Nebojte se do značkového servisu!

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 18 dub 2008, 10:12

Jocker píše:Kolik stojí třeba seřízení světel s autorizáku?
V servisu netusim ale byl jsem pred tydnem u nas na tecnicky jen kvuli serizeni a vyslo me to na krasnych 100kc, ale pred rokem kdyz jsem tam byl tak to bylo zadara, ale to taky byly svetla prej ok ted jsem daval novy tak jsem si to radsi nechal seridit, za kilo krasna prace :lol: 8)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 18 dub 2008, 10:17

Jocker píše:Kolik stojí třeba seřízení světel s autorizáku?
mi to udělali v rámci zimní prohlídky zadara. Možná i teď v rámci letní :?:
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

Charlie
Příspěvky: 1047
Registrován: 14 čer 2006, 12:16
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Charlie » 18 dub 2008, 10:38

Já dával do Opelu v Příbrami seřídit přední světla a i mlhovky, naúčtovali si 100kč a vybodli se na to. Musím mít světla sklopená až úplně dolů. i když jedu sám, jinak na mě ostatní rozsvěcí dálkovky.
Corsa C 1,0 12V, Peugeot 607 2,2HDi,

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 18 dub 2008, 10:50

Zdeněk Lbc píše:
Melodi píše:Tipuju že sleva se nebude vztahovat třeba na výměnu koncového dílu v rychloservisu?
Rychlo servis již zkončil, místo něj je právě tato nová nabídka.
Sleva se týká všech originálních dílů OPEL, ale musí se namontovat v autorizovaným servisu, u nás má navíc zákazník i slevu na práci: při stáří 4 roky -10%, 5 - 6 let -15% a 7 a více let -15%. Cena práce na našem servisu standardně: 714,- Kč vč. DPH. Cena práce na vozy u nás prodané 643,- Kč.
Je mi jasný, že u známýho v garáži bude cena jiná, ale tak je to všude.
na webu opla je rychloservis i tadle nová akce tak bych neřek že to skončilo...
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Defender » 18 dub 2008, 11:10

No kluci já nevím, ale sleva v procentech na starší vozy 6ti let byla už dávno a to včetně práce (Staiger), takže to jen lehce upravili a zmedializovali :wink: . Souhlas s Vojtou, rychlý servis snad rušit nebudou, chtěl jsem si u nich nechat příští rok udělat přední tlumiče :( , ale je fakt že Zdenda to má z první ruky, takže nevím :)
Naposledy upravil(a) Defender dne 18 dub 2008, 11:12, celkem upraveno 1 x.
Mobil : 602318645

Uživatelský avatar
Hribek
Příspěvky: 1595
Registrován: 14 dub 2007, 19:00
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hribek » 18 dub 2008, 11:10

Charlie píše:Já dával do Opelu v Příbrami seřídit přední světla a i mlhovky, naúčtovali si 100kč a vybodli se na to. Musím mít světla sklopená až úplně dolů. i když jedu sám, jinak na mě ostatní rozsvěcí dálkovky.
U Opel Novotny v Ostravě jsem si nechal seřídit hlavní světlomety, stálo to něco kolem 100ky-takže zdálo by se že skoro zadarmo, ale o cenu nejde. Jde o to že ani po jejich "SERIZENI" se mi nezdálo že by se cokoli změnilo tak jsem s tím zajel ještě na STK kde taky seřizují světla a mechanik zjistil že seřídít prostě nejdou....(nebudu tady rozepisovat příčinu ani řešení) Ale to jak se zachovali ve ZNAČKOVÉM servisu Opel Novotný mě naprosto odradilo od jakékoliv příští návštěvy. Moje chyba byla že jsem si neschoval fakturu :wink:

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 18 dub 2008, 11:52

Vojta píše:
Zdeněk Lbc píše:
Melodi píše:Tipuju že sleva se nebude vztahovat třeba na výměnu koncového dílu v rychloservisu?
Rychlo servis již zkončil, místo něj je právě tato nová nabídka.
Sleva se týká všech originálních dílů OPEL, ale musí se namontovat v autorizovaným servisu, u nás má navíc zákazník i slevu na práci: při stáří 4 roky -10%, 5 - 6 let -15% a 7 a více let -15%. Cena práce na našem servisu standardně: 714,- Kč vč. DPH. Cena práce na vozy u nás prodané 643,- Kč.
Je mi jasný, že u známýho v garáži bude cena jiná, ale tak je to všude.
na webu opla je rychloservis i tadle nová akce tak bych neřek že to skončilo...
Informace, kterou jsem psal, je stará jen pár hodin. U nás již rychlý servis neplatí. Platí nový servisní program. Tak by to ale mělo být i jinde.

ondrazalsky
Příspěvky: 365
Registrován: 06 lis 2006, 09:20
Bydliště: Havířov

Příspěvek od ondrazalsky » 18 dub 2008, 12:22

Hribek píše: U Opel Novotny v Ostravě jsem si nechal seřídit hlavní světlomety, stálo to něco kolem 100ky-takže zdálo by se že skoro zadarmo, ale o cenu nejde. Jde o to že ani po jejich "SERIZENI" se mi nezdálo že by se cokoli změnilo tak jsem s tím zajel ještě na STK kde taky seřizují světla a mechanik zjistil že seřídít prostě nejdou....(nebudu tady rozepisovat příčinu ani řešení) Ale to jak se zachovali ve ZNAČKOVÉM servisu Opel Novotný mě naprosto odradilo od jakékoliv příští návštěvy. Moje chyba byla že jsem si neschoval fakturu :wink:
no ja tam zrovna v pondeli jedu na SNAD jednoduchou vec - sviti mi kontrolka airbagu a JEN potrebuju zjistit (a oficialne na papire s jejich razitkem potvrdit) kde presne je zavada. tak doufam ze to zvladnou...
astra g 1.8 16v 85kW kombi comfort r.v. 1999 najeto lehce přes 130tkm, motor x18xe1 ---> ford focus II kombi 1.6 16v 74kW r.v. 2005, najeto 40tkm

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 21 dub 2008, 12:20

Trdlo píše:A jinak, co se týče Erocar Vik v Liberci, tak i když si odmyslím členy zdejšího fóra - ZdenekLbc a Sweet, s kterýma když tam jedu se většinou vůbec nevidím, bo se jen letmo porzdravíme, tak přístup je naprosto profesionální a hlavně LIDSKÝ! Takže žádné výměny, předem nedomluvené apod. Fakt lze jen chválit.
jediné co mi vadí a všem okolo tiše závidím je že nebydlím kousek od Liberce. servis by u Vika byl fajn......no ale počasí bych zase neměnil 8)
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
Red_Dragon
Příspěvky: 40
Registrován: 31 kvě 2007, 13:19
Bydliště: kousek od Hořovic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Red_Dragon » 24 dub 2008, 16:31

Charlie píše:Já dával do Opelu v Příbrami seřídit přední světla a i mlhovky, naúčtovali si 100kč a vybodli se na to. Musím mít světla sklopená až úplně dolů. i když jedu sám, jinak na mě ostatní rozsvěcí dálkovky.
Zajeď v Hořovicích na STK, mě to tam seřídili za 50Kč
Astra G 5dv, 1.8 16V Z18XE, r.v.2002

Odpovědět