Chip Tuning

Úpravy od motoru až po plasty
Odpovědět
Bukac
Příspěvky: 57
Registrován: 20 dub 2008, 20:42

Příspěvek od Bukac » 06 kvě 2008, 12:37

[quote="AstraDTI"]Tak po stoprvni.
Napsal jsi ze umis u koncernu merit za jizdy vykon - to je lez. (dokonce jsi mi slibil 100 000, kdyz to najdu v tvem prispevku a nasel jsem)
Pises ze vykon neni funkci kroutaku - to je take lez.

MAgorismus - napsal jsem že umím zjistit krouťák za jízdy u PD motorů - za tím stojím a rád ti to předvedu!!!! Jak se získávají hodnoty mě NEZAJÍMÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama
 

Bukac
Příspěvky: 57
Registrován: 20 dub 2008, 20:42

Příspěvek od Bukac » 06 kvě 2008, 12:39

AstraDTI píše:No jednerak stale je za vola Bukac - dokud se nerozsekne ten vykonxkroutak a podobne, za druhy ja pisu furt to samy - a to ze subjektivni pocit muze klamat, resp. v tomhle pripade klame zcela spolehlive :wink:
Zasadni se mi jevi to, ze chip nijak nesrovna diry ve vykonu, na to proste ani 10 procent narust nestaci. Charakter zustane stejnej, jen se krapet zvysi vykon. A to tady pisu celou dobu + to ze objektivne se nejvetsi rozdil naleza v hornim spektru otacke, coz subjektivne neni zas az tak znat.
To ze rikal to same ho sice slechti, ale z toho co psal tady to jaksi neni zrejme a to je duvod proc jsem se do nej pustil.
No comment. fakt už se k tobe nebudu vyjadrovat zrejme mas nejaky psychicky problem, protoze puvodni spor vznikl kvuli tomu zejsi rozporoval to cojsem psal a co jsi sem nasledne ted v predchozimprispevku napsal takze ma diagnoza je schyza :-)
CAU. Urazej si a nebo stekej jak chces, ja si budu dal chipovat a vsichni budeme spokojeni.
Bukac

Bukac
Příspěvky: 57
Registrován: 20 dub 2008, 20:42

Příspěvek od Bukac » 06 kvě 2008, 12:41

AstraDTI píše:Hele uz jsem nasel jadro sporu :)
Tady a ted PROHLASUJU ze se nejedna o zadne PLACEBO, že lidi NEOKRÁDÁM, že se mapy upravují a tvrzení že 5-10 procent není znát - místy jsou vmapách úpravy jen 1 procento a dělá to hodně - je mlácením slámy - prostě si někdo sedne k počítači a teď napíše KRAVINU jen aby něco napsal a byl v opozici. Ale i to jenázor že ??
Takze ja rikam ze 5 - 10 procent je pocitove neznatelny (pokud vyloucim placebo a ostatni mechanismy ktery jsem popisoval), protoze kdyz si pristoupi dospelej clovek, tak se pruznost snizi o 7 procent a ja teda fakt s jednim pasazerem nevnimam znatelnou zmenu vykonu.
Jeste dodam ze se jednalo o procenta vykonu a odpoved se tyka z me nepochopitelneho duvodu hodnot v mapach ... :shock: :roll:
A ja ti rikam a ostatnich asi deset lidi ze to je POCITOVE velmi ZNATELNE. O co opiras toto sve tvrzeni ???? My o realne zkusenosti.

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 06 kvě 2008, 12:44

Muzu te ujistit ze jsem psychycky zdrav, nedavno jsem absolvoval psychologicke testy pro dopravni piloty :wink:
Spor vznikl tak ze jsem psal ze je 5-10 procent neznatelny a vysvetlil jsem proc a ty jsi mi odpovedel velmi neslusne :wink:
Za dalsi napsal jsi ze to umis zmerit, ne zjistit a to je sakra rozdil! Zapatrej par stranek zpet!

Jocker
Příspěvky: 2115
Registrován: 15 črc 2007, 13:21
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jocker » 06 kvě 2008, 12:54

AstraDTI: "Takze ja rikam ze 5 - 10 procent je pocitove neznatelny (pokud vyloucim placebo a ostatni mechanismy ktery jsem popisoval), protoze kdyz si pristoupi dospelej clovek, tak se pruznost snizi o 7 procent a ja teda fakt s jednim pasazerem nevnimam znatelnou zmenu vykonu. "

docela blbost ne?
predchipem ti ten dospely taky ubere tech tvojich 7% ne?
po chipu ti ubere taky 7% ale z už o 5-10% zvyšeného takže po chipu by to melo s jedním dospelym jet cca tak jako pred chipem když jel jsi samotný....takže to poznat pujde ne?

Majla
Příspěvky: 1829
Registrován: 05 říj 2007, 16:46
Bydliště: Březová - Oleško

Příspěvek od Majla » 06 kvě 2008, 14:04

Co to je PLACEBO :?: :?: :?:

Jocker
Příspěvky: 2115
Registrován: 15 črc 2007, 13:21
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jocker » 06 kvě 2008, 15:23

Kdyz si dáš lentilku misto ibalginu a vypada to ze ti to pomohlo

Uživatelský avatar
Boči
Příspěvky: 2354
Registrován: 27 bře 2007, 14:41
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Boči » 06 kvě 2008, 15:34

Jocker píše:Kdyz si dáš lentilku misto ibalginu a vypada to ze ti to pomohlo
Hehehe dobrý príklad :lol: :lol: ale je to tak
Opel Astra G 1.6 16V X16XEL sportovní vložka K&N, sportovní výfuk Ulter Sport, pružiny Weitec -35/20 Obrázek
https://www.astra-g.cz/forum//viewtopic.php?t=4398
Obrázek Obrázek

Majla
Příspěvky: 1829
Registrován: 05 říj 2007, 16:46
Bydliště: Březová - Oleško

Příspěvek od Majla » 07 kvě 2008, 11:58

Jocker píše:Kdyz si dáš lentilku misto ibalginu a vypada to ze ti to pomohlo
Hehe, tak na tomto příkladu tomu už naprosto rozumim :lol:. Ale musí ta lentilka být růžová, že? :D
Díkes

Uživatelský avatar
Boči
Příspěvky: 2354
Registrován: 27 bře 2007, 14:41
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Boči » 07 kvě 2008, 12:03

Majla píše:
Jocker píše:Kdyz si dáš lentilku misto ibalginu a vypada to ze ti to pomohlo
Hehe, tak na tomto příkladu tomu už naprosto rozumim :lol:. Ale musí ta lentilka být růžová, že? :D
Díkes
No ruzova byt nemusi. Na barve nezalezi, hlavni je .... ze by ti doktor rekl, že ti zvetsi ohambí. :lol:
Opel Astra G 1.6 16V X16XEL sportovní vložka K&N, sportovní výfuk Ulter Sport, pružiny Weitec -35/20 Obrázek
https://www.astra-g.cz/forum//viewtopic.php?t=4398
Obrázek Obrázek

Honzza
Příspěvky: 1049
Registrován: 06 zář 2006, 18:07
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Honzza » 07 kvě 2008, 12:05

Honzza píše:Jak to vypada s tim chipem v Praze? Mozna zebychom byly uz 3 ;)
Bude teda nekdo z Prahy?
Astra H Caravan cosmo 1.9cdti 88kW
Corsa C 1.0 social edition

Uživatelský avatar
zviratko
Příspěvky: 515
Registrován: 03 pro 2007, 15:39
Bydliště: Gold Prag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko » 07 kvě 2008, 17:30

Honzza píše:
Honzza píše:Jak to vypada s tim chipem v Praze? Mozna zebychom byly uz 3 ;)
Bude teda nekdo z Prahy?
Já bych byl , ale neumí to :-(
Tuning & Zubehor zum Eshop http://www.vwaudishop.cz

Obrázek

8) 8) 21.23.8.2009 VW Golf meeting Podroužek 2009 :lol: :lol:

Bukac
Příspěvky: 57
Registrován: 20 dub 2008, 20:42

Chipping v Praglu

Příspěvek od Bukac » 10 kvě 2008, 07:52

Kluci, já pořádně nevím - kdo se domlouval že přijede akdo ne.
H astru neumm to je pravda - tam je to po CAN BUSu - na to nemám inštrumenty - galetto jede po K-line. ALe jinak ten zbytek - G astry, B - vectry , B Zafiry - corsy Agily i Merivy to vse jde.
Jak říkám když se vás sejde aspoň 3 tak to otočím dvakrát. První načtení, podruhé nahrání. Zajímavé je že se ještě nikdo neozval na 1,4 tu jsem nikdy nedělal uděla jsem hafo benzínových 1,6 a nějaké 1,8. Také jsem dělal dve Litrovky - Corsy a Agilu :-)
No a Dieseláky nejvíce 1,7, JEdnu 2,0 DI vectru. Ale s tema dvoulitrmama mam problem, nejdou načíst a nemůžu sehnat origoše.

Bukac
Příspěvky: 57
Registrován: 20 dub 2008, 20:42

Originály

Příspěvek od Bukac » 10 kvě 2008, 07:54

Pokud by někdo měl nějakou šanci sehnat ORIGINÁLYflash ŘJ pro dvoulitry DI a DTI ať už pro Astru či Vectru, nezůstanu nic dlužen a domluvíme se :-)
Nevíte o někom kdo by to měl ?? BUdu vděčný ( nejen slovně ) :-)

LP
Příspěvky: 1
Registrován: 10 kvě 2008, 08:46

Příspěvek od LP » 10 kvě 2008, 08:51

No ja tie subory mam, /a nie len tie/ lenze pre kazdy motor su aj 4 varianty.
Teraz len najst odvazlivca ktory ich na svojom aute vyskusa.

Odpovědět