Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :)

Co se jinam nehodí pište sem
Zamčeno
xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 01 čer 2006, 16:21

Princ William píše:
811018 píše:
Princ William píše:tak dneska jsem si vyzvednul lakovane dily. je to super. odstin je stejnej a cena nebyla zase az tak desna (sice ne za pusu :lol: ). tak se tesim az to tam nastrojim a behem pristiho tydne to sem hodim. ted nekecam :!: jeste musim nakej ten peniz usetrit na tu navigaci (pristi tyden si ji asi koupim. teda pokud jeste bude :!: )
A co to znamená že nebyla děsná :?: Jestli to není tajný :roll:
moje special cena 8000t jinak ta cca 11 000. (strikana maska voba prahy, kliky, bocni listy, horni listy na strese co prechazeji do predniho okna, mracitka prednich svetel, predni coupe naraznik a predni spoiler pod naraznik jo a jeste obe zrcatka.) same drobnosti s velkym prostrikem
koukam celkem dost veci... ja jsem davala za prahy a predni spoiler pod coupe 2500... za kridlo 1000.... nevim nevim estli mam nechat lakovat ty kliky a tak njo.... me se to zasejc takhle kontrastni celkem libi ... myslim u ty bily...njo a co ta navigace? Jakou chces? Tomtom je prej dobrej...
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Reklama
 

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 02 čer 2006, 20:11

xpolstarekx píše:koukam celkem dost veci... ja jsem davala za prahy a predni spoiler pod coupe 2500... za kridlo 1000.... nevim nevim estli mam nechat lakovat ty kliky a tak njo.... me se to zasejc takhle kontrastni celkem libi ... myslim u ty bily...njo a co ta navigace? Jakou chces? Tomtom je prej dobrej...
kdyz navigaci tak jedine original opel
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 03 čer 2006, 12:05

Princ William píše:
xpolstarekx píše:koukam celkem dost veci... ja jsem davala za prahy a predni spoiler pod coupe 2500... za kridlo 1000.... nevim nevim estli mam nechat lakovat ty kliky a tak njo.... me se to zasejc takhle kontrastni celkem libi ... myslim u ty bily...njo a co ta navigace? Jakou chces? Tomtom je prej dobrej...
kdyz navigaci tak jedine original opel
acha, njo to me nenapadlo njo :lol: m, bych taky potrebovala navigaci, tak az si nakou sezenes, mi povis, kolik si za to dal ju? jaksi moje irientace po CR je hodne spatna hihih :lol: :lol:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

pepca

Příspěvek od pepca » 03 čer 2006, 16:27

:wink: zdravím všechny,co dneska nic nedělají,já jsem se konečně dokopal k montáži předních zástěrek,které jsem vozil víc jak měsíc v autě,již jsou namontovány,důležitý je,že drží a sedí,krom proříznutí plastu v blatníku,podběhu,se musí taky zařezávat i zástěrky v místě nasazení těch sponek,aby to drželo,tak se musí chytit zástěrka,hrana toho plastového podběhu a hrana blatníku,když se podaří chytit tyto tři věci,jde to do sponky špatně,tak to drží jako prdel na nočníku,píšu to proto,že tu někdo psal,že ty origoš zástěrky nedrží,opak je pravdou drží,jen to chce tu sponku řádně nasadit až do konce,proto se zástěrka musí zaříznout,tot vše. :wink:

kraus dusan
Příspěvky: 24
Registrován: 07 úno 2006, 21:00
Bydliště: stara tura
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kraus dusan » 03 čer 2006, 18:17

gratulujem pepco tak uz ti nebudu kamienky obijat
karoseriu. u nas cely tyden prsalo tak dnes som
likvidoval bazen z auta.ale este neviem kadial to tece. xixixixi

pepca

Příspěvek od pepca » 03 čer 2006, 19:14

zdravím tě Dušane ze západu čech,děkuji za gratulaci,no musel jsem to prostě udělat,byla to ostuda,stále jsem ty zástěrky přendaval,ted již mají své určené místo,budou konečně plnit svojí funkci,a co ty,jsem ti říkal,zajed na pumpu,kde mají tu vapku,zůstan sedět,at ti někdo stříká vodu na střechu a sleduj kudy bude zatékat,takhle ti to začne plesnivět,hnít,to by byla škoda,dej se do toho,jasnýýýýý. :wink:

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 03 čer 2006, 20:09

Dnes nepršelo, tak jsem myl a leštil svýho sedánka ( né švédskou utěrkou ), a taky udělal kontrolu, neb mně čeká příští týden STK. Tak snad projdem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 03 čer 2006, 20:20

No tak já dneska celý den hledám prahové lišty na mého STŘÍBRNÉHO DRAKA :D . Ale zatím jsem nenašel žádné, na kterých by byl u 5 dv. modelu nápis na předních lištách OPEL a na zadních lištách ASTRA... Zatím jsem našel jen nápis na předních ASTRA a zadní jsou bez nápisu za 752 kč. Takže tímto se vás ptám, jestli někdo nevíte, kde se dají koupit s nápisem na všechny 4 dveře?. Jo a málem bych zapoměl, že změna podsvícení palubních přístrojů se blíží už k konci...
Naposledy upravil(a) AstraMan dne 04 čer 2006, 16:01, celkem upraveno 1 x.
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 03 čer 2006, 20:46

BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

pepca

Příspěvek od pepca » 03 čer 2006, 21:42

Zdeněk Lbc píše:Dnes nepršelo, tak jsem myl a leštil svýho sedánka ( né švédskou utěrkou ), a taky udělal kontrolu, neb mně čeká příští týden STK. Tak snad projdem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zdenku,srandičky jo,vím,kam si to směroval,zase reklama na utěrku,co,jinak prosím,stále tě prosím,co mám chtít v oplu ohledně toho softíku,sííím. :wink:

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 04 čer 2006, 15:28

njo my jsme sice s astrickou vcera nic nedelali, alee mela sem spicha s jednim superky clovickem a budem vymejslet nejakej peknej airbrush 8) :lol: yeaaaah uz se tesim :lol:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 04 čer 2006, 18:45

Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

pealss
Příspěvky: 145
Registrován: 18 bře 2006, 17:00
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pealss » 04 čer 2006, 18:50

i to zluty neni kzahozeni ale jsou to porat skodovky leda kdyby to melo alespon 200KW a zralo by to max 12 litru
a nemusely by byt tak kazove!!!!
kdo vi jestli .......

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 04 čer 2006, 18:54

Po Praze jezdí cvok s červenou 120, navenek naprostá série, ale má v ní motor z A3 1.9TDi. Tomu se říká mazec. Samozřejmě má předělané nápravy, brzdy, převodovku. A má hroznou srandu z toho, když ho frajeři s nadupanejma kárama nedokážou předjet. :D :P :P
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

pepca

Příspěvek od pepca » 04 čer 2006, 18:57

:roll: to mu snad ani nemohl nikdo schválit :roll:

Zamčeno