PNEU S OCHRANOU LISTOU ALEBO BEZ

Vybíráte disky či plechy, nevíte co to je ET, či jaké kola se hodí na vašeho oplíka, zde najdete odpověď
Uživatelský avatar
sportive
Příspěvky: 416
Registrován: 28 zář 2007, 14:12
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

PNEU S OCHRANOU LISTOU ALEBO BEZ

Příspěvek od sportive » 28 led 2008, 16:35

Nazdarek..potrebujem radu..Chcem kupit pneu..205/40 R17 a mam na ruke kumho a falken.. 1otazka: ktore podla vas zobrat..neviem ktora znacka je lepsia..
2otazka: tie falken su s ochranou listou a tie kumho su bez ochranej listy..
NEviem co bude lepsie vyzerat..ono lepsie bude asi to s tou listou aby som nedoskrabal kola..ale co bude krajsie??
Poradte mi diky
CO MOZES UROBIT DNES NEODKLADAJ NA ZAJTRA, ODLOZ NA POZAJTRA A MAS DVA DNI VOLNA :-) :-)

Robota neni ko..t, postoji aj tri dni :-)

Reklama
 

Uživatelský avatar
Cidla
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 srp 2006, 15:31
Bydliště: kousek od Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cidla » 28 led 2008, 16:52

Hezčí to je určitě s lištou :wink:

Uživatelský avatar
Barracuda Yndy
Příspěvky: 24
Registrován: 04 srp 2007, 19:49
Bydliště: Liptovský Mikuláš

Re: PNEU S OCHRANOU LISTOU ALEBO BEZ

Příspěvek od Barracuda Yndy » 28 led 2008, 16:54

sportive píše:Nazdarek..potrebujem radu..Chcem kupit pneu..205/40 R17 a mam na ruke kumho a falken.. 1otazka: ktore podla vas zobrat..neviem ktora znacka je lepsia..
2otazka: tie falken su s ochranou listou a tie kumho su bez ochranej listy..
NEviem co bude lepsie vyzerat..ono lepsie bude asi to s tou listou aby som nedoskrabal kola..ale co bude krajsie??
Poradte mi diky
205/40 R17 máš povolené pneu? Jednoznačne s ochranou ráfika.

Uživatelský avatar
sportive
Příspěvky: 416
Registrován: 28 zář 2007, 14:12
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sportive » 28 led 2008, 16:56

Mne sa to tiez viac paci aj si myslim ze je to ucelnejsie..Ale myslim ze kumho su asi kvalitnejsie ako falken...a som cital test na tie falken a nic moc..dokonca bolo napisane ze ich nedoporucuju...Tak ja vazne neviem..
CO MOZES UROBIT DNES NEODKLADAJ NA ZAJTRA, ODLOZ NA POZAJTRA A MAS DVA DNI VOLNA :-) :-)

Robota neni ko..t, postoji aj tri dni :-)

Uživatelský avatar
sportive
Příspěvky: 416
Registrován: 28 zář 2007, 14:12
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sportive » 28 led 2008, 16:56

A cidla ty mas slistou ci bez??Nemas nejaku foto taky detail na koleso??ze ako to vyzera??
CO MOZES UROBIT DNES NEODKLADAJ NA ZAJTRA, ODLOZ NA POZAJTRA A MAS DVA DNI VOLNA :-) :-)

Robota neni ko..t, postoji aj tri dni :-)

Uživatelský avatar
Cidla
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 srp 2006, 15:31
Bydliště: kousek od Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cidla » 28 led 2008, 17:58

sportive píše:A cidla ty mas slistou ci bez??Nemas nejaku foto taky detail na koleso??ze ako to vyzera??
První pneu na předku jsem měl s lištou teď už mám bez... Obrázek Obrázek...první je s lištou druhé foto je bez...

Uživatelský avatar
sportive
Příspěvky: 416
Registrován: 28 zář 2007, 14:12
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sportive » 28 led 2008, 18:00

a pomoze ta lista ked jemne chytis nejaky obruvnik??ale je to asi krajsie s tou listou vsak??len ked tie kumho su asi lepsie..boze ted sa neviem rozhodnut
CO MOZES UROBIT DNES NEODKLADAJ NA ZAJTRA, ODLOZ NA POZAJTRA A MAS DVA DNI VOLNA :-) :-)

Robota neni ko..t, postoji aj tri dni :-)

Uživatelský avatar
kabrioletak
Příspěvky: 1311
Registrován: 30 pro 2007, 15:42
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od kabrioletak » 28 led 2008, 18:21

je to hezci s tou listou ochranou ale to ze je to ochrana lista to musis brat s rezervou,nebod zat tak to nepomaha jak bys asi cekal.
www.hairmarket.cz
www.tommutuning.cz

Uživatelský avatar
sportive
Příspěvky: 416
Registrován: 28 zář 2007, 14:12
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sportive » 28 led 2008, 18:23

no to mi je jasne..len ja som nasiel za 2 400SK podotykam slovenskych korun cize ceskych trosku menej aj tie falken aj kumho..tak neviem ci radsej na kvalitu alebo na vzhlad..lebo co som pozeral testy tak kumho vyzeraju byt lepsie.no neviem skusenosti nemam...ak niekto mate tak rad si necham poradit
CO MOZES UROBIT DNES NEODKLADAJ NA ZAJTRA, ODLOZ NA POZAJTRA A MAS DVA DNI VOLNA :-) :-)

Robota neni ko..t, postoji aj tri dni :-)

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 28 led 2008, 19:31

Uvědom si jedno... kola (pneu) je to jediné, co Tě drží na cestě.... :wink:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
Chavron
Příspěvky: 657
Registrován: 10 črc 2007, 20:20
Bydliště: Slovensko - Zilina

Příspěvek od Chavron » 28 led 2008, 22:06

Pneu su naozaj jedina vec co drzi takmer jeden a pol tvojej tony na vozovke, takze vyberaj opatrne. Ak chces nieco dobre a lacne, navyse s ochranou rafiku skus Nankang Ultra Sport NS2. Bol som s nimi velmi spokojny

Uživatelský avatar
burčak
Příspěvky: 172
Registrován: 25 črc 2007, 13:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od burčak » 28 led 2008, 22:12

ja jsem ty Falkeny měl a byly bez problemu akorat se dost rychle sjely obyč barum mě vydrží déle :wink:
X14XE HATCHBACK

Uživatelský avatar
sportive
Příspěvky: 416
Registrován: 28 zář 2007, 14:12
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sportive » 28 led 2008, 22:46

Diky moc za rady..A s tymi kumho nemate nikto skusenosti???TIe sa mi zdaju v poho..no ale neviem..
CO MOZES UROBIT DNES NEODKLADAJ NA ZAJTRA, ODLOZ NA POZAJTRA A MAS DVA DNI VOLNA :-) :-)

Robota neni ko..t, postoji aj tri dni :-)

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Příspěvek od Trdlo » 28 led 2008, 23:08

V létě mám Kumho Solus a naprostá spokojenost, jak na vodě, tak s hlučností. A zimu jezdím na Kumho Yzen a taky jsem spokojenej. Na hlubokej sníh nejsou, ale co se týče břečky, ledu tak držej skvěle. :wink:
END

Uživatelský avatar
sportive
Příspěvky: 416
Registrován: 28 zář 2007, 14:12
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sportive » 28 led 2008, 23:11

Ved preto vaham..lebo medzi falken,nankang,kumho nieje skoro ziadny cenovy rozdiel..teda za kolko ich mozem mat ja..tam je rozdiel mozno 100 na gume..a to je nic..tak preto sa pytam ze ci mam ist do nejakych tych neznamych alebo radsej tie kumho ECSTA SPT KU31(presny nazov)
CO MOZES UROBIT DNES NEODKLADAJ NA ZAJTRA, ODLOZ NA POZAJTRA A MAS DVA DNI VOLNA :-) :-)

Robota neni ko..t, postoji aj tri dni :-)

Odpovědět