Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike.S » 06 pro 2008, 13:55

můj dnešní program:

7:00 - 7:30 budíček (na poprvní nikdy nevstanu)
8:10 - 9:45 jsem přehazoval zásuvku z jedné stěny na druhou
10:00 - 12:50 jsem umýval Záfu zevnitř, první povysávat, pak poumývat jarovou vodou a nakonec celý intoš poutírat nějakou sr*čkou na intoš
12:50 - 13:40 oprava dvířek v kufru - foto nedám, nevypadá to moc pěkně, ale funguje to 8)
14:00 - ??? asi půjdu dát ouško Obrázek
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Reklama
 

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salám » 06 pro 2008, 14:47

Dneska jsme sedana nechali v bazaru a vyměnili ho za krásnou 3 roky starou Mazdu 3. Bylo to spolehlivé a parádní autko, ale život jde dál.. :wink:

Uživatelský avatar
monderka1
Příspěvky: 779
Registrován: 02 lis 2007, 17:06
Bydliště: Moravák žijící dočasně v Plzni
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monderka1 » 06 pro 2008, 15:09

TAk gratuluji, vynikajici vuz,mel ho kolega v praci. 8)
1,6 8V r.v. 10/98 - je to dravec !!!
https://www.astra-g.cz/galerie/etien/

new-name
Příspěvky: 2895
Registrován: 14 zář 2008, 20:31
Bydliště: Polná nebo SinCity Žďár
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od new-name » 06 pro 2008, 15:19

a jakej doplatek? :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek

jezdím kObrázek

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od mexxo » 06 pro 2008, 16:58

Boči píše:Doma není problém, ale u přítelkyně musím parkovat mezi panelakama kde je nouze o místo. Na Vánoce bych si přál dostat toho ko**ta Obrázek
Mrkni kto zvykne stáť na tom mieste. Určite niekto miestny mal nervy že mu "nejaký čurák" obsadil fleka...

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od mexxo » 06 pro 2008, 17:02

Moja astra dnes mala malé Vianoce (alebo Mikuláša :D ) Ráno dostala nový termostat, aby sa pekne zahriala. Potom dostala krásne fungl nové hmlovky a nakoniec príjemnú sprchu :)

APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Příspěvek od APiK » 06 pro 2008, 18:02

Boči píše:Hmm tak my dneska zjistili, že nam nejaky spoluobčan opět prejel auto zboku klíčem :x . Takže se chystám na myčku a pak tempovat a voskovat. Asi si na toho hajzla počkám a zlomím mu ruku :evil: :evil:
Zlom mu obě a vypal mu petelici mezi voči. :!:
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Příspěvek od APiK » 06 pro 2008, 18:03

Mike.S píše:můj dnešní program:

7:00 - 7:30 budíček ......
........asi půjdu dát ouško Obrázek
Ty nechodíš ráno čůrat? :lol:
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 06 pro 2008, 20:00

Dnes jsem pokecal s dopravni policii asi 2h, protoze jsem byl na navsteve u rodicu a 5min potom co jsem vylezl z auta koukam na debila co couva s dodavkou (u sousedu delali plast okna) a jelikoz mel na aute kouli tak mi "spravil" naraznik, couval rychlosti jako by jel dopredu :roll:
Rvu na nej z okna at na me pocka nez dojdu pred barak no nez jsem probehnul barak dodavka v prd.. Nastesti druhy auto stejny firmy tam zustalo, takze jdu k sousedum clovek z ty firmy co tam jeste neco dodelaval rika ze to je jeho kolega a NEMA na nej telefon, jako dobra hlaska, mala firma se 2 autama :wink:
No nic, zavolal jsem 158, za pul hodky dorazili, probehlo foceni a par telefonatu na cisla na dodavce a najednou byl vinik jasny, jeli za nim, bydlel o 2 ulice dal, pak policie prijela s tim ze vse priznal a byl v tom alkohol, no takze pro pana trosku smolik, spravni rizeni, prej pil az kdyz prijel domu, hehe, to je mi jasny, celej den maka a po obede urco nemel limo, kor kdyz pod autem jeste lezela plechovka od piva, nevim proc lidi musej chlastat kdyz si myslej ze to maj domu par set metru a nic se nemuze stat.
Nastesti jsem pojizdnej, ale SPZ budu zitra asi hodinu vyklepavat protoze nema tvar jako dnes rano :D a vyztuha narazniku asi taky bude nutna nova, chjo, letos 3 akce kdy jsem "chytil " cloveka co mi sejmul auto, asi jsem ty narazniky nemel lakovat, predtim byl klid :roll:

Tak to byl muj prima den :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 06 pro 2008, 20:36

To byl chuj... přitom se to mohlo vyřešit pojistakama a v pohodě bez cajtů. (Samozřejmě by o tom musel majitel te dodavky vědět).. už slyším rýpaly :D
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike.S » 06 pro 2008, 21:08

Apik: jasně, že jo, a taky po ránu dělám i něco jiného, ale proč se s tím hned chlubit ne :lol: :lol:

Milosh: nic moc, ale mohl jsi dopadnout tak, že bys to neviděl a těžko by se pak zjišťovalo kdo to byl
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
kabrioletak
Příspěvky: 1311
Registrován: 30 pro 2007, 15:42
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od kabrioletak » 06 pro 2008, 21:23

no tak to ti miloshi moc nezavidim ten tvuj den,ktery urcite nepotesi.ja vcera ale taky pokecal s policii v Ostrave v noci.prej meli nejakou alkoholovou akci tak me kontrolovali i se sympatickou policicstkou ktera mi poprala hezky vecer :) musim rict ze byli docela prijemni a neprudili coz me prekvapilo :D
www.hairmarket.cz
www.tommutuning.cz

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike.S » 06 pro 2008, 21:37

kabrioletak píše:no tak to ti miloshi moc nezavidim ten tvuj den,ktery urcite nepotesi.ja vcera ale taky pokecal s policii v Ostrave v noci.prej meli nejakou alkoholovou akci tak me kontrolovali i se sympatickou policicstkou ktera mi poprala hezky vecer :) musim rict ze byli docela prijemni a neprudili coz me prekvapilo :D
jsou to taky jenom lidi a ne všichni jsou blbci a otravové, ale svou práci si udělat musí s tím nic nenaděláme, osobně bych je na silnici viděl častěji, jak o tom furt mluví potentáti a skutek utek, jsme s tím naším bodovým systémem všem akorát pro smích, teď mě napadá proč se tomu říká bodový systém: vybodnem se na to :lol:
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
kabrioletak
Příspěvky: 1311
Registrován: 30 pro 2007, 15:42
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od kabrioletak » 06 pro 2008, 22:02

jasne sak kazdy je nejaky ale je fajn kdyz clovek narazi na slusne jednani policie a ne nadrazenost a pravidlo ze ti za kazdou sanci musi neco najit :D jo a co se tyce tech policejnich akcich, tak to me taky docela vadi.porad slysim ve zpravach ze bude nejaka akce a kontroly a jeste jsem nemel tu moznost ji nekde zas tak potkat,kdyz jsem jel za defem do prahy pro sterace pred mesicem nepotkal jsem ani jednu policejni hlidku naceste tam ani zpet.
www.hairmarket.cz
www.tommutuning.cz

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike.S » 06 pro 2008, 22:15

jj to je normální, já už policajty neviděl snad od Kuvajtu napadení, nebo minimálně od zavedení bodového systému, natož aby mě stavěli :lol:
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Odpovědět