vybledle venkovni plasty

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 15 led 2008, 20:48

Chavron píše:Ja pouzivam len silikonovy sprej ako Milosh a zatial super vysledok, staci streknut a bud nechat tak alebo pretriet...
Ked sa pouziva pravidelnejsie...nie raz za rok...vysledok je stale super.
Zhanam si ho velkoobchodne vo velkych sprejoch a vychadza ma asi 90 SKK. Pouzivame to doma vsetci...za leto padne cela skatula, co je 24 ks na tri auta... :) ale pouzivame to aj na gumy...
Kazdopadne levnejsi jak nechat strikat kliky a listy do barvy, ale samo ze toto by bylo lepsi :wink:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

Uživatelský avatar
Chavron
Příspěvky: 657
Registrován: 10 črc 2007, 20:20
Bydliště: Slovensko - Zilina

Příspěvek od Chavron » 15 led 2008, 21:16

No jo bolo by to super....ale nastriekanie list nieco stoji a ja mam ciernu metlu takze to nejako moc neriesim...mozno casom...Jednoducho na ciernej tie listy vo farbe moc nevyniknu...

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 15 led 2008, 21:25

Chavron píše:No jo bolo by to super....ale nastriekanie list nieco stoji a ja mam ciernu metlu takze to nejako moc neriesim...mozno casom...Jednoducho na ciernej tie listy vo farbe moc nevyniknu...
ja mam tvame modrou to je skoro to samy, no uz jsem to psal mit treba stribny auto hned to lakuju :D
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Chavron
Příspěvky: 657
Registrován: 10 črc 2007, 20:20
Bydliště: Slovensko - Zilina

Příspěvek od Chavron » 18 led 2008, 10:26

Tak to asi hej. Aj ked predtym som mal strieborny Golf III a tomu tie cierne listy vcelku slusali...

Uživatelský avatar
hrubost
Příspěvky: 286
Registrován: 29 říj 2007, 11:16
Bydliště: PV přechodně BR

Příspěvek od hrubost » 08 dub 2008, 23:16

Dostal se mi do ruky silikonový olej a mausím říct, že paráda :) Sem zvědavej jak dluho to vydrží. Nafotil sem před aplikací a po aplikaci. Ve skutečnosti je to vetší rozdíl než na těch fotkách. :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samothe » 08 dub 2008, 23:45

no taky se do toho pustím až bude pěkně a čas ale fakt to vypadá pěkně ... dej vědět jak ti to dlouho vydrželo :wink:

Uživatelský avatar
iwo126
Příspěvky: 283
Registrován: 28 úno 2008, 17:16

Příspěvek od iwo126 » 10 dub 2008, 20:44

ja som dnes pouzil ten SHERON a vyzera to celkom slusne :shock: len dokedy.

svantner3
Příspěvky: 258
Registrován: 03 úno 2007, 15:23

Příspěvek od svantner3 » 10 dub 2008, 21:13

hrubost píše:Dostal se mi do ruky silikonový olej a mausím říct, že paráda :) Sem zvědavej jak dluho to vydrží. Nafotil sem před aplikací a po aplikaci. Ve skutečnosti je to vetší rozdíl než na těch fotkách. :)

Obrázek
Všechy sračky co obsahují silikon na auto bych nedával , je to svinsto které není jednoduché odmastit a lakýrnik co ti třeba bude chtít nalakovat dveře se stoho osere :roll: :roll:
LPG INTERFACE

Uživatelský avatar
palix
Příspěvky: 750
Registrován: 02 črc 2007, 11:43
Bydliště: Prešov SR

Re: vybledle venkovni plasty

Příspěvek od palix » 23 srp 2010, 12:26

Trošku to tu obnovím... Hľadal som, ale k plastom som tu toho až toľko nenašiel...
Píše sa tu všade o kľučkách, prahoch a bočných lištách - to som už poriešil. Ale vadia mi nie práve najčiernejšie lišty na streche, ktoré sa tiahnú až k prednej kapote. Na slnku vyzerajú dosť bledo. Skúšal som to tým prípravkom čo používam na ostatné plasty (tie sú po aplikácii pekné), ale lišty na streche nie. Na lište na streche je hladký plast a tam to nejako nedrží :(. Dalo by sa to prestriekať, len by sa to potom mohlo poškodiť pri otváraní otvorov pri prichytené strešného nosiča. Riešil to už niekto?
Je mi to kus ľúto, lebo moje auto má len 3 roky, síce t nie je chyba, ale keby to bolo pekné matné čierne, tak by to vyzeralo o chlp lepšie.
Opel Astra Classic 2 1,4 XEP / r.v.2007

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vybledle venkovni plasty

Příspěvek od Honz@ » 23 srp 2010, 12:31

palix: Taky máš tak extrémní rozdíl na klikách mezi "držadlem" a tím okolo? Držadlo je prakticky bílé (prý je polské :lol: ) a to okolo je normálně černé (prý je to německé :lol: ).

U tři roky starého auta mě to mrzí...
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Uživatelský avatar
ShadowSong
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2010, 14:45
Bydliště: Žilina Sk

Re: vybledle venkovni plasty

Příspěvek od ShadowSong » 23 srp 2010, 12:42

Ja som si kupil obyčajny lesk na plasty z obsahom silikonu a tym som to nastriekal vsetko a vyzera to ako nove 8)
OPEL ASTRA G 1.6 16V 101PS

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: vybledle venkovni plasty

Příspěvek od milosh » 23 srp 2010, 13:31

Tak se ozvi za mesic kdyz bude 2x tydne prset, budes se s tim sr..t porad dokola. Nalakovani je jedine mozne reseni aby se s tim clovek dokola nemusel prdet :D
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
ShadowSong
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2010, 14:45
Bydliště: Žilina Sk

Re: vybledle venkovni plasty

Příspěvek od ShadowSong » 23 srp 2010, 13:42

milosh píše:Tak se ozvi za mesic kdyz bude 2x tydne prset, budes se s tim sr..t porad dokola. Nalakovani je jedine mozne reseni aby se s tim clovek dokola nemusel prdet :D
No to som dal lebo som nic ine po ruke nemal ale mam este doma originalny silikon z pneuservisu, a ten len tak lahko nezmyje ale pojdem umyvat auto tak az potom o tam dam ;) a ten je mastny dost ;)
OPEL ASTRA G 1.6 16V 101PS

Ferda mravenec
Příspěvky: 71
Registrován: 08 bře 2009, 19:23
Bydliště: Ostrava

Re: vybledle venkovni plasty

Příspěvek od Ferda mravenec » 23 srp 2010, 14:29

V prodejně autopříslušenství lze také koupit takové "černidlo" na plasty. Nevím jak se jmenuje, musel bych se večer podívat do garáže. Po přetření jsou plasty zase černé.
ASTRA HB 1.6 16V 2003 / Z 16 XE

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vybledle venkovni plasty

Příspěvek od Honz@ » 23 srp 2010, 14:36

Na jednom Géčku jsme zkoušeli lišty + kliky napustit přípravkem na venkovní autoplasty (Amoral). Ráno padla rosa a nebylo vidět nic :roll:
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Odpovědět