pak si dam kafco a vklidu budu cekat na tvuj vyraz az prijedes,kdo to co to :lol: :lol: :lol:

:x :x :x jako rozzuřený bejk :x :x :x
ASTRA LA VISTA

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoš 92 » 09 pro 2008, 22:45

COBEIN píše:U vchodu do opavského kaufladu je stánek s občerstvením a hned vedle něj bylo parkovací místo pro vozíčkáře. To ale bylo zrušeno a bylo vybudováno asi osm těchto míst. Jenomže to staré zrušili tím že se odstranila značka a bylo nějakou černou barvou přemalováno to co je na asfaltu. To přemalování bylo po pár týdnech pryč a symbol vozíčkáře tam zase prosvítá. No a neznalý této situace tam nezaparkuje a znalý situace cobein má místečko skoro vždy volné.... 8)
Heheh, dáme tam sraz? Tam budu taky parkovat. Jinak dneska jsem viděl Galla a nechtějte vidět, jak má špinavé auto... Fuuuuuuj jsem mu psal do smsky...... Prý nemá kde a kdy to umýt. Kdy mu to kluci umyjeme a u koho na zahradě?
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 09 pro 2008, 22:47

Kdo přijede do Kolína, tomu umyji káru grátis :lol:
Ikdyž za tu snahu by taky mohla padnout nějaká kačka neeeee?
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Příspěvek od Gallo » 09 pro 2008, 22:53

Radoš 92 píše:
COBEIN píše:U vchodu do opavského kaufladu je stánek s občerstvením a hned vedle něj bylo parkovací místo pro vozíčkáře. To ale bylo zrušeno a bylo vybudováno asi osm těchto míst. Jenomže to staré zrušili tím že se odstranila značka a bylo nějakou černou barvou přemalováno to co je na asfaltu. To přemalování bylo po pár týdnech pryč a symbol vozíčkáře tam zase prosvítá. No a neznalý této situace tam nezaparkuje a znalý situace cobein má místečko skoro vždy volné.... 8)
Heheh, dáme tam sraz? Tam budu taky parkovat. Jinak dneska jsem viděl Galla a nechtějte vidět, jak má špinavé auto... Fuuuuuuj jsem mu psal do smsky...... Prý nemá kde a kdy to umýt. Kdy mu to kluci umyjeme a u koho na zahradě?
Ty jsi ale brepta :lol: :lol:
Ale nápad to je dobrý 8)

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoš 92 » 09 pro 2008, 23:09

:oops:
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Majla
Příspěvky: 1829
Registrován: 05 říj 2007, 16:46
Bydliště: Březová - Oleško

Příspěvek od Majla » 10 pro 2008, 09:37

LiTe píše:Majla> je to nějaký z CL ? :D
Jako "nějaký" myslíš tu kámošku od švagrový?? Esli jo tak to tě zklamu, je z Hostivic :wink:

Odpovědět