i tid umí spotřebu.

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Příspěvek od palix » 25 zář 2008, 07:08

undertaker píše:Na MIDe tu nepojde je to ine LCD ako TID a nehnevaj sa ta prva otazka my pride ako keby si prisiel za programatorom a povedal mu ahoj ten program co predavas je super de si ho mozem zadarmo stiahnut??? Za stavbou modulu PP je spustu casu merania programovania studovania povodnej dokumentacie a zistovania co ako funguje a v neposlednom rade aj vynalozene urcite financie a ver tomu ze nie male.. David stanovil cenu ktora je viac ako ferova a pokryva ledva naklady spojene z vyvojom. Nie vzdy bola prva cesta uspesna a uprimne mu sklanam poklonu ze je ochotny sa podelit z ostatnymi o to co vytvoril za minimalne naklady co do toho dal. verim ze si to myslel v dobrom ale inac by som to bral ako neuctu k autorovi... skus si len predstavit kolko casu zaberie zhormazdit postupne data zo vsetky riadiacich jednotiek ktore sa do Astry G montuju a potom este raz pouvazuj o svojej otazke.....
S týmto celkom súhlasím. Už sa aj ja chytám na ten palubný PC ;). A cena za neho je viac ako priateľná - skôr by som povedal, že je to skoro zdarma ;).
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Reklama
 

David B.
Příspěvky: 147
Registrován: 29 kvě 2008, 20:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od David B. » 25 zář 2008, 15:40

Omlouvám se všem, pokud jsem ihned nereagoval na e-maily, ale byl jsem nečekaně pracovně pryč, ale od zítřka jsem už zpět a vzal jsem si na to dvoutýdenní volno, takže to bude všechno "frčet".

Pro vasekpetr1:
To co popisuješ bude pravděpodobně závada snímače paliva. To se samozřejmě ošetřit nedá protože je to základní vstupní hodnota pro výpočet, ale při resetu stavu dojezdu si můžeš zvolit volbu plné nádrže. V tom případě program obchází reálné měření stavu paliva a počítá s výchozí hodnotou plné nádrže. Ukazatel dojezdu je potom přesný s jedinou nevýhodou a to s nutností natankování plné nádrže.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 06 říj 2008, 20:03

Tak uz je matros doma :) ted jen hledam nejakeho kolegu atsraka nebo zrucneho elektrikare z okoli Usti nad Labem, co by se nebal pustit do montaze???? :twisted:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

NIKTQ
Příspěvky: 4
Registrován: 12 čer 2008, 17:47
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NIKTQ » 08 říj 2008, 22:11

Chlapci a kolko by ma to vsetko stalo keby som si to chcel kupit u nas na slovensku? hm? alebo kto to predava? myslim ten cely modul , packu by som si vedel zohnat. Dik vopred

David B.
Příspěvky: 147
Registrován: 29 kvě 2008, 20:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od David B. » 09 říj 2008, 09:29

Zdravím všechny. Jakékoliv otázky rád zodpovím na veramon.astra@seznam.cz Pokud jsem někomu neodpověděl na e-mail, tak se omlouvám, není v tom žádný úmysl, jenom mi občas něco uteče.

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 09 říj 2008, 10:49

Matrosem myslim vse potrebne k montazi, o vikendu nastane asi hodina H 8)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Mastel
Příspěvky: 70
Registrován: 20 zář 2006, 21:05
Bydliště: okr. Piestany

TID + PP

Příspěvek od Mastel » 12 říj 2008, 20:15

Tak uz som ten PP rozbehal. Je to super. Trochu som sa bal aku spotrebu mi bude ukazovat ale vyzera to OK. Taka mi vychadzala aj ked som si ju pocital vlastnorucne. :D

Packu som nezohnal, tam nakoniec som ju ani nedaval a kupil som malinke reset tlacitka za 12,-. Namontoval som ich na tu malu plastovu listu pred radiacou pakou. Je k tomu celkom dobry pristup a hlavne za malo penazi....
Astra G 1,6 16V(Z16XE)

lukaskpd
Příspěvky: 4563
Registrován: 09 dub 2007, 19:55
Bydliště: Hlinsko v Cechcach
Kontaktovat uživatele:

sadf

Příspěvek od lukaskpd » 12 říj 2008, 20:34

cav tak uz to mas funguje ty to vsetko i co tam pise ja nato idem na konci mesiaca a robil si si to sam
Neuč se, život tě nauči !!!! :)
Obrázek Lukaskpdova Astra G Obrázek
1.7TD ( 17DTL ) + CHIP
Obrázek
www.jkcolor.iplace.cz/

Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Re: TID + PP

Příspěvek od palix » 13 říj 2008, 15:03

... Packu som nezohnal, tam nakoniec som ju ani nedaval a kupil som malinke reset tlacitka za 12,-. Namontoval som ich na tu malu plastovu listu pred radiacou pakou. Je k tomu celkom dobry pristup a hlavne za malo penazi....
Nemáš náhodou fotku - ako to vyzerá s tými tlačidlami (pre inšpiráciu)? Ja rozmýšľam tiež týmto smerom ;)...
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Mastel
Příspěvky: 70
Registrován: 20 zář 2006, 21:05
Bydliště: okr. Piestany

Re: TID + PP

Příspěvek od Mastel » 13 říj 2008, 18:52

palix píše:
... Packu som nezohnal, tam nakoniec som ju ani nedaval a kupil som malinke reset tlacitka za 12,-. Namontoval som ich na tu malu plastovu listu pred radiacou pakou. Je k tomu celkom dobry pristup a hlavne za malo penazi....
Nemáš náhodou fotku - ako to vyzerá s tými tlačidlami (pre inšpiráciu)? Ja rozmýšľam tiež týmto smerom ;)...
Jasne, fotku poslem len musim prist s prace za svetla :cry:

Ano instalaciu som robil sam a funguje vsetko tak ako sa tu pise. Neni to nic zlozite, len som sa trochu trapil s konektorom z RJ.
Astra G 1,6 16V(Z16XE)

Mastel
Příspěvky: 70
Registrován: 20 zář 2006, 21:05
Bydliště: okr. Piestany

Re: TID + PP

Příspěvek od Mastel » 13 říj 2008, 21:49

takze tu je link na pozretie foto:

http://dlg.uloz.to/9c0d3cffc15052dbb427 ... 5642919&De


Dorabal som tam aj vypinace. Jeden mam na sirenu (hukacku) z alarmu. Ma lepsi ucinok ako klaxon :) druhy je na vypnutie svetla na strope v interieri (lebo po otvoreni dveri dlho svietia) a tretie až Boh da budu neony pod autom :wink:

Reset tlacitka su na PP. Vhodnejsie miesto som nenasiel a ta plastova lista sa da kedykolvek vymenit....
Astra G 1,6 16V(Z16XE)

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 13 říj 2008, 21:56

Jsem si dovolil obrazek z predchoziho prispevku dat sem primo

Obrázek
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
kukajz
Příspěvky: 383
Registrován: 14 říj 2007, 14:12
Bydliště: Vrbové - tam gde mačky robiá mnauu

Příspěvek od kukajz » 14 říj 2008, 18:47

No takto to vypadá u mna. Len bohužial je to len predpríprava (už asi dva týždne), lebo stále čakám na PP a čakám a čakám a čakám... :(
http://img217.imageshack.us/my.php?imag ... 117pk8.jpg
http://img231.imageshack.us/my.php?imag ... 119bo5.jpg
(neviem tie jpg dať priamo sem)
Opel Astra G Caravan r.v.99 1.6 16V X16XEL
OP-COM

dudus83
Příspěvky: 178
Registrován: 11 úno 2007, 11:23

Příspěvek od dudus83 » 15 říj 2008, 04:10

nazdar machri.
chcem sa spytat pre zaciatok slovakov, na kolko vyslo postovne,pri objednani toho modulu..vdaka

Uživatelský avatar
kukajz
Příspěvky: 383
Registrován: 14 říj 2007, 14:12
Bydliště: Vrbové - tam gde mačky robiá mnauu

Příspěvek od kukajz » 15 říj 2008, 10:18

to dudus 83:
Potovné a balné:
ČR - Platba na účet předem 76,- Kč
ČR - Dobírka 110,- Kč
SR - Platba na účet předem 235,- Kč
SR - Dobírka 265,- Kč
Opel Astra G Caravan r.v.99 1.6 16V X16XEL
OP-COM

Odpovědět