Uz mate prezuto?

Vybíráte disky či plechy, nevíte co to je ET, či jaké kola se hodí na vašeho oplíka, zde najdete odpověď
Odpovědět

Už máte přezuto?

Ano
24
60%
Ne
5
13%
Ještě ne, času dost
7
18%
Přezuji, co nejdřív to půjde
4
10%
 
Celkem hlasů: 40

Uživatelský avatar
Sweet
Příspěvky: 155
Registrován: 30 říj 2007, 15:28
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sweet » 12 lis 2007, 13:07

Zigi píše:No ono Opava je něco jako Praha, všude sněhu na rozdávání a tam nikde nic.
Vím o čem mluvím, bydlím cca 20km na západ od Opavy, vždycky máme sněhu jak prase, ale jak přijedu do Opavy, tak tam jen pár cm, někdy vůbec nic :)
Je fakt že někdy stačí pár metrů nahoru nebo dolu a člověk se nestačí divit. Zrovna v sobotu sem jel přez kopec a dole dobrý a od půlky jeden led.
OPEL ASTRA G Coupé 1,8i 16V r.v. 2005
( PRODÁM )

Reklama
 

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoš 92 » 14 lis 2007, 19:40

A už mám taky přezuto. Michelin Alpin 185/55 R15. :)
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Uživatelský avatar
monderka1
Příspěvky: 779
Registrován: 02 lis 2007, 17:06
Bydliště: Moravák žijící dočasně v Plzni
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od monderka1 » 14 lis 2007, 20:18

Já přezul už před 14ti dny. Minulej rok mě to překvapilo a málem sem si zbořil autíčko

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 14 lis 2007, 22:04

Radoš 92 píše:A už mám taky přezuto. Michelin Alpin 185/55 R15. :)
Co to máš za rozměr? Nepřepsal ses? Máš malý profilový číslo.

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 14 lis 2007, 22:09

No popravdě kdybych nejel do Hlinska v Čechách, Žumberku, Chotěboře a nebylo tak zimivé počasí, tak bych také asi nepřezouval, protože v Kolíně jsou jen samé s**čky neustále :lol: . Ale to bylo jen tak trochu mimo :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samothe » 15 lis 2007, 10:03

taaak konečne mám taky prezuto už se nebudu muset děsit ranniho sněhu :lol:

Radoš 92
Moderátor
Příspěvky: 8697
Registrován: 27 úno 2007, 00:08
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoš 92 » 15 lis 2007, 12:48

Zdeněk Lbc píše:
Radoš 92 píše:A už mám taky přezuto. Michelin Alpin 185/55 R15. :)
Co to máš za rozměr? Nepřepsal ses? Máš malý profilový číslo.
Nepřepsal, měl jsem tenhle rozměr i na léto. Koupil jsem kola z nové Corsy a byly tam i pneu, tak jsem je tam nechal. Když vím že to tam jde, tak jsem levně koupil tohle i na zimu, sice to nemám v techničáku, ale to mně netrápí. Na léto už to bude asi klasika, jelikož je třeba nové, takže to už bude 195/60 R15.
Aktuální: Opel Zafira B 1.8 | Z18XER . . . . Opel Astra G 1.8 | X18XE1
Předchozí: Opel Zafira B 1.9 CDTi | Z19DT
Předchozí: Opel Zafira A OPC | Z20LET
Předchozí: ]Opel Astra G 2.0 Di| X20DTL
Předchozí: Opel Astra G 1.4 | Z14XE

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 15 lis 2007, 13:14

Z nový, Déčkový asi ne, jedině z Céčkový. :D

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salám » 15 lis 2007, 21:50

Mám dotaz..přezuto mám a dneska na 5cm mokrém sněhu to jezdilo jak na sáňkách, ale to se dalo čekat..problém vidím v tom, že to auto je ku..vsky přetáčivé-dokonce jsem ho napoprvé otočil o dost víc než jsem chtěl :oops: prostě to jezdí jako 120ka :D
Určitě k tomu přispívají starší gumy vzadu, ale zajímalo by mě jestli ty sedany (a kombíky) jsou na sněhu resp.ve sračkách všechny přetáčivé kvůli větší zádi, anebo to je fakt jenom těma "novýma" gumama vepředu (loňskou zimu to zjistit nešlo, páč sníh nebyl)

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 15 lis 2007, 21:56

Ja teda pocituju vetsinou nedotacivost, zalezi na situaci, ale pri jednoduchem prujezdu zatackou zvlast s plynem je muj kombik nedotacivej (mam ale vic zatizenou predni napravu). Pokud clovek chce, tak neni problem uvest caravan do pretaciveho smyku i na suchu bez rucni brzdy ...

pepca

Příspěvek od pepca » 15 lis 2007, 22:04

Salám píše:Mám dotaz..přezuto mám a dneska na 5cm mokrém sněhu to jezdilo jak na sáňkách, ale to se dalo čekat..problém vidím v tom, že to auto je ku..vsky přetáčivé-dokonce jsem ho napoprvé otočil o dost víc než jsem chtěl :oops: prostě to jezdí jako 120ka :D
Určitě k tomu přispívají starší gumy vzadu, ale zajímalo by mě jestli ty sedany (a kombíky) jsou na sněhu resp.ve sračkách všechny přetáčivé kvůli větší zádi, anebo to je fakt jenom těma "novýma" gumama vepředu (loňskou zimu to zjistit nešlo, páč sníh nebyl)
:wink: zdravím,tak to bud zcela v klídku,jak víš mám již octávku,géčko se muselo prodat,ale hlavně,bud rád za géčko co se jízdních vlastností týče,tedy hlavně mokro nebo sníh,jak jsi psal,mám to stejně,nové zcela nové pneu na předku,zadek asi čtyři roky staré pneumatiky a vzorek na nich tak cca 50 procent,ale hlavně si nepřej vědět,jak ta octávka je přetáčivá,dneska jsem to poznal na parkovišti u Lidla,troška sněhu a zadek šel do smyku,pozor jel jsem pomaloučku,v tomto směru opravdu zlaté géčko,již na vodě jsem cítil,že octávka má zcela odlišné jízdní vlastnosti,přiznám upřímně,s géčkem jsem se cítil více jistej,je pravda,géčko je proti octávce kratší,lehčí,ale i tak,nečekal jsem,že ta octávka je tak snadno přetáčivá,nyní se již nedivím tolika havárek právě octávek v rukouch mladejch kluků kteří letí mimo silnici právě v zatáčkách :wink:

ondrazalsky
Příspěvky: 365
Registrován: 06 lis 2006, 09:20
Bydliště: Havířov

Příspěvek od ondrazalsky » 15 lis 2007, 22:18

100% souhlas, pretacivost oktavky na kluzkem povrchu je nesrovnatelne horsi v porovnani s astrou kombikem, a i jiz rozjety smyk se lepe vyrovnava v astre. ovsem pozor, na snehu musi byt samozrejme na dobrem obuti (i VZADU!)

2 Salam: ze by se auto stalo pretacive novyma gumama vpredu, nemyslim, spis mrkni na ty zadni pneu. preci jen, jak se kombikovej zadek "urve" a neni to na 100%tnich pneu, tak to LETI...
astra g 1.8 16v 85kW kombi comfort r.v. 1999 najeto lehce přes 130tkm, motor x18xe1 ---> ford focus II kombi 1.6 16v 74kW r.v. 2005, najeto 40tkm

pepca

Příspěvek od pepca » 15 lis 2007, 22:36

ondrazalsky píše:100% souhlas, pretacivost oktavky na kluzkem povrchu je nesrovnatelne horsi v porovnani s astrou kombikem, a i jiz rozjety smyk se lepe vyrovnava v astre. ovsem pozor, na snehu musi byt samozrejme na dobrem obuti (i VZADU!)

2 Salam: ze by se auto stalo pretacive novyma gumama vpredu, nemyslim, spis mrkni na ty zadni pneu. preci jen, jak se kombikovej zadek "urve" a neni to na 100%tnich pneu, tak to LETI...
tak nyní již lituji,že mám na zadku mnohem horší pneumatiky,určitě a rozhodně to byl neuváženej krok,naivně jsem si říkal,na zadku dojezdím ty již jak vidno špatné několik let staré pneumatiky,ukázalo se že se na ně nemohu spolehnout a že mně nepodrží :evil: :twisted: :shock: chtělo to zánovní nebo zcela nové pneumatiky i na zadek!!!!! :evil:

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salám » 15 lis 2007, 22:46

ondrazalsky píše: 2 Salam: ze by se auto stalo pretacive novyma gumama vpredu, nemyslim, spis mrkni na ty zadni pneu. preci jen, jak se kombikovej zadek "urve" a neni to na 100%tnich pneu, tak to LETI...
Já vím, že novýma gumama to nebude, že zato můžou ty staré.. :D
Tak pudu koupit další dvě gumy no, nedá se nic dělat, takhle je to o hubu. Je sice fakt, že kdybych jezdil tak pomalu jako ostatní, tak bych ani nepřišel nato, že mi ten zadek lítá, ale to by zas nebyla žádná sranda :twisted:

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salám » 15 lis 2007, 22:48

pepca píše: tak nyní již lituji,že mám na zadku mnohem horší pneumatiky,určitě a rozhodně to byl neuváženej krok,naivně jsem si říkal,na zadku dojezdím ty již jak vidno špatné několik let staré pneumatiky,ukázalo se že se na ně nemohu spolehnout a že mně nepodrží :evil: :twisted: :shock: chtělo to zánovní nebo zcela nové pneumatiky i na zadek!!!!! :evil:
NÁPODOBNĚ :wink:

Odpovědět