manžeta řadíci paky

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od gelty » 05 úno 2008, 20:03

freez píše:gelty: tak jsem se rozhodl , konečně že :D a chtěl bych manžetu na řadící páku a nakonec dáme tedy černou , prošití taky černou.
cena je pořád 450 ? + poštovné ? napiš mi sek kam ti mám poslat kontakt a adresu atd :-) dík a zatím hoj
no, to to trvalo :D

Cena souhlasí a poštovné je 81kč... :x
Adresu s kontaktem mi pošli buď na SZ, nebo ICQ, nebo na mail....
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

Reklama
 

freez
Příspěvky: 16
Registrován: 28 led 2008, 16:49

re

Příspěvek od freez » 05 úno 2008, 22:09

ps: gelty jak je to pak s nasazením manžety , myslím tím jde přetáhnout třes hlavici ? ona ta originální hlavice jde pěkně naprd dolu , nerad bych jí páčil ven ?

jinak údaje pošlu přes SZ :-)

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od gelty » 05 úno 2008, 22:29

freez píše:ps: gelty jak je to pak s nasazením manžety , myslím tím jde přetáhnout třes hlavici ? ona ta originální hlavice jde pěkně naprd dolu , nerad bych jí páčil ven ?

jinak údaje pošlu přes SZ :-)
chlape, to se tu musíš zeptat kluků, oni si ji nasazovali...Já ji jen jednou nasazoval přes tu hlavici a šla v poho.... 8)
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

freez
Příspěvky: 16
Registrován: 28 led 2008, 16:49

re

Příspěvek od freez » 05 úno 2008, 22:53

Tak pokud šla tobě pujde i mě ne, sem si myslel že si jich do astry už montoval víc že :-) ale pokud by mi tu někdo odpověděl jestli musel či nemusel sundavat originální hlavici budu jemon rád :)

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gelty » 05 úno 2008, 23:00

nějaké foto pro inspiraci :lol: Obrázek
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gelty » 05 úno 2008, 23:03

důkaz, že to přetáhnout šlo....ale já to zrovna nepřetahoval, to jeden klučina z clubu si to tam dělal sám.. :oops: :D Obrázek
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

freez
Příspěvky: 16
Registrován: 28 led 2008, 16:49

re

Příspěvek od freez » 15 úno 2008, 17:42

Tak manžeta přišla a už tam kraluje :D manžeta je přesná a materiál super , kůžička je hmmmm. Jen středová díra je opravdu MALÁ viz foto , ta původní je minimálně o 1cm větší , je možné že hlavice ve dřevě je širší než normální , protože jinak se to tam nedá nandat , jelikož s tím měl jeden kolega stejný problém u tvé manžety poradil mi abych to trochu promnul atd že se kůže poddá , mno poddalo se šití :( ruplo asi centák na jedné straně, ale pujde to zašít tak by to neměl být až takovej problém. On měl totiž taky tu černou a ne dřevo. Výměna je jinak opravdu jednoduchá a nandání (kromě té středové díry) není problém. Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gelty » 15 úno 2008, 18:44

jsem rád,že se líbí 8)
Ty manžety jsou šité přesně dle originálu. Zatím si nikdo nestěžoval,že má s přetahnutím problém,nebo jsem to ještě nezaregistroval.
Jinak, problém není to ušít o 1cm širší,ale pokud si nikdo nestěžoval,tak to nechci dělat automaticky,aby pak to nedělalo všem problémy... :?
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

freez
Příspěvky: 16
Registrován: 28 led 2008, 16:49

re

Příspěvek od freez » 15 úno 2008, 18:52

Nevadí není to zase tak strašný nepřekonatelný problém, jen se mě zdá že u té hlavice se dřevem to asi bude jinak protože ta origo je širší , jinak máš pravdu že tady stím nikdo problém neměl, na jiném fóru ano , ale jak říkám neřeš manžeta je super a kůže taky.

citace z jiného fóra:
Osobně mohu doporučit. Jediný problém jaky jsem mel, byl při nasazování, nemohl jsem přetáhnout manžetu přes hlavici řadičky.
Na to, jak sundat hlavice jsem nepřišel. Ale pomohlo mnuti a roztahovaní kůže a pak vytrvalost a síla k přetažení. Jinak vše sedí perfektně a je pěkně uděláno.
Časem půjdu i do manžety na ručku, ale ta je zatím OK. A musím strádat na náboj. Ložisko je KO a prodává se včetně náboje. To jsem se dostal někam jinam, než je manžeta

a ještě jeden:
Já mám od toho maníka i na ručce, nechal jsem si to prošít červenou nití, je to fakt pěkné, ale také byl problém s přetažením manžety přes hlavu ale pak nastal další problém s utažením páskou, musel jsem vystříhnout, kousek kůže na ohybu abych to mohl pořádně utáhnout.
Mohu dát fotky ale musel bych to někomu poslat.
Ahoj

u mě halt sílu neudrželo šití :-( ale sám vidíš že to ani není vidět , zapošiju to aby to nepostupovalo dál a je to , tím se nezatěžuj mám s ní radost a to je hlavní :-D

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od gelty » 15 úno 2008, 19:07

freez píše:Nevadí není to zase tak strašný nepřekonatelný problém, jen se mě zdá že u té hlavice se dřevem to asi bude jinak protože ta origo je širší , jinak máš pravdu že tady stím nikdo problém neměl, na jiném fóru ano , ale jak říkám neřeš manžeta je super a kůže taky.

citace z jiného fóra:
Osobně mohu doporučit. Jediný problém jaky jsem mel, byl při nasazování, nemohl jsem přetáhnout manžetu přes hlavici řadičky.
Na to, jak sundat hlavice jsem nepřišel. Ale pomohlo mnuti a roztahovaní kůže a pak vytrvalost a síla k přetažení. Jinak vše sedí perfektně a je pěkně uděláno.
Časem půjdu i do manžety na ručku, ale ta je zatím OK. A musím strádat na náboj. Ložisko je KO a prodává se včetně náboje. To jsem se dostal někam jinam, než je manžeta

a ještě jeden:
Já mám od toho maníka i na ručce, nechal jsem si to prošít červenou nití, je to fakt pěkné, ale také byl problém s přetažením manžety přes hlavu ale pak nastal další problém s utažením páskou, musel jsem vystříhnout, kousek kůže na ohybu abych to mohl pořádně utáhnout.
Mohu dát fotky ale musel bych to někomu poslat.
Ahoj

u mě halt sílu neudrželo šití :-( ale sám vidíš že to ani není vidět , zapošiju to aby to nepostupovalo dál a je to , tím se nezatěžuj mám s ní radost a to je hlavní :-D
No, pokud někdo by měl připomínky, není problém to nějak dopředu upravit, já už sem na tom tak dobře, že mi kluci posílají přes ICQ jen rozměry a já jim to na základě toho ušiju 8) Ale bez záruky..ale to jsou vyjímečné případy.
Každpádně sem rád, že se líbí. Snažím se dodávat jen kvalitní kůži a pak i kvalitní manžety, protože kvalitní výrobek se prodává sám.... :wink:
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Příspěvek od COBEIN » 15 úno 2008, 19:24

Já bych taky jednu vzal,chtěl bych černou ale prošitou černou nití. Zkrátka celou černou. Příští týden jedu do ostravy tak bych se stavil. Napiš mi tel.číslo přes SZ a já bych zavolal.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gelty » 15 úno 2008, 19:27

COBEIN píše:Já bych taky jednu vzal,chtěl bych černou ale prošitou černou nití. Zkrátka celou černou. Příští týden jedu do ostravy tak bych se stavil. Napiš mi tel.číslo přes SZ a já bych zavolal.
Já jsem z Opavska, do Ovy jezdím na výšku 8) Proto, pro ostatní...je možný odběr manžet jak v Ově,tak v Opavě... 8)
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Příspěvek od COBEIN » 15 úno 2008, 19:29

Tak to je super,napiš mi kontakt a zítra si jednu vezmu-pokud máš skladem.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Iro
Příspěvky: 57
Registrován: 04 srp 2007, 12:37
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iro » 15 úno 2008, 20:41

Taky bych si vzal jednu celou cernou.icq nejak nefunguje..

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gelty » 15 úno 2008, 21:22

Iro píše:Taky bych si vzal jednu celou cernou.icq nejak nefunguje..
mi funguje...

Tak mi pošli SZ s adresou kam to mám poslat....
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

Odpovědět