Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :)

Co se jinam nehodí pište sem
Zamčeno
JardaB
Příspěvky: 164
Registrován: 25 úno 2006, 23:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od JardaB » 23 kvě 2006, 22:15

Já dneska tempomat a loketku (spoilercentrum). Je černá látková. Nejraději bych modrou látkovou nebo černou kůži, ale na výměnu už je pozdě. Nejspíš bude třeba nějakej čalouník /-ce. Co Ovečko ??? :wink:
Jarda B

Astra G 1.8

Reklama
 

pealss
Příspěvky: 145
Registrován: 18 bře 2006, 17:00
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pealss » 23 kvě 2006, 22:21

jojo me zase dneska trapil mitr v praci kdyz jsem si mel brat zalohu a on mi rekl ok a ucetni me poslal tzv. do ř.t´. tak jsem se nas..l tak jsem si nezajezdil :(
kdyz potreboval tak jsem i poskole makal do 10 vecer a toto je nejaka ucta k brydosovy? :D no nic alespon vyplata bude o nejaky ten tisic vetsi :wink:
kdo vi jestli .......

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 23 kvě 2006, 22:23

JardaB píše:Já dneska tempomat a loketku (spoilercentrum). Je černá látková. Nejraději bych modrou látkovou nebo černou kůži, ale na výměnu už je pozdě. Nejspíš bude třeba nějakej čalouník /-ce. Co Ovečko ??? :wink:
Na ovečku pozor, to by jsi měl fšecko červený :P :P
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 26 kvě 2006, 16:11

M&R píše:
JardaB píše:Já dneska tempomat a loketku (spoilercentrum). Je černá látková. Nejraději bych modrou látkovou nebo černou kůži, ale na výměnu už je pozdě. Nejspíš bude třeba nějakej čalouník /-ce. Co Ovečko ??? :wink:
Na ovečku pozor, to by jsi měl fšecko červený :P :P
neco se ti snad nelibiii??? :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

pepca

Příspěvek od pepca » 26 kvě 2006, 18:42

tak vás všecky srdečně zdravím,musím navázat na tu červenou,nevím kdo v ní našel zalíbení :wink: nevíte o koho jde :wink: né to je nám jasný,no nic,byl jsem si dneska lidičky nechat obšít volantík pravou kůží,volant jsem měl sice dobrý,ale ta kůže je vážně superová,vřele doporučuji,perfektně obšité,vyhlazené,žádná chyba,a ted k té červené,měl i červenou kůži,červenouuuuuuu,ovečko,jinak škoda,že jste z daleka,ten človíček který to dělá jako melouch po práci,to zvládá za dvě hodinky,cena 500 kc,těch volantů již dělal nespočet,jinak je to profík,dělá v nejmenované firmě,kde šijí řadičky,madla,ručních brzd,a jiné,to pro klid,né vážně hodně perfektní práce,hlavně to držení volantu,mnamkovní,jo a neubližovat Ovečce,má ráda červenou,no :wink:

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 26 kvě 2006, 23:48

xpolstarekx píše:
neco se ti snad nelibiii??? :evil: :lol: :lol: :lol: :lol:
NEŘEKL jsem že se mi něco nelíbí, jen že máš moooooooc ráda červenou. :D :D
No jo, každá ženská ráda nějakou barvu. Ta moje zase ulítla na modrou. :D
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 27 kvě 2006, 05:51

Taky jsem ulítlej na modrou, ale ženská nejsem, fakt. :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 27 kvě 2006, 18:44

No copak jsme dnes dělali, kdo to ví? No byli jsme přece na srazu v Hradci Králové. Sjelo se nás tam 11 ASTER a s Pepčou přijel i Jarda! Bylo to prima setkání, okoukli jsme auta jeden druhýmu, pokecali atd. Škoda že nás nebylo více. Ale i tak to bylo fajn. Kluci, dejte někdo vědět, komu mám poslat fota pro vložení do fóra. Jaksi to stále neumím. Tak zase někdy na viděnou. :lol: :lol: :lol: :lol: P.S. stejně ale máme prima auta, žéééé?

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 27 kvě 2006, 18:49

já je klidně vložim :wink:
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

pepca

Příspěvek od pepca » 27 kvě 2006, 20:21

Zdeněk Lbc píše:No copak jsme dnes dělali, kdo to ví? No byli jsme přece na srazu v Hradci Králové. Sjelo se nás tam 11 ASTER a s Pepčou přijel i Jarda! Bylo to prima setkání, okoukli jsme auta jeden druhýmu, pokecali atd. Škoda že nás nebylo více. Ale i tak to bylo fajn. Kluci, dejte někdo vědět, komu mám poslat fota pro vložení do fóra. Jaksi to stále neumím. Tak zase někdy na viděnou. :lol: :lol: :lol: :lol: P.S. stejně ale máme prima auta, žéééé?
musím sohlasit se Zdenkem,i na menší počet vozítek,to bylo velmi příjemné setkání,suprový lidičky,a krásná auta,určitě stálo za to,přijet,jinak obdivuji že na sraz dorazila i astrulka ze slovenska, :wink:

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 27 kvě 2006, 20:38

tak tak taky obdivuju slovenské účastníky :P
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Caklik
Příspěvky: 117
Registrován: 31 led 2006, 12:13
Bydliště: Stráž pod Ralskem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caklik » 27 kvě 2006, 20:44

Setkani bylo prijemne, az na leknutí, kdy me na spojnici Motorest - Jicin malem setrelil nejaky dobrodruh ve Focusu v protismeru... Jel tak 60% v mem pruhu.
Astra G 5dv X17DTL --> Z18XE

pepca

Příspěvek od pepca » 27 kvě 2006, 20:50

Caklik píše:Setkani bylo prijemne, az na leknutí, kdy me na spojnici Motorest - Jicin malem setrelil nejaky dobrodruh ve Focusu v protismeru... Jel tak 60% v mem pruhu.
no dneska těch magorů perlilo přeci víc,to se nedá komentovat,to co jsme několikrát zažili cestou na Hradec ůplně stačilo,já mohl přijít o levý bok,předek,normální hovada. :wink:

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 28 kvě 2006, 08:06

ty joooo ja ci takyyyy na sraaaz :cry: :cry: :cry: :cry:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Caklik
Příspěvky: 117
Registrován: 31 led 2006, 12:13
Bydliště: Stráž pod Ralskem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caklik » 28 kvě 2006, 12:34

xpolstarekx píše:ty joooo ja ci takyyyy na sraaaz :cry: :cry: :cry: :cry:
Vzdyt jsi mohla jet s Jardou ...
Astra G 5dv X17DTL --> Z18XE

Zamčeno