manžeta řadíci paky

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...
Odpovědět
nooeell
Příspěvky: 397
Registrován: 30 črc 2007, 19:21
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nooeell » 11 led 2008, 21:15

gelty-dnes mi přišla manžeta a musím říct,že je to fakt dost dobrá práce.Děkuji moc

Reklama
 

freez
Příspěvky: 16
Registrován: 28 led 2008, 16:49

manžeta řadicí páky a ruční brzdy volba dekoru.

Příspěvek od freez » 28 led 2008, 17:24

Ahoj, zdravím uživatele AstraG fóra. Manžety které vyrábí gelty jsou moc hezké a všude na ně slyším jen chválu , chtěl jsem si je koupit už na Astru F, ale nakonec jsem to nestihl protože vlastním už Astru G karavan. Měl bych na Vás prosbu nemá někdo fotky manžet ve voze s dřevěným obložením ? vůbec nevím jak by to (mimo černé) vypadalo a co by se tam hodilo. Moc barevné by asi narušilo celkový vzhled toho dřeva. Pokud někdo má foto a nebo nápad na barevnou kombinaci sem s ním.

Gelty: prosím tě napadá mě hnědá kůže k tomu dřevu , máš tam něco v hnědé ?

Děkuji předem za reakce.

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gelty » 28 led 2008, 19:13

nooeell píše:gelty-dnes mi přišla manžeta a musím říct,že je to fakt dost dobrá práce.Děkuji moc
díky za pochvalu :wink: tohle se čte vždycky nejlíp..... :oops:
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: manžeta řadicí páky a ruční brzdy volba dekoru.

Příspěvek od gelty » 28 led 2008, 19:15

freez píše:Ahoj, zdravím uživatele AstraG fóra. Manžety které vyrábí gelty jsou moc hezké a všude na ně slyším jen chválu , chtěl jsem si je koupit už na Astru F, ale nakonec jsem to nestihl protože vlastním už Astru G karavan. Měl bych na Vás prosbu nemá někdo fotky manžet ve voze s dřevěným obložením ? vůbec nevím jak by to (mimo černé) vypadalo a co by se tam hodilo. Moc barevné by asi narušilo celkový vzhled toho dřeva. Pokud někdo má foto a nebo nápad na barevnou kombinaci sem s ním.

Gelty: prosím tě napadá mě hnědá kůže k tomu dřevu , máš tam něco v hnědé ?

Děkuji předem za reakce.
No, díky za takovou pochvalu ikdyž ještě si mou manžetu neměl... :shock: :P :wink:

Co se týká té barevné kombinace....hm, nechceš vyfotit ten interiér a poslat mi jej, nebo jej aspoň hodit sem,abychom na to koukli a vidělo by se co a jak....

Jinak, nějakou hnědou kůži mám,ale to je takový zvláštní odstítn, že nevím, jestli by se ti líbil...zkrátka, hoď sem foto a něco vykutíme :roll: :wink:
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

freez
Příspěvky: 16
Registrován: 28 led 2008, 16:49

re

Příspěvek od freez » 28 led 2008, 19:34

Mno tak mám tu dvě fotečky snad to bude pro představu stačit , chtěl bych to dřevěné obložení a dřevěnou hlavici zachovat a právě k tomu vybrat něco aby to ladilo , barevná kůže by myslím si byla moc a přehlušovalo by to , takže černá je ok, ale chtělo by to změnu , takže ta hnědá třeba s černou nití by mohla být a nebo sem myslel na kombinaci hnědé a černé kůže a na hnědou dát černou nit a na černou dát hnědou nit , u ručky bych to viděl na jednu barvu a to asi na tu hnědou. Ale uvidíme co bys mi nabídl za barvy , škoda že téměř všichni mají ten interiér bud černý a nebo stříknutý na stříbrnou atd , hledal jsem fotečky obložení ve dřevě , ale moc úspěšnej jsem nebyl :-( Tak uvidíme jak se s tím poperem 8) Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gelty » 28 led 2008, 20:08

hm, zapeklitý odstín 8) Zítra v práci zjistím jakou kůžu mám, udělám fotky a zkusíme to poměřit, či nějak zpacovat....Ale asi bych moc to nekombinoval, dřevěné obložení není sprotovní vzhled,tak bych asi nedával dvojbarevné kombinace kůže. Bylo by to moc křiklavé.
Buď bych dal celou hnědou manžetu, nebo černou....a i s prošitím bych asi byl opatrný....
No, uvidíme....zítra budem chytřejší :roll:
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

Gabrihell
Příspěvky: 162
Registrován: 25 bře 2007, 23:07
Bydliště: okr. Michalovce (Užhorod mám ale bližšie)

Příspěvek od Gabrihell » 28 led 2008, 20:39

gelty píše:hm, zapeklitý odstín 8) Zítra v práci zjistím jakou kůžu mám, udělám fotky a zkusíme to poměřit, či nějak zpacovat....Ale asi bych moc to nekombinoval, dřevěné obložení není sprotovní vzhled,tak bych asi nedával dvojbarevné kombinace kůže. Bylo by to moc křiklavé.
Buď bych dal celou hnědou manžetu, nebo černou....a i s prošitím bych asi byl opatrný....
No, uvidíme....zítra budem chytřejší :roll:
Ahoj, posielate aj na Slovensko? Zháňam niečo v kombinácii modrá - čierna. Čo by ma to stálo? Astra G
Astra G 1,8 16V, 1999, 85 kW, X18XE1

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gelty » 28 led 2008, 22:37

Gabrihell píše:
gelty píše:hm, zapeklitý odstín 8) Zítra v práci zjistím jakou kůžu mám, udělám fotky a zkusíme to poměřit, či nějak zpacovat....Ale asi bych moc to nekombinoval, dřevěné obložení není sprotovní vzhled,tak bych asi nedával dvojbarevné kombinace kůže. Bylo by to moc křiklavé.
Buď bych dal celou hnědou manžetu, nebo černou....a i s prošitím bych asi byl opatrný....
No, uvidíme....zítra budem chytřejší :roll:
Ahoj, posielate aj na Slovensko? Zháňam niečo v kombinácii modrá - čierna. Čo by ma to stálo? Astra G
Jo, posíláme, je už tady spousta kluků ze Slovenska,co ji ode mne mají...
Myslíš něco v tomhle?
Cena je okolo 480kč + 130kč poštovné :(

Obrázek
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gelty » 30 led 2008, 23:13

tak sem ti vyfotil tu kůži i s dřevěným pozadím :twisted:
Jinou barvu kůže, co by se tam hodila nemám.... Obrázek
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

freez
Příspěvky: 16
Registrován: 28 led 2008, 16:49

re

Příspěvek od freez » 31 led 2008, 11:51

Tak jsem to zkusil tak lehce retušnout , jen pro představu jak by to mohlo přibližně vypadat , no myslím že by to nebylo zas tak zlé , jen otázka jestli redši to nebo černou :?: :idea: škoda že nikdo z ostatních nenapsal jestli tam nemá něco podobného :cry: alespoň by bylo snažší se rozhodnout :cry: Obrázek

freez
Příspěvky: 16
Registrován: 28 led 2008, 16:49

re

Příspěvek od freez » 31 led 2008, 12:04

Tak ještě pro lepší orientaci takhle , kůže , jak by to mohlo vypadat , a černá ale samo by tam byla nová ne ta odřenina :D Obrázek

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gelty » 31 led 2008, 13:12

no, ono ta kůže má trochu jiný odstín,než sis tam vyretušoval. Zkrátka, vyfotit barvu kůže je vždycky problém, protože je to přírodní materiál a ten odstín je fakt problém odchytit a každý komp ti ji ukáže jinak, nehledě na to, jak máš nastavený monitor (kontrast barev, jas, apod.)

Každopádně sem ti ještě blejsknul dvě fotky pro porovnání....
Ale já si myslím,že černá se k dřevu hodí mnohem líp, viz. luxusní káry s dřevěným dekorem a černou kůží 8) Obrázek Obrázek
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

Uživatelský avatar
Boči
Příspěvky: 2354
Registrován: 27 bře 2007, 14:41
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Boči » 31 led 2008, 14:15

Zdravím,

chtěl bych se zeptat ...... troufl by sis i na obšití volantu ? Na kolik by to asi přislo a popřípadě nějaké fotečky.

Děkuji
Opel Astra G 1.6 16V X16XEL sportovní vložka K&N, sportovní výfuk Ulter Sport, pružiny Weitec -35/20 Obrázek
https://www.astra-g.cz/forum//viewtopic.php?t=4398
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
gelty
Příspěvky: 220
Registrován: 13 čer 2007, 00:24
Bydliště: Opava - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gelty » 31 led 2008, 15:04

Boči píše:Zdravím,

chtěl bych se zeptat ...... troufl by sis i na obšití volantu ? Na kolik by to asi přislo a popřípadě nějaké fotečky.

Děkuji
Volanty neděláme...
šijeme manžety na šaltrpáky a ruční brzdy!!! www.automanzety.cz

freez
Příspěvky: 16
Registrován: 28 led 2008, 16:49

re

Příspěvek od freez » 05 úno 2008, 19:40

gelty: tak jsem se rozhodl , konečně že :D a chtěl bych manžetu na řadící páku a nakonec dáme tedy černou , prošití taky černou.
cena je pořád 450 ? + poštovné ? napiš mi sek kam ti mám poslat kontakt a adresu atd :-) dík a zatím hoj


ps: gelty jak je to pak s nasazením manžety , myslím tím jde přetáhnout třes hlavici ? ona ta originální hlavice jde pěkně naprd dolu , nerad bych jí páčil ven ?
Naposledy upravil(a) freez dne 05 úno 2008, 20:17, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět