Nefunguje mi dojazd predných okien

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
mirec
Příspěvky: 9
Registrován: 21 led 2006, 16:46

Nefunguje mi dojazd predných okien

Příspěvek od mirec » 15 čer 2006, 20:49

Zdravím Vás.
Dnes som si dal vytlmiť predné dvere na Astre G. Dali dolu tapacir, urobili čo treba, nasadili a OK. Zistil som však, že mi nefunguje dojazd el. predných okien. Okná idú dolu, hore, ovládanie spätných ztrkadiel funkčné, ale elektr. dojazdy dverí ani lave, ani prave dvere jednoducho nefungujú. Kde je chyba? Nič s tým vraj nerobili. Predtým bolo všetko OK. Douazdy boli funkčné. Montovali mi aj radio a wofer. Dakujem.

Reklama
 

pepca

Příspěvek od pepca » 15 čer 2006, 20:59

8) nevím přesný postup,již to tu někdo řešil,mám pocit že v sekci elektroinstalace,asi Otas,nejsem si jistý,měl si odpojenou baterku?vím že tu někdo psal,že se musí ten dojezd opět naprogramovat,byl tu popsán i postup,nevím zda se to drží to tlačítko nejdříve nahoru a pak dolu nebo opačně,je to tu někde popsané,prohlídni tu příspěvky v elektro. 8)

mirec
Příspěvky: 9
Registrován: 21 led 2006, 16:46

Příspěvek od mirec » 15 čer 2006, 21:02

pepca dakujem za informáciu. Maš pravdu. Už som sa to dočítal. Mali odpojený akumulátor, treba to podržať 5 sekund v jednej polohe a same sa to načíta. Ale ďakujem za absolutne rýchlu a správnu reakciu. :) Ahoj. Pekný večer. Mirec.

pepca

Příspěvek od pepca » 15 čer 2006, 23:09

mirec píše:pepca dakujem za informáciu. Maš pravdu. Už som sa to dočítal. Mali odpojený akumulátor, treba to podržať 5 sekund v jednej polohe a same sa to načíta. Ale ďakujem za absolutne rýchlu a správnu reakciu. :) Ahoj. Pekný večer. Mirec.
není zač,stejně jsis pomohl sám,jen jsem si vzpomněl že jsem to tu někde četl,hlavní je,že jsi to našel,tak se měj,at ti to chodí jak je třeba,zdravím. :wink:

Odpovědět