Barva na třmeny - brzdy, stříkání, lakovaní a vše okolo

Brzdy, tlumiče, výfuk, prostě o všem co je pod autem.
Odpovědět
Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Barva na třmeny - brzdy, stříkání, lakovaní a vše okolo

Příspěvek od TOMHAJ » 29 kvě 2006, 10:40

ahojky,chystam se natrit vsechny 4 brzdice...Poradi nekdo,kde a za dobrej peniz koupit?Chtel bych to spis v plechovce,jinak ted jsme kupovali se znamim sprej za 350kc coz je dost a je to hned pryc. ps Kterou barvu zvolit k me stribrne astricce? Zelenou,cervenou,modrou,zlutou....? :D

Reklama
 

pepca

Re: jakou barvu na brzdove celisti?

Příspěvek od pepca » 29 kvě 2006, 11:40

TOMHAJ píše:ahojky,chystam se natrit vsechny 4 brzdice...Poradi nekdo,kde a za dobrej peniz koupit?Chtel bych to spis v plechovce,jinak ted jsme kupovali se znamim sprej za 350kc coz je dost a je to hned pryc. ps Kterou barvu zvolit k me stribrne astricce? Zelenou,cervenou,modrou,zlutou....? :D
já mám zelenou reflexní na stříbrném autě,jukni do našich aut,pepcovo mazel,je tam několik fotek jsou vidět.no tedy se musím omluvit moc vidět nejsou,zrovínka tam žádná z boku není. :oops:

Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Příspěvek od TOMHAJ » 29 kvě 2006, 15:27

jo jo diky...-) jinak copak ta barva kostovala?? nejaka znacka,typ? -)

pepca

Příspěvek od pepca » 29 kvě 2006, 16:10

TOMHAJ píše:jo jo diky...-) jinak copak ta barva kostovala?? nejaka znacka,typ? -)
tak tedy stála bez dvacky dvestě,je to ale ve spreji,bohužel,ale dá se to udělat,hlavně řádně odmastit,sundat rez,když máš,tak hodit dobrou základovku,no a ta reflexní barva je nějaká ColorWorks,ještě nápis Fluor,ale je možné,že ty reflexní dělají i jiné firmy,chtěl jsem koupit barvu přímo na brzdové třmeny,jenže nedělají tu krásnou reflexní světle zelenou,k té stříbrné vážně jde. :wink:

Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Příspěvek od TOMHAJ » 29 kvě 2006, 16:14

diky moc,vycerpavajici odpoved

JardaB
Příspěvky: 164
Registrován: 25 úno 2006, 23:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od JardaB » 29 kvě 2006, 16:47

Nechci se vám do toho nějak plést, ale viděl jsem na hodně autech brzdiče stříbrné. Tahle barva brzdičů vypadá ze všech nejlépe a hodí se ke každé barvě kastle, nejenom k té Tvé stříbrné.
Jarda B

Astra G 1.8

pepca

Příspěvek od pepca » 29 kvě 2006, 16:51

JardaB píše:Nechci se vám do toho nějak plést, ale viděl jsem na hodně autech brzdiče stříbrné. Tahle barva brzdičů vypadá ze všech nejlépe a hodí se ke každé barvě kastle, nejenom k té Tvé stříbrné.
Jardo beru,ale zase ta stříbrná ke stříbrné?já tam chtěl tu zelenou,aby to vyniklo,ta stříbrná by se asi ztrácela v těch hlinikáčích,no nevím :wink:

JardaB
Příspěvky: 164
Registrován: 25 úno 2006, 23:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od JardaB » 29 kvě 2006, 17:04

pepca píše:Jardo beru,ale zase ta stříbrná ke stříbrné?já tam chtěl tu zelenou,aby to vyniklo,ta stříbrná by se asi ztrácela v těch hlinikáčích,no nevím :wink:
Právě, že s ALU koly to vypadá úplně bombasticky.

Stříbrná je elegantní barva, to si pamatuj, ta vypadá dobře na všem.

To je stejný jako s jídlem. Na kuřecím steaku zapečeným se sýrem a šunkou také není co zkazit :-)
Jarda B

Astra G 1.8

Fil

Příspěvek od Fil » 29 kvě 2006, 18:04

Já koupil sprej v Baumaxu (je na obrázku) za 230-250Kč.Dával jsem na každý brzdič dvě vrstvy.Vzadu mám bubny a vrstvy tam jsou tři.Ve spreji ještě zůstalo na opravy,ale v mém případě nebylo co opravovat...Takže si myslím,že s jedním se to dá zvládnout i když máš vzadu kotouče...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ps:Ke stříbrné bych volil žlutou :wink:

Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Příspěvek od TOMHAJ » 29 kvě 2006, 20:00

no,mate pravdu oba...jen se mi to nechce sundavat,zkusim se poohlednout po nejake na stetec.Jinak ta stribrna muze byt dobra a hlavne,ji mam. :D Pak reknu,dekuju

pepca

Příspěvek od pepca » 29 kvě 2006, 20:40

TOMHAJ píše:no,mate pravdu oba...jen se mi to nechce sundavat,zkusim se poohlednout po nejake na stetec.Jinak ta stribrna muze byt dobra a hlavne,ji mam. :D Pak reknu,dekuju
tak jsem nalezl dvě fotky,kde je trochu vidět ty zelené třmeny,je ale po dešti,jsou špinavé,tak tedy,Hradecký srázek foto,strana dvě,téměř dole jsou fotky od LUKYHO,první řada,focené z boku,já si ty fotky stáhnul,jdou přiblížit,je to vidět. :wink:

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 29 kvě 2006, 21:24

Nejhorsi je zluta, to je tuzing jako prase !!!!

dal bych stribrnou, osobne mam tmave zeleny auto a mam bubny cerny, pak skoro nejsou videt a nesviti to jak zluta nebo modra :roll:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

PIKI
Příspěvky: 118
Registrován: 16 dub 2006, 11:42
Bydliště: PREŠOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PIKI » 29 kvě 2006, 21:31

Ja by som dal urcite cervenu!!! Aj sa chystam dat ,mam striebornu astru.
Astra Caravan 1,6 8V,man. klima, 2001, Z16SE

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 29 kvě 2006, 22:21

Miloshi dík :!: Já mám třmeny i bubny žlutý. :P :P

Pokud toužíš po plechovce, tak si kup malý kladivo (Hammerite), cena je cca 130,- Kč a docela dlouho to vydrží. :D
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Příspěvek od TOMHAJ » 30 kvě 2006, 08:44

M&R píše:Miloshi dík :!: Já mám třmeny i bubny žlutý. :P :P

Pokud toužíš po plechovce, tak si kup malý kladivo (Hammerite), cena je cca 130,- Kč a docela dlouho to vydrží. :D
zas tak nee,ale nechce se mi to sundavat...

Odpovědět