Stránka 1 z 4

barva ve spreji

Napsal: 07 bře 2014, 22:29
od El Da Luge
zdravím, mám rozbité levé zadní dveře ale nemůžu nikde sehnat dveře stejné barvy na výměnu. Pokud koupím dejme tomu bílé myslíte že půjdou přestříkat barvou ve spreji kterou jsem koupil, aby pak vypadala jako zbytek auta ? (barva se kódově schoduje se zbytkem auta) popř. jaké jsou možnosti.

Re: barva ve spreji

Napsal: 07 bře 2014, 22:40
od jerry mouse
Prave preto si kupujem všetke opliky v silver metalu, tých je všade ako nasr.ato! 8) Spray je dobry na drobne opravy karoserie, dvere potrebuju vačši vykon striekania aky vie poskytnuť spray, obavam sa že to bude vyzerať ako keby to striekala mačka, pripadne to striekat na etapy, nasamprv jednu čast po plast lištu a ked to preschne tak potom sa pokusiť tu druhu vačšiu časť, jasne že bolo by dobre aby boly dvere demontovane a vo vodorovnej polohe, zbytok je len už na tvojej šikovnosti a jeden spray bude asi malo a nezabudnuť to prebrusiť pod vodou aspon 1000-kou. 8)

Re: barva ve spreji

Napsal: 07 bře 2014, 22:43
od LuisVostrel
Tak s tím rozhodně nepočítej, že to bude tak jednoduchý.
Především sprej není nic moc a navíc barva je dost osobitá u každýho auta.

Odkud jsi ? Pracuju v lakovně, tak bych Ti mohl nějak pomoct.

Re: barva ve spreji

Napsal: 07 bře 2014, 22:57
od El Da Luge
aha, tak to se mi do toho teda moc nechce.
Jsem z pardubic

Re: barva ve spreji

Napsal: 07 bře 2014, 23:01
od erico
so sprejom to nikdy tak nenastriekas ako ked ti to nastriekaju v lakovne :roll: ni to este na take velke plochy ako su dvere , tam fakt nieje ocom , jedine lakovna pokial nezozenies vo farbe :wink:

Re: barva ve spreji

Napsal: 08 bře 2014, 07:47
od LuisVostrel
Já jsem ze Žamberka, to je nějakých 65 km :)

Re: barva ve spreji

Napsal: 08 bře 2014, 17:36
od El Da Luge
to nepujde vse by to stalo moc penez, nejake rady kde koupit dvere ve stejne barve ? zkousel sem hledat na internetu vcetne ebay a amazonu

Re: barva ve spreji

Napsal: 08 bře 2014, 17:51
od jerry mouse
Maš nejaku exkluzivnu farbu, ale tu na fore si to ešte asi neskušal však? :wink:

Re: barva ve spreji

Napsal: 08 bře 2014, 17:57
od manli2
tak si koupim v jiný barvě a začnu setřit na barvu ne? :D takovejch aut poskládaných jezdí....

Re: barva ve spreji

Napsal: 08 bře 2014, 18:15
od El Da Luge
právě že docela často vidím další astry ve stejné barvě
kód barvy je: 13l / 282 (perleťově modrá)
a na fóru jsem to ještě nezkoušel

Re: barva ve spreji

Napsal: 08 bře 2014, 19:08
od spermin
282 odpovídá hlubinná modř metalíza ŠKODA VE SPREY
jinak určitě seženeš ve vraku.
odkud jsi???

Re: barva ve spreji

Napsal: 08 bře 2014, 22:11
od El Da Luge
pár vrakovišť sem se už ptal a nemají je v této barvě, navíc je problém s panty které jsou někdy odlišný.
jsem z Pardubic

Re: barva ve spreji

Napsal: 09 bře 2014, 12:12
od spermin
u nás byla tato barva na vraku- vyhořeký předek, ale kvůli vzdálenosti nerentabilní.

Re: barva ve spreji

Napsal: 09 bře 2014, 20:44
od NesteaCZE
Omlouvám se, ale pozná tu někdo ze štítku u motoru, jakou mám barvu auta? Co jsem koukal, tak něco jako 282 nebo nějaké takové číslo nemám a pokud se nepletu, tam, kde by ten kod barvy měl být, tak není... ale asi se pletu... pozná to tady někdo? Že bych to poslal do SZ :) možná, že mám stejnou barvu, jako tady kolega... pokud ano, tak možná bych o jedněch dveřích věděl :O

Re: barva ve spreji

Napsal: 09 bře 2014, 20:57
od Vojta
a co štítek na B sloupku u spolujezdce?