Poradte, ako prespat pohodlne v Astre G Caravan

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
Uživatelský avatar
depe
Příspěvky: 11
Registrován: 22 črc 2007, 11:56
Bydliště: Trnava

Poradte, ako prespat pohodlne v Astre G Caravan

Příspěvek od depe » 22 pro 2007, 09:24

V lete planujeme s manzelkou okruznu cestu po Europe. Niekolko noci budeme musiet prespat v aute (Astra Caravan).
Bol by som rad, keby ste popisali, ake mate skusenosti, napr. na com je najvhodnejsie spat (nafukovacky, molitan...?), vyspim sa tam pri 185 cm a 100 kg, ako svietit, ako kurit (topit), ma zmysel brat so sebou spotrebice na 230V (v kempoch byvaju zasuvky) ? Zaujima ma vsetko okolo takehoto astro-trampovania.
Zadne sedaky chcem vymontovat a "lozkovu upravu" nechat po celu dobu. Planujem si este predtym dat namontovat folie.
Docela sa na tu cestu tesim.
d.
Opel Astra 1,4/16V Caravan, r.v. 2003, Z14XE

Reklama
 

Uživatelský avatar
Roubik
Příspěvky: 464
Registrován: 28 kvě 2007, 16:30
Bydliště: Louny

Příspěvek od Roubik » 22 pro 2007, 11:32

to musí bejt paráda cestovat po evropě a přespávat v autě, hned bych jel taky někam v letě ale škoda že mam 3 dveř :cry: tam se moc nevyspím. Ale na ty folie pozor ať te pustěj přes hranice
Hopla hopla hopla koupil jsem si OPLA Astra G 1.8 85kw Sport
Moje ASTRA

Uživatelský avatar
CUBErt
Příspěvky: 426
Registrován: 14 čer 2006, 19:29
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CUBErt » 26 pro 2007, 17:22

Ahoj.Já když v létě přespával v autě, tak mi stačila trošku tlustčí deka na kterou jsem ulehl ( případně ulehli :lol: ) , pořádnej polštář a něco na přikrytí. Ale spal sem takhle maximálně dvě noci po sobě. Trošku tvrdší, ale zase si srovnáš páteř. Jinak po sklopení sedaček se dá přespat na rovné podlaze krásně ve dvou osobách cca 180 cm. Pokud budete spát jako já, čili hlavou k zadním dveřím, doporučuju silné ponožky, protože k ránu studí železný spodek sedaček do nohou. No a pokud nemáš folie na oknech, tak také doporučuju, protože se pak můžeš v autě krásně převlékat, a vůbec dělat x věcí, aniž by na tebe kdokoliv čučel. Jooo tohle je kouzlo caravánků....
Opel Astra Caravan 1,4 16V

Obrázek

Charlie
Příspěvky: 1047
Registrován: 14 čer 2006, 12:16
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Charlie » 26 pro 2007, 18:01

No mi s přítelkyní přespávali na předních sedadlech, opěradla jsme sklopili co to šlo, nebo tak aby to bylo co nejpohodlnější, já si zvedl volant co nejvýše to šlo a pohoda, zalezlo se do spacáků a klídek. Bylo to celkem pohodlné a to já jsem zvyklej spát na břiše a taky žádnej problém. A to mám 192cm. Ono spát v kufru je sice dobré, kor u caravanu, ale když máš kufr plnej věcí, tak tohle je asi nejlepší.
Corsa C 1,0 12V, Peugeot 607 2,2HDi,

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 26 pro 2007, 19:52

Tak to fakt radsi stan a spat vedle auta nez se krcit 14 dni v kare :wink:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Gallo
Příspěvky: 1551
Registrován: 08 zář 2006, 22:08
Bydliště: Troppau

Příspěvek od Gallo » 26 pro 2007, 21:06

V astře se dá super vyspat. Se svými 185ti centimetry a 100 kily mám obdobné parametry jako Ty. Spával jsem již v bývalém kadettu a tadle záliba mi zůstala i do astry. Mám jí už na tohle cestování krapet předpřipravenou a to tak, ze je podlaha vypolstrovaná karimatkou(pod kobercem), což jí změkčí a zároveň nepůjde tolik zimy od podlahy a při běžném provozu i odtlumí;) Pak mám také madraci na míru(díky Evě a Lubošovi)Dál si vozím dva spacáky a letos jsem přibral i peřinu, a to je pak spaníčko jako v postýlce;)) Podotýkám, že takhle jezdím sám a jen na weeky, takže si to s ženou vyzkoušej jeden week, jak Vám to půjde ve dvou.
V Kempech zásuvky bývají, ale většínou se platí, takže plynovou bombou s vařičem nic nezkazíš..Toť tak v kostce vše...

Odpovědět