Koupě Astry z AAA

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
sx02
Příspěvky: 17
Registrován: 15 čer 2007, 12:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sx02 » 23 zář 2008, 09:57

Mno vemte to logicky - kdyby prodavali jenom sunty, tak asi moc dlouho neprezijou. Proste Acka jsou autobazarnickej supermarket a podle toho to vypada. Vic prodanych aut = vic stiznosti.

Nase prvni auto- Almera bylo z Acek a kdybych ho loni nerozstrelil tak s nim jezdime doted. Bez jediny chybicky, spousta optickejch vad (odreniny) ale jinak se nemenilo absolutne nic, ani desticky.
Loni jsme se tam byli kouknout na jednu astru a verim ze kdyz si to clovek ohlida tak i tam se da koupit slusny auto. Nakonec rodina skoncila zas u japonce a ja ted shanim pro sebe nejakou astruli. Do acek pujdu a podivam se, ostatne kde jinde si auto vyzkouset aby clovek vedel jaky typ a znacka mu vyhovuje. :wink:

Reklama
 

Uživatelský avatar
-LJ-
Příspěvky: 435
Registrován: 15 dub 2008, 10:34
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -LJ- » 23 zář 2008, 10:09

[quote="sx02"]Mno vemte to logicky - kdyby prodavali jenom sunty, tak asi moc dlouho neprezijou. Proste Acka jsou autobazarnickej supermarket a podle toho to vypada. Vic prodanych aut = vic stiznosti.

Ja myslim ze krachujou Acka taky uz :D teda nekde to rikali :D
LittleJohn-Obrázek
<Važ si toho co máš, dokud to máš...>
Moje 1.6 8V 3 dv Edice 100, X16SZR
Věci na prodej
Kritizovat znamená usvědčit autora že to nedělá tak jak bych to udělal já kdybych to uměl.....

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 23 zář 2008, 10:41

-LJ- píše:
sx02 píše: Mno vemte to logicky - kdyby prodavali jenom sunty, tak asi moc dlouho neprezijou. Proste Acka jsou autobazarnickej supermarket a podle toho to vypada. Vic prodanych aut = vic stiznosti.
Když jsem pro známého kontroloval
auto z bazaru, tak v nejmenovaném byla zkušební jízda prodejcem ukončená (Peugot 307 =zkouška ABS, homokloubů
a ruční brzdy + EPS) kdežto v AAA mně to nechali bez problémů udělat.
:lol: :lol:
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

Odpovědět