Firma na profi tunning

Úpravy od motoru až po plasty
Leo
Příspěvky: 766
Registrován: 19 čer 2006, 16:38
Bydliště: V lese na jihu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leo » 15 úno 2008, 16:57

Dejvo a PROFI TUNINK
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

navíc na astra foru :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a s vlkem na kapotě :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ople.astro ty zalez, říkal si, že už se neukážeš, tak to dodrž!!! Přece nebudeš obchodovat s nakejma seriovkářema :!: :!: :!: :!:
Znám ženský co se chytly na chlapy co je skopali, ale takovou co se chytla na knížky jsem ještě neviděl

Reklama
 

Leo
Příspěvky: 766
Registrován: 19 čer 2006, 16:38
Bydliště: V lese na jihu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leo » 15 úno 2008, 17:01

monderka1 píše:Souhlasím s Pitmanem. Někteří jsou fakt trapní a pan Leo mezi nima jednooký král!!!!!Když se ti to auto nelíbí tak se přesuň do jiné sekce!!! Ten človek se tu chce poradit a né si nechat nadávat od rádoby machrů Leo spol.
nechápu :!: :!: :!: jak můžu bejt mezi trapnejma jednooký král!!!!! Znám to jen ve smyslu "mezi slepými jednooký král"
Znám ženský co se chytly na chlapy co je skopali, ale takovou co se chytla na knížky jsem ještě neviděl

Uživatelský avatar
Cidla
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 srp 2006, 15:31
Bydliště: kousek od Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cidla » 15 úno 2008, 19:40

To Leo: Ale zaujatej seš :wink: jakmile někdo vytahne trošku překopanou car jdeš po něm jak slepice po flusu 8) ...mě se to auto taky nelíbí, ale hlavně zrovna s tímle korejcem asi moc divy dělat nejdou samo o sobě je dost šeredný :twisted:

Leo
Příspěvky: 766
Registrován: 19 čer 2006, 16:38
Bydliště: V lese na jihu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leo » 15 úno 2008, 20:20

nejde vůbec o tu káru,ale o ty kecy okolo!!! já mam profi tunink, já mám kompletní tunik atd. Nesnášim vychvalování aut a vlastně nejenom aut!! Kor když to auto vypadá jako třeba to dejvo a je u toho napsáno profi tuning!! Na to prostě musim reagovat, jsem už takovej. :wink:
Znám ženský co se chytly na chlapy co je skopali, ale takovou co se chytla na knížky jsem ještě neviděl

Uživatelský avatar
Cidla
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 srp 2006, 15:31
Bydliště: kousek od Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cidla » 15 úno 2008, 20:29

Leo píše:nejde vůbec o tu káru,ale o ty kecy okolo!!! já mam profi tunink, já mám kompletní tunik atd. Nesnášim vychvalování aut a vlastně nejenom aut!! Kor když to auto vypadá jako třeba to dejvo a je u toho napsáno profi tuning!! Na to prostě musim reagovat, jsem už takovej. :wink:
Ale pokud to dal firmě aby mu to udělala co se tím zabývá tak to prostě je svým způsobem profi tuning :lol:

Leo
Příspěvky: 766
Registrován: 19 čer 2006, 16:38
Bydliště: V lese na jihu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leo » 15 úno 2008, 20:38

jj firma Lojza a syn z Horní a Dolní!!! :wink:
Znám ženský co se chytly na chlapy co je skopali, ale takovou co se chytla na knížky jsem ještě neviděl

Uživatelský avatar
Cidla
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 srp 2006, 15:31
Bydliště: kousek od Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cidla » 16 úno 2008, 09:03

Leo píše:jj firma Lojza a syn z Horní a Dolní!!! :wink:
No je jedno jak se jmenuje a kdo to dělá ale je 8) 8) 8)

obadal.rada
Příspěvky: 28
Registrován: 09 úno 2008, 14:46
Kontaktovat uživatele:

sportovní podvozek

Příspěvek od obadal.rada » 16 úno 2008, 10:48

netuší někdo jestli to moje daewoo leganza má shodné tlumiče jako opel??? protože jsemse těd dozvěděl že se na to NEDĚLÁ PODVOZEK takže to musím řešit takhle , nahradit to identickým aby tam pasoval

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Příspěvek od COBEIN » 16 úno 2008, 12:03

Nejsem si jistý ale někdo mi říkal že by se měl dát použít podvozek z vectry A. Ale na 100% to nevím.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Defender » 16 úno 2008, 12:06

Obadal.rada na to bych se bejt tebou zeptal kluků na fóru Renbau, tam možná mají zkušenosti s takovouhle záměnou součástí, nevím no, ale zkusil bych to, určitě ti někdo z Vectrařů poradí :)
Mobil : 602318645

Uživatelský avatar
Pitman
Příspěvky: 1151
Registrován: 12 lis 2006, 15:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pitman » 16 úno 2008, 12:11

Leo píše:nejde vůbec o tu káru,ale o ty kecy okolo!!! já mam profi tunink, já mám kompletní tunik atd. Nesnášim vychvalování aut a vlastně nejenom aut!! Kor když to auto vypadá jako třeba to dejvo a je u toho napsáno profi tuning!! Na to prostě musim reagovat, jsem už takovej. :wink:
Jde o to ze obal se s tebou vubec nehadal. Jen se ostatnim chtel pochlubit. Ma sve auto a ma z nej radost. Nekdo na tom aute udelal kus prace. A je jedno jestli spatne nebo dobre (to uz je vec nazoru jednotlivych clenu fora - ja osobne se k tomu stavim neutralne....neberu to jako totalni bombu a nadheru, ale zase vim ze kdybych si to takhle udelal podle sebe tak se mi to bude libit), ci jestli to byla firma PROFICI s.r.o. nebo LOJZA a.s.........proste svym zpusobem to profi tuning je....
a ty jsi proste v kazdem svem prispevku musel zminit ze je to opel.astra a nesmyslne ho napadas.......jak jsem psal ...demagogie....

Leo
Příspěvky: 766
Registrován: 19 čer 2006, 16:38
Bydliště: V lese na jihu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leo » 16 úno 2008, 12:33

OK, je to profi!!! Profi zpatlanina!! Když už tuning tak bych si představoval aspon naký pořadný kola, ale ani ty tam nejsou. A wrc křídlo a kojot na kapotě neni tuning!! :wink:
Znám ženský co se chytly na chlapy co je skopali, ale takovou co se chytla na knížky jsem ještě neviděl

Odpovědět