VTIPY

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rossi
Příspěvky: 182
Registrován: 22 dub 2008, 09:28
Bydliště: Nitra

Příspěvek od Rossi » 26 lis 2008, 13:33

Volá baba manželovi,který je v posilovně,muž zvedne telefon a žena mu tam nesměle říká"Miláčku...víš ten kožich co minule stál 170 000 je teď slevněný na 100 000.....co kdybych si ho koupila...." ..."ale jo,lidně si ho kup," mluví muž otráveně do mobilu..."A miláčku,ty kanárské ostrovy by nás vysli jen na milion a pul,a ne na tri,jak jsme to počítali....tak co kdybych to objednala..." "ale jo,ale jen s plnou penzí ano?" "Ano ano to nebude problém...no a miláčku,víš,právě stojím před tou automobilkou,jak se mi tu líbilo to auto,oni ho slevnili z 3 milionu na dva,muzu ho koupit a rovnou ho zaplatit??"ptá se žena směle dál. "Ale jo,klidně ho kup,ale jen ve stříbrné barvě!." "jojo,právě v téhle ho tu mají,jsi bezvadnej pa." rozloučí se žena,a zaklapne telefon.
Posilující muž se zvedne z podložky a přez celou posilovnu se zeptá:CHLAPI ČÍ JE TO MOBIL?!


Žena říká mužovi: "Alkohol podražil." - "Nedá se nic dělat, musíme míň jíst!"
G-čko, Z16XEP, r.2008, HB

Reklama
 

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 26 lis 2008, 15:06

Nenapada me lepsi tema, kam bych dal tento odkaz.... :lol:

http://www.eurooldtimers.com/cze/inzerat.php?id=5506

Uživatelský avatar
Slag
Příspěvky: 1153
Registrován: 09 led 2007, 09:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slag » 26 lis 2008, 15:08

Tak to je mazel...další z aut, který bych moc chtěl 8) ...Baryn :wink:
Astra 1.4 (X14XE), sedan, r.v. 98, ABS, pal. PC, CCR600 8 repro, 2x el. okna, sport. sedačky, orig. 15" alu... FOTO
VW T3 Caravelle GL 1.6TD
slag.loziska@email.cz

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 26 lis 2008, 15:16

Jj, je to bourak ... koukni se na tom serveru do sekce military - na prodej maj i Danu :shock:

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 26 lis 2008, 18:02

Nádherný vůz po GO za osdesát tisíc, prodám za 65.000,- Kč. :lol: :lol:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ » 26 lis 2008, 22:14

AstraDTI píše:Nenapada me lepsi tema, kam bych dal tento odkaz.... :lol:

http://www.eurooldtimers.com/cze/inzerat.php?id=5506

Tyhle auta zbožňuju, ale tenhle se mi teda nelíbí :roll:
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Uživatelský avatar
EKoStra
Příspěvky: 187
Registrován: 22 kvě 2008, 07:34
Bydliště: Klatovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EKoStra » 27 lis 2008, 08:39

Díky státe, díky vládo....

Bydlíme se ženou, která je na mateřské, a malým dítětem v menším okresním městě 120 km od Prahy ve zděděném rodinném domku. Ještě nedávno jsem pracoval jako systémový analytik u místního výrobce telekomunikačního softwaru, vydělával jsem na náš region slušné peníze, žena dostávala mateřskou a docela hezky a spokojeně jsme si žili. Vydělával jsem 15 000,- Kč čistého, žena má mateřskou 3 630,- Kč za 18 630,- Kč se u nás dá slušně žít.
Shodou různých okolností můj zaměstnavatel zkrachoval. Nepříjemné... Slušnou práci u nás neseženu a tak jsem se rozhodl hledat v Praze. Našel jsem si práci hned, jsem profík v oboru, plat je slušný - 38 tisíc Kč. Na denní dojíždění to ovšem není, takže si musím pronajmout byt a domů jezdit jen na víkendy a jedenkrát v průběhu týdne, když je třeba ženě pomoci, a taky aby nebyla pořád s dítětem sama. Samozřejmě něco stojí stravování v Praze, máme sice stravenky a žena mi dává jídlo sebou, ale stejně se nevyhnu občas nějaké restauraci. Ale práce mně baví, mám skvělé výsledky, firma je se mnou velmi spokojená a daří se nám.
Pracuji v Praze už měsíc a půl a přišla první výplata - 26 600,- Kč na dlaň. Z toho okamžitě vypláznu 10 000,- Kč za pronájem garsonky na Jižním městě. Ještě za vodu, plyn, internet (tedy výpalné Telecomu) 2000,- Kč. Soukromě najedu domů a zpět 1 920 km, což mně stojí jen na benzínu 4 800,- Kč. Za různé další nutné pražské poplatky, které bych doma neměl, vydám asi tisícovku. Počítám, počítám.... Jsem blázen, abych tady makal celý týden bez rodiny za 8 800,- Kč? Moje žena bere mateřskou 3 630,- Kč, náš společný příjem je tedy 12 430 korun českých. Jak s tím vyžít? Naše životní úroveň upadá.

Dávám výpověď, odjíždím domů a přihlašuji se na Úřad práce. Moje odměna činí 10 800,- Kč za celodenní hraní s dcerou. Protože se večer nudím, skládám známým pécéčka. Udělám tak jedno týdně. Na každém vydělám asi 2 000,-Kč , tedy 8 000,- Kč měsíčně na ruku. Uvažoval jsem, že si zřídím ŽL a začnu se tím živit. Tak jsem zašel na úřad. Paní mi vysvětlila, že musím platit minimální zálohy na sociální a zdravotní pojištění, dohromady asi 3 000,- Kč za měsíc. Minimální daň mi ukousne minimálně 840,-Kč měsíčně. Počítám, počítám... Z mých vydělaných 8 000,-Kč mi tedy zůstane 4 160,- Kč. Polovina? Paní, nechte si ten formulář...
Podnikám dál na černo, neplatím nic, zdravotní za mne platí stát a sociální pojištění nikdo. Stejně je k ničemu. Dostávám 10 800,- Kč od Úřadu práce, 8 000,- Kč za služby přátelům, manželka 3 630,- Kč, takže náš celkový příjem do rodiny je 22 430,- Kč. Naše životní úroveň se rapidně zvedla, letos v létě si konečně dovolíme dovolenou u moře a v zimě lyžování v Alpách. Minulý měsíc jsme si vyřídili sociální příplatek na bydlení a na dopravu MHD, dcera má atopický ekzém a manželka ji musí vozit k lékaři. To udělá 3000,- Kč měsíčně, vyděláváme už 25 430,- Kč čistého a koupili jsme si hezkou Fabii na leasing.
A hodná paní na úřadě slíbila, že nám příplatek doplatí za rok nazpět: potřebuji nové lyže a manželka si vyhlédla kožíšek. Těšíme se, až manželce zvednou mateřskou na 7000,- Kč, možná bychom si pořídili druhé dítě a koupili nové, lepší, zahraniční auto, ten leasing z těch 35 800,- Kč čistého lehce utáhneme. Jednou za půl roku se nechám na chvíli zaměstnat a pak hurá znovu na ÚP. No, nějak ten měsíc vždycky přežiju....To víte, už jsem si zvykl na svůj denní režim: v 10 hod ráno žena zajde pro rohlíčky do pekárny, po cestě mi koupí noviny (samé potěšitelné zprávy!), pak si chvíli hraji s dcerou a vyrazíme někam na výlet, podle počasí - do přírody, na koupaliště, na běžky, do aquaparku. Jen mně občas přepadá splín a pak mne trochu mrzí, že moje dvě vysoké školy, inteligence i schopnosti nejsou využity. Nemělo by to mrzet i tu paní na Úřadě? Ale brzy mně to přejde, vždyť se máme tak dobře a já nejsem nevděčný!
Když se vrátíme z výletu, potkám občas kluky z bývalé práce a pozvu je na pivo. Jsou furt nespokojení, což chápu. Makají a stále jim nestačí peníze. A přitom je to tak jednoduché...

Díky státe, díky vládo!
Miluji tuhle zem !!!
Opel Astra G 1,6 16V typ X16XEL GALERIE!!!

Uživatelský avatar
adam09
Příspěvky: 4473
Registrován: 12 pro 2007, 23:59
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adam09 » 27 lis 2008, 09:53

A ja ho platim :D
[color=red][size=100][b][u]>>>DIAGNOSTIKA Kladno,Praha kdyby tak SZ<<<[/u][/b][/size][/color]

PRODEJ moje coupe Z22SE

https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=40&t=22659&p=384981#p384981


Uživatelský avatar
green
Příspěvky: 432
Registrován: 27 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Štatl, Velká Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od green » 27 lis 2008, 16:08

Sedí manžel dvě hodiny na chodbě před operačním sálem.
Po strašně dlouhý době se otevřou dveře a na chodbu vstupuje
unavenej a smutnej chirurg.
Pomalu si přisedne k zhroucenému manželovi a tichým,
soucitným hlasem říká:
'Dělali jsme co jsme mohli, ale vaše paní upadla do
hlubokého komatu...'
Manžel vytřeští oči a ptá se: 'Co já teď budu dělat??'
Doktor vážným hlasem odpoví : 'No, budete se muset o ni denně
starat... každý dvě hodiny ji otáčet, aby neměla proleženiny,
krmit ji
hadičkou s umělou výživou, vyměňovat jí plíny, když se pomočí a
umývat jí, když se pokálí...
Budete na ni muset celé hodiny vlídně mluvit, laskat ji ve
vlasech,
protože je možné, že všechno vnímá a ona se třeba za dvacet let
z
komatu
probere, usměje se na vás a může do něj znova ihned upadnout na
dalších pár
let...
Chlap mezitím zežloutl, zfialověl, zezelenal a totálně se#
rozklepal.
Doktor se k němu nakloní,plácne ho po zádech a rozšafně povídá:
'Nebojte se, dělám si prdel...samozřejmě zemřela."
"je lepší ztratit na silnici vteřinu, než ve vteřině život"
Opel Astra G, caravan, 1,6 16V, 74kW, 1998
na důchod: (o\_/o)
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic. ... 4032#84032

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike.S » 27 lis 2008, 18:25

no ty woe to je síla, a ten češtin je taky 8) , něco bych napsal, ale . . . .
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

lukaskpd
Příspěvky: 4563
Registrován: 09 dub 2007, 19:55
Bydliště: Hlinsko v Cechcach
Kontaktovat uživatele:

sdaf

Příspěvek od lukaskpd » 27 lis 2008, 20:17

su to kreteny nech emigruju zmrdi sorry :evil:
Neuč se, život tě nauči !!!! :)
Obrázek Lukaskpdova Astra G Obrázek
1.7TD ( 17DTL ) + CHIP
Obrázek
www.jkcolor.iplace.cz/

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 27 lis 2008, 22:45

Borec na konec :D :D
http://i28.tinypic.com/fwsqrb.gif

zmenil jsem IMG na odkaz protoze se to nacitalo pekne dlouho, to video nebude z nejmensich (Milosh)
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samothe » 27 lis 2008, 22:54

tak s tím asi nepočítal :lol:

Uživatelský avatar
Hribek
Příspěvky: 1595
Registrován: 14 dub 2007, 19:00
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hribek » 28 lis 2008, 08:21

Šestnáctileté děvče se vrátí domu a smutně oznámí rodičům,že je těhotná. Otec rozzuřeně nabije pistoli a chce vědět co je to za bastarda,že ho zabije. Dcera na to, že je to slušný člověk a postaví se k tomu zodpovědně.
V tom zastaví před domem luxusní auto a vystoupí oháknutý mladý muž.
Pozdraví rodinu, posadí se před rodiče, podívá se jim přímo do očí a říká: měl jsem poměr s vaší dcerou, ale bohužel moje rodina mi nedovolí si ji vzít. Protože jsem vážený člověk, chci nést následky za vzniklo situaci.
Nechci nechat ji ani dítě v nouzi a proto navrhuji následovné.
Narodí-li se chlapec, pošlu na jeho účet milion Euro a až dospěje,bude spravovat 5 poboček prodeje vozů značky Alfa Romeo. Jestliže se narodí děvče, dostane na účet milion Euro a v dospělosti převezme 10 salonů
krásy.
Kdyby ale nešťastnou náhodou dítě potratila...........otec vylítne, položí mu ruku na rameno a povídá: TAK JI VOŠUKÁŠ ZNOVA......žádný problém..

Odpovědět