VTIPY

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
johnb
Příspěvky: 3
Registrován: 12 úno 2008, 18:40

Securiták

Příspěvek od johnb » 21 bře 2008, 11:25

Takhle se u nás hlídají garáže... :D http://www.youtube.com/watch?v=ZPdFsYEG1C8

Reklama
 

Uživatelský avatar
vavatko
Příspěvky: 295
Registrován: 18 čer 2007, 17:54
Bydliště: OSTRAVA JIH

Re: Securiták

Příspěvek od vavatko » 21 bře 2008, 11:49

johnb píše:Takhle se u nás hlídají garáže... :D http://www.youtube.com/watch?v=ZPdFsYEG1C8
:lol: :lol: :lol: :lol: vydím že se hodně nadře v práci fakt super :D :D

Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samothe » 21 bře 2008, 12:04

i nuda v práci je hodně unavující,ale on se bavil až až :lol:

lukaskpd
Příspěvky: 4563
Registrován: 09 dub 2007, 19:55
Bydliště: Hlinsko v Cechcach
Kontaktovat uživatele:

sdf

Příspěvek od lukaskpd » 21 bře 2008, 14:34

:D:D:D:D:D:Dtak ten sa musel hodne nudit taku pracu mat tak to iste robim :D
Neuč se, život tě nauči !!!! :)
Obrázek Lukaskpdova Astra G Obrázek
1.7TD ( 17DTL ) + CHIP
Obrázek
www.jkcolor.iplace.cz/

Uživatelský avatar
Luboš X17DTL
Příspěvky: 2216
Registrován: 03 črc 2007, 20:51
Bydliště: Slatina(NJ)

Příspěvek od Luboš X17DTL » 22 bře 2008, 19:42

Jedou dva chlapi autem, spolujezdec usne, šofér se nudí.
Najednou stopařka. Zastaví, ona usedne vzadu doprostřed. Jedou a ve zpětném zrcátku vidí, že pod minisukní nemá nic. Nastaví zpětné zrcátko pro spolujedce, vzbudí ho, ať mrkne do zrcátka. Ten vykulí oči a řekne:
"Podej mi hřeben, vypadám jak piča."
Opel Astra F Caravan X17DTL (už má novou majitelku)=>
Astra G Caravan 1,7 DTi (na to se už jen dívám)=>
něco malého černého patří ženě a já nemám nic:-(
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=10583

Uživatelský avatar
vavatko
Příspěvky: 295
Registrován: 18 čer 2007, 17:54
Bydliště: OSTRAVA JIH

Příspěvek od vavatko » 22 bře 2008, 21:42

Luboš X17DTL píše:Jedou dva chlapi autem, spolujezdec usne, šofér se nudí.
Najednou stopařka. Zastaví, ona usedne vzadu doprostřed. Jedou a ve zpětném zrcátku vidí, že pod minisukní nemá nic. Nastaví zpětné zrcátko pro spolujedce, vzbudí ho, ať mrkne do zrcátka. Ten vykulí oči a řekne:
"Podej mi hřeben, vypadám jak piča."

tak to je fakt super :lol: :lol: :lol: :lol:

pansuu
Příspěvky: 492
Registrován: 29 zář 2007, 17:15

Příspěvek od pansuu » 26 bře 2008, 16:57

Na lesní mýtině sedí lišák a vidí, jak po lesní pěšince přibíhá králíček, celý od krve. Ptá se ho: "Proboha, ušáku, co se ti stalo? "
Králíček: "Ale, ta svině medvědice má svoje dny a došly ji vložky..."
Druhej den lišák zase sedí na mýtině a po lesní pěšince kulhá vrána. Nasraná jak starej chlap a krvavá od zobáku až po poslední ocasní pírko.
Lišák: "Proboha, vráno, co se ti stalo?"
Maximálně nasraná vrána, rudá vzteky, ze všech sil řve: "Až já poznám, která kurva práskla ty svini medvědici, že nejlepší jsou vložky s křidýlkama, tak ho vlastnoručně zabiju...!"

kavkys
Příspěvky: 106
Registrován: 10 bře 2006, 14:14
Bydliště: Janov a LA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kavkys » 27 bře 2008, 08:23

Francouz klidně pojídá svou snídani (káva croissanty chléb a džem), když se k němu posadí typický Američan, žvykající žvýkačku. Francouz ho ignoruje, a tak Američan, kterého to netěší, začne rozhovor: "Jíte celý chléb?"
Francouz (rozmrzele): "Samozřejmě."
Američan: "My ne. My jíme jen to, co je uvnitř, kůrky sbírame do kontejneru, recyklujeme je, vyrábíme z nich croissanty a prodáváme je do Francie."
Francouz tiše přežvykuje.
Američan pokračuje: "Jíte s chlebem džem?"
Francouz: "Samozřejmě."
Američan: "My ne. My jíme k snídani jen čerstvé ovoce, potom posbíráme všechny šlupky a zbytky do kontejneru, recyklujeme je, vyrobíme z nich džem a prodáváme ho do Francie."
Francouz se zeptá: "A co děláte s použitými kondomy?"
Američan: "Vyhazujeme je, samozřejmě."
Francouz: "My ne. My je sbíráme do kontejneru, recyklujeme je, vyrábíme z nich žvýkačky a prodáváme je do Ameriky."
ASTRA G "100", X14XE, 16V, HB :lol:

herminator
Příspěvky: 284
Registrován: 27 říj 2007, 14:49
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od herminator » 27 bře 2008, 09:10

Baví se dva chlápci v hospodě, ty vole ta moje stará to je takové hovado, že to není možné, normálně příjdu včera z hospody a chci se vychcat do dřezu a tak je kurva ještě nádobí ze včerejška :D
v minulosti OPEL ASTRA 2,0 60KW, nyní SUZUKI SX4 1,6 GLX 4x4 79KW,
člen Carp Teamu Radegast Karviná

Uživatelský avatar
Boči
Příspěvky: 2354
Registrován: 27 bře 2007, 14:41
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Boči » 27 bře 2008, 09:31

hehe dobrý herminatore :lol:

taky jeden pridam:

Baví se tři chlapi v hospodě, že až příjdou domů tak udělají co jim žena poručí a zítra se pochlubí co a jak.
Další den říká první: pánové přijdu domu, vyzuju se, dávám si kabát do skříně a trochu s nimi bouchnu a žena na to:
klidně tady ten nábytek všechen rozflákej. Tak jsem vzal sekeru a všechen nábytek doma rozflákal.
Druhý říká: tak to já se v klidu vyzul, pověsil bundu do skříně, sedl ke stolu a začal večeřet.
Trochu jsem při tom cinkl lžičkou o talíř a žena hned: klidně nám to nádobí všechno rozflákej.
Tak jsem vzal všechen porcelán a rozflákal jsem ho.
Třetí říká: to já jsem se v klidu vyzul, navečeřel, no a po večeři jsme na to vlítli a stará říká:
Teda Pepo ty si ale zvíře, klidně mi je třeba urvi, no a pánové že nekecám tady JE.
:lol: :lol:
Opel Astra G 1.6 16V X16XEL sportovní vložka K&N, sportovní výfuk Ulter Sport, pružiny Weitec -35/20 Obrázek
https://www.astra-g.cz/forum//viewtopic.php?t=4398
Obrázek Obrázek

pansuu
Příspěvky: 492
Registrován: 29 zář 2007, 17:15

Příspěvek od pansuu » 31 bře 2008, 13:48

Žila ,byla v jedné zemi krásná, chytrá a emancipovaná princezna. Když jednou seděla ve své nádherné zahradě na břehu potoka,vyskočila z potoka žába a řekla jí:
"Jsem princ zakletý zlým čarodějem. Stačil by jediný tvůj polibek, abych se znovu proměnil v pohledného, urostlého a elegantního muže.Pak se můžeme vzít a žít šťastně na tvém zámku s mou matkou. Budeš mě moci milovat, připravovat mi jídlo, prát moje košile a rodit moje děti. Budeme velmi šťastní."
Tentýž večer si princezna při vychutnávání lehce osmahnutých žabích stehýnek ve vinné omáčce pomyslela: "Tos uhod, blbečku..."

Majla
Příspěvky: 1829
Registrován: 05 říj 2007, 16:46
Bydliště: Březová - Oleško

Příspěvek od Majla » 01 dub 2008, 10:22

Jde Bůh a nese pytel s debilama.
Najednou zakopne a debilové se vysypou. Bůh se naštve a říká: "No nic, sbírat je nebudu, poslanecká sněmovna
bude prostě tady".
:lol:

Majla
Příspěvky: 1829
Registrován: 05 říj 2007, 16:46
Bydliště: Březová - Oleško

Příspěvek od Majla » 01 dub 2008, 11:43

Manželka natírá střechu a manžel sleduje v televizi fotbal.
"Kdybych náhodou spadla," volá na něho manželka, "mohl bys mi o poločase zavolat sanitku?"
************************************
Přijde muž domu a volá na manželku
"Vezmi si šaty, stará, vyhrál jsem pět milionů!" Manželka šťastně:"A které šaty, miláčku?"
"Všechny a vypadni..."
************************************
Muž podává inzerát: "Hledám manželku." Druhý den dostane stovky dopisů. Ve všech je stejná odpověď:
"Vemte si tu mou."
************************************
Do lékárny vstoupí ustaraný chlapík a paní magistře povídá:
"Prosím vás, mohla byste mi něco dát na... víte... totiž ..nooo...totiž já trpím soustavnou erekcí..."
"Tak to vám mohu dát byt, stravu a pět tisíc měsíčně."
:lol: :lol:

Uživatelský avatar
Cidla
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 srp 2006, 15:31
Bydliště: kousek od Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cidla » 01 dub 2008, 11:56

Majla píše:Jde Bůh a nese pytel s debilama.
Najednou zakopne a debilové se vysypou. Bůh se naštve a říká: "No nic, sbírat je nebudu, poslanecká sněmovna
bude prostě tady".
:lol:
tenhle fór znám :lol: ...ale není tam sněmovna ale.....bys mě pak dal na čuňu jako Pražák tak nemůžu 8)

Majla
Příspěvky: 1829
Registrován: 05 říj 2007, 16:46
Bydliště: Březová - Oleško

Příspěvek od Majla » 01 dub 2008, 12:26

Cidla píše:
Majla píše:Jde Bůh a nese pytel s debilama.
Najednou zakopne a debilové se vysypou. Bůh se naštve a říká: "No nic, sbírat je nebudu, poslanecká sněmovna
bude prostě tady".
:lol:
tenhle fór znám :lol: ...ale není tam sněmovna ale.....bys mě pak dal na čuňu jako Pražák tak nemůžu 8)
Já Pražák ani nejsem. Jsem spíše severočech přistěhovanej blíž k Praze. Takže mě se bát nemusíš. Ale pozor, jestli se chystáš na sraz do Letňan :lol: :lol:

Odpovědět