Par otazek na diesel

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 06 říj 2007, 19:36

Spin píše:No to nejsou špatné typy. :)
A zůstaneš u nafty nebo to bude benzín?
Zaciname uz ujizdet mimo tema, takze mi prominte jeste jeden OT :wink: .
No, trochu jsem vahal kvuli pripadnym drazsim opravam, ale zvitezil pozitek z jizdy, ten kroutak proste benzin bez turba nema a samozrejme i spotrebu, takze zase diesel :D . Odhlucneni je v teto tride uz uplne nekde jinde. Zrovna ted mam dobrou nabidku na slusne vybavene mondeo kombi za velmi dobre penize, ale s Astrickou jsem opravdu velmi spokojen, tak by mi bylo lito ji davat pryc.

Reklama
 

Uživatelský avatar
Chavron
Příspěvky: 657
Registrován: 10 črc 2007, 20:20
Bydliště: Slovensko - Zilina

Příspěvek od Chavron » 06 říj 2007, 20:14

Marky píše:Asi tak nejak jsem dopadl jako Ty, ve firme v te dobe jsem jezdil s 1.7DTI a polskymi CDTI, takze jsem chtel zase isuzu , pak jsme si sli s manzelkou do autorizaku kupovat soucasnou astru a pujcili nam klice od 1.7DTI a 2.0DTI a nebylo nad cim vahat, ten rozdil ve vykonu me proste dostal a krom toho za temer stejne penize byl 2litr mladsi a lepsi vybava. V kazdem pripade 1.7 DTI a CDTI jsou dobra volba, pro toho komu vyhovuje klidnejsi styl jizdy a chce mit i slusnou spotrebu. Ted uz ale vim, ze pristi auto musi mit jeste vetsi vykon, protoze je to navykove :D .
Presne tak Marky, ja som mal prve auto 44kW, teraz mam DTI 74 kW, a to dalsie bude mat aspon 104kW... to aby som nabiehal presne po 30 kW :D :D :D

Veru vykonu nie je nikdy dost a tak ako ma astra nadchla pred par mesiacmi ma o par rokov nadchne nieco ine.... :wink:

Odpovědět