Zadní repro

Vše o zapojení repro, radia atd..
petr

Zadní repro

Příspěvek od petr » 23 led 2006, 12:49

Koupil jsem ojetou astru g a později jsem zjistil, že v zadních dveřích nejsou repráky. Předchozí majitel si je asi nechal. Můžete mi někdo poradit jaké tam přijdou (prý jsou nějaké užší), kde bych je sehnal a kolik stojí ? :(

Reklama
 

FBS
Příspěvky: 45
Registrován: 21 led 2006, 21:40
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FBS » 23 led 2006, 19:41

takový lidi nechápu, prodávaj auto za kolik peněz a vyndaj si repráky který nemaj žádnou hodnotu :(
Astra G Caravan 1,6 16v, Corsa A styling OPC :o

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK » 23 led 2006, 22:06

:D no já sice nemám zadní dveře jelikož mám 3 dveřák ale rozměrově to sou 16ky ale ted nevím jestli nebudeš musek kupovat redukci na opel je to taková podložka dopředu sem jí musel kupovat :wink:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 24 led 2006, 20:42

aby si za chvili puvodni majitele nenechavali motor trebas :lol:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

din
Příspěvky: 216
Registrován: 25 led 2006, 13:07
Bydliště: SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

repro

Příspěvek od din » 26 led 2006, 08:40

Viem len, ze su to sirokopasmove reproduktory a ako original to hra celkom slusne, i ked som tomu dodal troska opory cez SUBIK. Poradim ti asi tak. Chod do predajne, kde sa zaoberaju car-hifi, a tam ti isto budu vediet poradit. Keby si to kupoval original OPEL, tak by si za to celkom dost zaplatil - musis zvazit, co je pre teba vyhodnejsie 8)
ASTRA-G-caravan (X17DTL)

Caklik

Příspěvek od Caklik » 31 led 2006, 07:55

Astra G, predni dvere 160 mm, zadni dvere 130 mm, pro montaz komercnich repro je nutne dokoupit plastove redukce.

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 31 led 2006, 09:53

no a nebo to auto je v sociální výbavě a jsou tam jenom 2 přední repro a bez vejšek vepředu
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
dj.chicken
Příspěvky: 274
Registrován: 24 led 2006, 07:19
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

repro

Příspěvek od dj.chicken » 31 led 2006, 10:29

no kazdopadne co se tyce repra...kdyz koupis nejake levne na kteerych mas napsane 300w a zdaji se ti kvalitni...task to i tak neni...je lepsi koupit nejakou znacku...ale ty seriove jsou celkem vykonne pokud nepotrebujes nejaky extrem...takze bych doporucil seriove nekde z vrakace nebo neco kvalitnejsiho...prece si nebudes kupovat nejake supaky ktere se ti hned spali...do takoveho supr auticka... :wink:
''ASTRULE G'' 2.0Di 16V 3-dv. ''EDITION-100''
PRODÁM SVOJI ASTRULKU, NEPOJÍZDNÁ (PRAVDĚPODOBNĚ ZADŘENÝ MOTOR) K ODBĚRU IHNED!!!!!!! SMLUVNÍ CENA 15 000,- PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA!!! veškeré dotazy rád zodpovím ;-)

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: repro

Příspěvek od Vojta » 31 led 2006, 12:19

dj.chicken píše:no kazdopadne co se tyce repra...kdyz koupis nejake levne na kteerych mas napsane 300w a zdaji se ti kvalitni...task to i tak neni...je lepsi koupit nejakou znacku...ale ty seriove jsou celkem vykonne pokud nepotrebujes nejaky extrem...takze bych doporucil seriove nekde z vrakace nebo neco kvalitnejsiho...prece si nebudes kupovat nejake supaky ktere se ti hned spali...do takoveho supr auticka... :wink:
souhlas, taky doporučuji origo. sou super
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
dj.chicken
Příspěvky: 274
Registrován: 24 led 2006, 07:19
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

origoš

Příspěvek od dj.chicken » 31 led 2006, 12:31

no možná bych je akorát doladil nejakou tou tubou v kufříku...protože to jsou spise středobasy a víšky takže ty nizké kmitočty nejdou zase tak moc slyšet...ale jsem naprosto spokojen a tuba bude behem pristiho mesice ale jen malinka protoze potrebuju mit prazdny kufr...neříkam ze casem si tam nebudu davat nejake lepsi ale pro prumerne hlasity zvuk s malym skreslenim jsou dobre protoze jsou podle me delane primo na ty radia co jsou seriove...takze jesli tam mas i origoš radio...tak vol original repracky... 8)
''ASTRULE G'' 2.0Di 16V 3-dv. ''EDITION-100''
PRODÁM SVOJI ASTRULKU, NEPOJÍZDNÁ (PRAVDĚPODOBNĚ ZADŘENÝ MOTOR) K ODBĚRU IHNED!!!!!!! SMLUVNÍ CENA 15 000,- PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA!!! veškeré dotazy rád zodpovím ;-)

kavkys
Příspěvky: 106
Registrován: 10 bře 2006, 14:14
Bydliště: Janov a LA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kavkys » 13 bře 2006, 09:49

To, že tam ty repráky nejsou se ani moc nedivím. Známej koupil novou Astru a po dvou měsících jme přišli na to, že tam taky nejsou :cry: . A to ta ASTRA byla skoro v max. výbavě. Jeli jsme do OPLA a tam na nás koukali jak na blázny. Nakonec to uznali a namontovali je tam. Asi ve výrobě trochu zaspali. :lol:
ASTRA G "100", X14XE, 16V, HB :lol:

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 13 bře 2006, 09:51

kavkys píše:To, že tam ty repráky nejsou se ani moc nedivím. Známej koupil novou Astru a po dvou měsících jme přišli na to, že tam taky nejsou :cry: . A to ta ASTRA byla skoro v max. výbavě. Jeli jsme do OPLA a tam na nás koukali jak na blázny. Nakonec to uznali a namontovali je tam. Asi ve výrobě trochu zaspali. :lol:
tak to abych se taky mrknul jestli taky nechrapali :twisted:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

mirec
Příspěvky: 9
Registrován: 21 led 2006, 16:46

Příspěvek od mirec » 14 bře 2006, 21:02

Zdravím Vás páni.
Mám už objednanú Astru classic II, teda G -čkovú radu - funglača.
Tiež riešim hudbu do tohto vozila. Predné repráky budú osadené už z výroby, ale zadné stále riešim. Ako tu bolo spomenuté, do zadných dverí idu repro o priemere 130 mm. Opel by mi vedel zabezpečiť originál repraky - nejakých 1800.-Sk.
Neviem však, či zvuk v reprákoch osadených do zadných dverí dostatočne vynikne, a či tieto repraky sú kvalitné a do akej miery. Nemusím mať super hudbu, ale nech to je príjemné na posluch. Zvažujem i trojpásmové do zadného plata, len neviem, či mi to nebude prekážať pri zatváraní a otváraní zadných dverí (hmotnosť, kabeláž a tak). Počul som i také názory, že v zadnom plate (lepšia ozvučnica - ktorú tvorí batožinový priestor) je možno až o 60% kvalitnejšií zvuk ako v zadných dverách. V tých zadných dverách by sa mi to videlo lepšie. Ale prednosť bude mať tá verzia, čo dá kvalitnejší zvuk. Tak aký je váš názor? Ďakujem.

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK » 14 bře 2006, 22:27

:D rpzhodně ti víc parády a lepší zvuk udělaj ovály v platě než 13ky ve dveřích ale problem je že plato neni dostatečně vystužený a ty ovály timpádem budou hrát hůř já mám plato dělaný z mdf desky a můžu doporučit a fakt je to znát ted stehuju a mám plato a sw z kufru venku taže jedu jenom na přední a zadní boční repro a je to slabý i když mám jiný repro než serii :wink:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 15 bře 2006, 10:35

no ja nevim ja bych dal radeji prednost reprakum ve dverich protoze repraky na plate bez oyvucnice neni zrovna ono. ja bych dal repro do zadnich dveri a subwofer do kufku a bude to hrat jete lip nez repro na plate. a hlavne repro na plate moc strasi (akorat pro zlodeje) :twisted:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Odpovědět