Jak nejlépe zabezpečit Astru proti krádeži?

Co se jinam nehodí pište sem
pepca

Příspěvek od pepca » 13 úno 2007, 19:04

:wink: neboj,dělají obojí :wink: ty to budeš leptat??na pískování jsem musel dojet k nim,jinak to číslo cezetko dělají ihned,když chceš vinko,tak to se musí čekat,já volil to cezetko :wink:

Reklama
 

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 13 úno 2007, 19:17

To jsem rád já právě chtěl leptané VINko s CZtkem a s tím jsem si to minulý týden objednával. Jako plus je u nich ta databáze OCIS, to jsem také chtěl a ceny majií super :D .

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 13 úno 2007, 22:29

Nemate s tim nahodou nekdo zkusenost?
http://www.topra.cz/index.php?pg=zamykaniped

Obrázek

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 13 úno 2007, 22:53


pepca

Příspěvek od pepca » 13 úno 2007, 23:03

:shock: tak to vypadá opravdu na nějakého hladového pitbula :D

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 13 úno 2007, 23:08

A co by, at to vypada treba jako krysa jen kdyz to bude k uzitku :wink: . Jinak tech 17minut nevypada az tak zle, to by prece jen mohlo nejakeho mensiho zlodejicka odradit, no budu zvazovat :roll: .

mani
Příspěvky: 150
Registrován: 22 led 2007, 13:37
Bydliště: SK

Příspěvek od mani » 14 úno 2007, 09:46

Marky ty si fakt rozmyslal o tom bazmeku na volant? To chces aby sa ti to pocas jazdy povalovalo kde tade po aute :? Ja osobne volim radsej ten ZEDER aj ked je to drahsie, aspon nemusim rozmyslat kam to polozim kym to znova pouzijem ;)

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 14 úno 2007, 12:50

mani píše:Marky ty si fakt rozmyslal o tom bazmeku na volant? To chces aby sa ti to pocas jazdy povalovalo kde tade po aute :? Ja osobne volim radsej ten ZEDER aj ked je to drahsie, aspon nemusim rozmyslat kam to polozim kym to znova pouzijem ;)
No abych se priznal, tak to zvazuji. Ten ZEDER vypada fakt super a poridil bych si to, ale pro me je to ted balik penez a krom toho ja temer vzdy v noci parkuji v garazi a nebo maximalne na chalupe. Jinak ten bazmek neni na volant, ale na pedaly :D .

mani
Příspěvky: 150
Registrován: 22 led 2007, 13:37
Bydliště: SK

Příspěvek od mani » 14 úno 2007, 13:11

To je jedno bazmek jak bazmek :lol: obi2 sa musia vlacit, jedine ze si to budes nechavat v garage. Co ja viem, ked mas garaz, radsej by som pockal kym sa korunky dokotulaju spat. Hehe asi to chces koli navsteve BA cooo? Ale noo ved ta BA az tak blizko Ukrajiny nie je :lol:

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 14 úno 2007, 13:23

Ty jsi dneska papal ftipnou kasi co? :lol: . Samozrejme, ze to chci kvuli Blave, normalne to nepotrebuji v garazi mam alarm a hned vedle jsou rodice. Asi tam pojedu jen na otocku, rano odvezu rodinku a vecer pojedu zptaky, prece nebudu spat v aute :D .

mani
Příspěvky: 150
Registrován: 22 led 2007, 13:37
Bydliště: SK

Příspěvek od mani » 14 úno 2007, 13:31

Marky píše:... vecer pojedu zptaky, prece nebudu spat v aute :D .
Co blbnes ved mas Caravan :lol:

Ty mas rodice vedle v garazi? Jee to chcem tiez pre moju svokru :lol: OK uz som ticho.

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 14 úno 2007, 13:45

To vis tomu se rika luxus, mame sice maly barak, ale garaz se nam tam vesla. Auticko je doma v nejlepsich rukach vedle spi rodice a o patro nad nim ja. Krom toho nas pekinsky obranar by jiste nikoho do domu nepustil, pokud by to ovsem nezaspal :D .

Vidis to je dobry napad, staci si vzit spacak sklopit sedacky a muz tam spat. Ted nejen, ze prijdu o auto, ale i o zivot :D .

Uživatelský avatar
ARMAGEDON
Příspěvky: 110
Registrován: 13 úno 2007, 21:37

Příspěvek od ARMAGEDON » 14 úno 2007, 20:26

Hezký večer Vám všem ,vzhledem k tomu že mě osobně již auta dvě byla zcizena a byla si myslím celkem slušně zabezpečena, rada jediná se naskýtá, prodat astrulku a vyměnit za slušný traktor Logan, páč ten nikdo nešlukne ani z leknutí :P ale vážně, dávám sem odkaz na firmu, která prodává snad vše co se otevírání zámků týká, má smysl investovat do drahého zařízení?
Mé zkušenosti říkají že né, pokud příjde profík, nic vám nepomůže a pokud příjde blb co potřebuje na fet, tak udělá takovou paseku, až vás to bude mrzet, ale co člověk, to názor.......
http://www.locksmith.cz/contact.html

Uživatelský avatar
ARMAGEDON
Příspěvky: 110
Registrován: 13 úno 2007, 21:37

Příspěvek od ARMAGEDON » 14 úno 2007, 20:27

Hezký večer Vám všem ,vzhledem k tomu že mě osobně již auta dvě byla zcizena a byla si myslím celkem slušně zabezpečena, rada jediná se naskýtá, prodat astrulku a vyměnit za slušný traktor Logan, páč ten nikdo nešlukne ani z leknutí :P ale vážně, dávám sem odkaz na firmu, která prodává snad vše co se otevírání zámků týká, má smysl investovat do drahého zařízení?
Mé zkušenosti říkají že né, pokud příjde profík, nic vám nepomůže a pokud příjde blb co potřebuje na fet, tak udělá takovou paseku, až vás to bude mrzet, ale co člověk, to názor.......
http://www.locksmith.cz/contact.html

Uživatelský avatar
ARMAGEDON
Příspěvky: 110
Registrován: 13 úno 2007, 21:37

Příspěvek od ARMAGEDON » 14 úno 2007, 20:31

Hezký večer Vám všem ,vzhledem k tomu že mě osobně již auta dvě byla zcizena a byla si myslím celkem slušně zabezpečena, rada jediná se naskýtá, prodat astrulku a vyměnit za slušný traktor Logan, páč ten nikdo nešlukne ani z leknutí :P ale vážně, dávám sem odkaz na firmu, která prodává snad vše co se otevírání zámků týká, má smysl investovat do drahého zařízení?
Mé zkušenosti říkají že né, pokud příjde profík, nic vám nepomůže a pokud příjde blb co potřebuje na fet, tak udělá takovou paseku, až vás to bude mrzet, ale co člověk, to názor.......
http://www.locksmith.cz/contact.html

Odpovědět