Chip Tuning

Úpravy od motoru až po plasty
Odpovědět
AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 25 dub 2008, 11:34

No ja jsem ho osobne nevidel, ale tady na foru na me nezapusobil nejlepe ... jednak ten projev a jednak to "mereni vykonu" za jizdy u koncernu.
Trosku jsem si k chipovani pred par lety pricuchnul a je mi to zkratka podezrele. Mozna je osobni setkani uplne o necem jinem ... :idea:

Reklama
 

Bukac
Příspěvky: 57
Registrován: 20 dub 2008, 20:42

Příspěvek od Bukac » 25 dub 2008, 13:51

AstraDTI píše:No ja jsem ho osobne nevidel, ale tady na foru na me nezapusobil nejlepe ... jednak ten projev a jednak to "mereni vykonu" za jizdy u koncernu.
Trosku jsem si k chipovani pred par lety pricuchnul a je mi to zkratka podezrele. Mozna je osobni setkani uplne o necem jinem ... :idea:
Ale ja na nikoho nechci nijak pusobit , neplette si to. JA nikoho k nicemu nenutim. NEchces nech byt chces nech nacipovat :-). To že se nevěřícím zdá podezřele nízká cena - to už je jejich problémamusí ses tím nějak vyrovnat sami :-)
Mě osobně je to jedno. Já vím svoje a mám své auta čiplé. A spousta gramatických chyb které tu vidím u ostatních - podle nich si rozhodně netroufnu soudit člověka. Takže lidi, užívejte si čiplých motorů - ukažte to na silnici konzervativcům :-). A hlavně - nehažme bezdůvodně sračky na druhé lidi :-)

Bukac
Příspěvky: 57
Registrován: 20 dub 2008, 20:42

Příspěvek od Bukac » 25 dub 2008, 13:57

AstraDTI píše:No ja jsem ho osobne nevidel, ale tady na foru na me nezapusobil nejlepe ... jednak ten projev a jednak to "mereni vykonu" za jizdy u koncernu.
Trosku jsem si k chipovani pred par lety pricuchnul a je mi to zkratka podezrele. Mozna je osobni setkani uplne o necem jinem ... :idea:
Ještě jedna věc mě zaráží - ukaž mi prosím můj přípsěvek kde jsem psal že změřím výkon za jízdy a já ti zaplatím 100 000 Kč ?? Sem mi zdá že tu lidi víc plácají a dělají ye sebemoudré aniž by si cokoliv přečetli pořádně.
Někdo tu psal že si čich k čipování.To byl opravdy rychlošňup teda. Protože pokudněkdo čipuje musí mít k patřičným věcem i diagnostiku jinak si to opravdu nemumím představit a pokudmá diagnostiku snaží se ji využít maximálně aby minimalizoval potencionálí problémy. Kluci co jsme je čipoval potvrdí že tomu předcházela diagnostika maotoru, čtení závad pokud byly atd.....A protože postupuju dlemého svědomí a regulérně tak vím že VAG COM 7,4_1 má v sobě fičurku konkrétně pod řídící jednotkou v bloku hodnot na pozici 13 - kroutící moment -včetně grafického zobrazení VAG scope. a o tom jsem psal jen ne takto detailně víš. Takže já své tvrzení podkladuji reálnýma věcka. Teď mi ty dej racionální argument a já uznám svou chybu. V opačném případě prosimtě nesuď a raději mlč. Děkuji :-)
Stále nadšený Bukač.

Leo
Příspěvky: 766
Registrován: 19 čer 2006, 16:38
Bydliště: V lese na jihu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leo » 25 dub 2008, 14:52

divim se Bukači, že ti ještě někdo nenabídnul flek někde u BMW,VW nebo u Opla v automobilce, mohl bys jim ukázat co dělaj blbě a, že ty to umíš mnohem líp :lol:
dneska je čipování nejlepší byznys, asi taky začnu
Znám ženský co se chytly na chlapy co je skopali, ale takovou co se chytla na knížky jsem ještě neviděl

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Re: CHIP

Příspěvek od AstraDTI » 25 dub 2008, 14:57

Bukac píše:
Avantgarde píše:to all: placebo efekt :lol:
bukac: mas teda mapy i na Z20LET? Kolik to nakonec hodi vykonu?

Dik.
Ty hdnoty jsou orientacni - jak rikam Z20LET jsme delali - az druha verze je povedena. Delal jsem ji v Prerove na Zafire OPC. Principielneje to spoctene , vime jake hodnoty jsou optimalniale musi se to napastvat na auto - zafira to ma jinejak astra a jak vectra - jestli se to do vectry devalo. Delal jsem zafiru 2,0 turbo - OPC. Jo a placebo efekt - no ja te nekdy svezu moji Octavii 1,9 TDI 77 KW pd cipnuto na cac 105 kw a kroutak NAMERENY - ----> u PD to umim merit za jizdy - 370 Nm !!!! <----JAkehokoliv dvoulitra PD 103 udelam jakmaleho kluka. Vezl jsem SAMOTHEho, Frydu i Smmoulu ci jakse MAra jmenuje - potvrdi ti co to DelA na silnici.
Mas to tam zvyrazneny, chces poslat cislo uctu? Jak jsem naznacil uz v predchozich prispevcich, precetl jsem si potrebne informace a dle zkusenosti lidi po pripojeni tuningboxu je hodnota Mk stale stejna - RJ tedy kroutak nemeri, ale odhaduje z ostatnich dostupnych parametru.

Jinak pro tvoji informaci jsem si hral s predpotopnima motorama m20 od BMW, kde skutecne neni treba diagnostika. Staci si prehrat software, uprava pro prumerneho programatora neni obtizna a navic neni problem stahnout ukazkove upravy ....

Uživatelský avatar
james11
Příspěvky: 1513
Registrován: 18 lis 2006, 15:35
Bydliště: ...kraj slivovice a klobásek...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od james11 » 25 dub 2008, 15:34

vidím že to tu je samý expert, hoši o co vám jde? jedete si to k němu chipnout? nejedete, tak NEPRUĎTE!
<b>Astra 1,6 16V </b> http://sux.cz/252

Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samothe » 25 dub 2008, 16:16

fakt koukám kolik se vás začíná hlásit na chipování :shock:
a nějaké připomínky či narážky na adresu Bukace bych si odpustil :roll: uplně zbytečné :wink:

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 25 dub 2008, 16:17

Forum je od toho aby se dikutovalo :wink: Kdyz si da inzerat do inzerce tak mu do kseftu nikdo kecat nebude, pokud je to ale ve volne diskuzi na tema tuning, tak je vymena nazoru naprosto legitimni.

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 25 dub 2008, 18:16

ach joo... :roll:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Jocker
Příspěvky: 2115
Registrován: 15 črc 2007, 13:21
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jocker » 25 dub 2008, 22:22

My co jsme se s Bukacem setkali osobně víme své...

Uživatelský avatar
wizyy
Příspěvky: 198
Registrován: 17 bře 2008, 09:29
Bydliště: Havlickuv Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wizyy » 25 dub 2008, 22:40

..tak nejak, jockere...zanechal dobry dojem...ps : muzes mi poslat info o tech "krztkach s jmenem", jak jsme spolu mluvili?

Bukac
Příspěvky: 57
Registrován: 20 dub 2008, 20:42

Benzinove astry po kabelu

Příspěvek od Bukac » 25 dub 2008, 22:57

To Zigi - v poho :-)
To all benziňáci: Dnes jsem zkoušel 99 nebo 98 astru X18XE1 - jde celá po šlaušku NEMUSÍ se letovat!!!! Všechny benzínové G astry se dají dělat po kabelu, nic se nemusí letovat ať je to rok jaký chce.

Bukac
Příspěvky: 57
Registrován: 20 dub 2008, 20:42

1,8 Jocker

Příspěvek od Bukac » 25 dub 2008, 22:59

Cau Jockere :-), já už to nějak nechám plavat. Jinak flash bude hotová v neděli. Takže v pondělí ti to tam můžu nahrát. JSem na to sám zvědav na té zafiře to bylo znát dost.

Okura
Příspěvky: 540
Registrován: 13 dub 2007, 17:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okura » 26 dub 2008, 08:58

to bukac: sis projel celé galleto? jj benzíny jdou po K-line :lol:

Uživatelský avatar
Boči
Příspěvky: 2354
Registrován: 27 bře 2007, 14:41
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Boči » 26 dub 2008, 18:59

Pánové......

tak mě Bukač dostal.... jsem ochipovaný :lol: :lol: :lol:.
Opel Astra G 1.6 16V X16XEL sportovní vložka K&N, sportovní výfuk Ulter Sport, pružiny Weitec -35/20 Obrázek
https://www.astra-g.cz/forum//viewtopic.php?t=4398
Obrázek Obrázek

Odpovědět