Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jeena
Příspěvky: 834
Registrován: 13 srp 2009, 14:55
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od Jeena » 27 dub 2011, 20:35

Joska píše:sem si to u jeeny zavařil, co?
jóóó :lol:

jinak já maturoval o rok dýl než joska a bylo to moje první vyznamenání :lol: z čj jsem věděl, že na stopro dám šest otázek, šel jsem šestej a pět z nich si vytáhli ti co byli předemnou...
no tu šestou jsem dostal, a takhle to bylo celou maturu :lol:

jinak taky držím palec - maturuje švára a jejich češtinář je takový střevo, že jim nic neřek ani jak to bude vyadat prostě nic, takž :lol: jsou z toho všichni na prášky....
ASTRA G Caravan 1.4 16V (X14XE) Edition 2000
Obrázek

Reklama
 

Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 1360
Registrován: 11 srp 2009, 06:51
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od Joska » 27 dub 2011, 20:40

Chcete-li příběhy z matury není problém!na každý předmět mám jeden, včetně zamilovaného studenta do mladé matikářky. Ach, to byla láska! taky mám z matiky za 1! dodnes vím a nevím proč, (co jsem povídal vím jen já, a paní učitelka, ostatní kolektiv obdivoval mojí paní učitelku :?: když ji budeš nutně potřebovat Jeeno, já ti ji pujčím, ale jen na sraz a jen do ruky :twisted:
Astra von Barča 1,6 8ventilů-X16SZR
05.1998- Germany od 03.2006 v mé državě..

Uživatelský avatar
Jeena
Příspěvky: 834
Registrován: 13 srp 2009, 14:55
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od Jeena » 27 dub 2011, 20:49

tu paní učitelku matikářku??? :lol: na to tu jsou jiní kabrňáci... :|
ASTRA G Caravan 1.4 16V (X14XE) Edition 2000
Obrázek

Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 1360
Registrován: 11 srp 2009, 06:51
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od Joska » 27 dub 2011, 20:54

aléééé...no já skončil u platonické lásky.
Astra von Barča 1,6 8ventilů-X16SZR
05.1998- Germany od 03.2006 v mé državě..

Uživatelský avatar
hildegardinka
Příspěvky: 58
Registrován: 24 dub 2011, 15:51

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od hildegardinka » 27 dub 2011, 21:14

Joska píše:Chcete-li příběhy z matury není problém!na každý předmět mám jeden, včetně zamilovaného studenta do mladé matikářky. Ach, to byla láska! taky mám z matiky za 1! dodnes vím a nevím proč, (co jsem povídal vím jen já, a paní učitelka, ostatní kolektiv obdivoval mojí paní učitelku :?: když ji budeš nutně potřebovat Jeeno, já ti ji pujčím, ale jen na sraz a jen do ruky :twisted:
Jó historkyy, povídej :)
Jako mně tak moc o nic nejde, krom školného na další rok :mrgreen: Práci mám skvělou, za dobrý peníze a rodiče pochopili, že není možný po mně během 3 měsíců chtít, abych udělala autoškolu, dostala se na vysokou a ještě odmaturovala, když se musím samofinancovat :lol: Tak naštěstí ani nestresujou a vypadá to, že mě pak nezbijou :?: :?:
od dubna 6500 km bez nehody, to opravdu nikdo nečekal :-)

Uživatelský avatar
hildegardinka
Příspěvky: 58
Registrován: 24 dub 2011, 15:51

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od hildegardinka » 27 dub 2011, 21:20

A jak někdo může toužit po matikářce..? :? :? :shock: :shock: :mrgreen:
od dubna 6500 km bez nehody, to opravdu nikdo nečekal :-)

Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 1360
Registrován: 11 srp 2009, 06:51
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od Joska » 28 dub 2011, 06:40

Podle sebe soudím tebe, tvojí otázku na zamilovanost k učitelce je na místě, první tři ročníky jsme měli p. učiele před důchodem. On byl schopen na jednom příkladu vyzkoušet celou třídu, (prostě napsal rovnici na tabuli a pak podle známek volal k tabuli. Ostatní se snažili zatím vypočítat rovnici. takže postupně se přidávali řádky, až někdo (byli jsme 3, co to prostě dotáhli a nebo jsme někomu stihli poslat řešení a on si stihnul zlepšit známku)) tak tento učitel byl nahrazen krásnou mladou, milou, paní učitelkou. (Když ještě napíšu, že na právo a marketing nastoupila 25letá učitelka na praxi, na kterou první den kluci volali z okna, v domění že se jedná o novou studentku) - no rozplývati se už nebudu, nic méně byl jsem svědkem a účastníkem nejedné rvačky o čest naší paní učitelky a na rozlučáku jsem uronil nejednu slzu do dlooooouhých hnědých vlasů.
A příběh z matury...no pro začátek přidám z absolutoria:
Vedle zkušební místnosti jsme měli zázemí, když odešel kolega který přede mnou tak jsem si chěl jít na "toaletu přepudrovat nosík" a zjistil jsem, že dveře nejdou otevřít (pro techniky, zlámalo se ramínko od jazýčku zámku a zapadlo tak, že prostě klika nereagovala)
Kopali jsme do dvěří, volali, (procháízející školník a pár učitlů to bralo jako provokaci, tak nás jen seřvali přes dveře, bez jakékoli chutě aspoň vzít za kliku a zkontrolovat si že tomu tak skutečně je)
takže v éřeprvních mobilů jsme se dovolali sekretářce ředitele a ta nám uvěřila, a šla zařídit otevření - nastupoval jsem s 10 min zpožděním, (a s myšlenkou že potřebuju na ten zas....záchod. inu ani nevím co jsem povídal s překříženejma nohama. :lol: :lol: )
Astra von Barča 1,6 8ventilů-X16SZR
05.1998- Germany od 03.2006 v mé državě..

Uživatelský avatar
hildegardinka
Příspěvky: 58
Registrován: 24 dub 2011, 15:51

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od hildegardinka » 28 dub 2011, 11:47

Mně šlo spíš o ten fakt, že tu figuruje matematika...:) Ale aspoň jste měli mladé, já si pamatuju spíš samý starý rašple :)

:D a to zes jako zasekl mezi záchodem a chodbou?:D
od dubna 6500 km bez nehody, to opravdu nikdo nečekal :-)

Uživatelský avatar
prma
Příspěvky: 415
Registrován: 19 lis 2010, 05:51

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od prma » 28 dub 2011, 12:22

hildegardinka píše:A jak někdo může toužit po matikářce..? :? :? :shock: :shock: :mrgreen:
To je jednoduchá odpověď.Joska nebo jakejkoli normální chlap touží po hezký ženský a až někde na patnáctým místě řeší,že je to matikářka :lol:
Astra 1,4 16V

Uživatelský avatar
hildegardinka
Příspěvky: 58
Registrován: 24 dub 2011, 15:51

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od hildegardinka » 28 dub 2011, 12:24

prma píše:
hildegardinka píše:A jak někdo může toužit po matikářce..? :? :? :shock: :shock: :mrgreen:
To je jednoduchá odpověď.Joska nebo jakejkoli normální chlap touží po hezký ženský a až někde na patnáctým místě řeší,že je to matikářka :lol:
:shock: :shock: :lol: ještě že jsem matikáře zažila jen dva a ani jeden nebyl hezkej :)
od dubna 6500 km bez nehody, to opravdu nikdo nečekal :-)

Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 1360
Registrován: 11 srp 2009, 06:51
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Hildegardinky Bobik aneb jsem tu taky :-)

Příspěvek od Joska » 28 dub 2011, 18:04

Popravdě mě matika i bavila, i ten starej učitel nás dokázal motivovat.
Jinak ne za záchode, ale v třídě, kde jsme měli zázemí.já jen do teď něchápu to, že učitelé chodili a když jsme řvali, že máme rozbitý dveře, tak na nás . . . házeli bobek. no já byl zpocený jak dveře od chlíva.

Prma má pravdu, my muži jsme jednoduší...jen nevíme proč nás ženy nechápou.
Astra von Barča 1,6 8ventilů-X16SZR
05.1998- Germany od 03.2006 v mé državě..

Odpovědět