Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
pepca

Příspěvek od pepca » 01 lis 2007, 22:27

gErda píše:zda se mi ze ten zvuk je zeptredu jakoby u predni napravy ale je to mozna spatnej odhad, prece jenom to bylo za jizdy a poslouchal sem to z auta, kdyz sem zastavil a otevrel kapotu tak sem nic nepoznal, zejtra se mrknu zespod a snad neco zjistim no, nevim, zatim mi to prislo ze to bylo spis v mistech predni napravy, ale uz vim jak se v aute cejtej ti co jezdej tema p205 starejma a autama tohodle stylu co vzdycyk slysim ten zvuk :) ale jinak pro me spatna z¨prava no :(
:wink: tak to bude ten vlnovec,v horším případě svody,ale spíše vlnovec,je dole u nápravy,hlavně jsem to bublání nejlépe slyšel ráno po prvním startu když jsem vyjel z garáže,to bublalo,pak to bylo na zvedáku mechanik přidal a bylo krásně vidět jak to pofukovalo,on se motor trošku hne na uložení vlnovec se pohne také a bublačka,jestli to je jen toto tak bez obav,nic drahého :wink:

Reklama
 

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 02 lis 2007, 08:29

pepca píše:
gErda píše:zda se mi ze ten zvuk je zeptredu jakoby u predni napravy ale je to mozna spatnej odhad, prece jenom to bylo za jizdy a poslouchal sem to z auta, kdyz sem zastavil a otevrel kapotu tak sem nic nepoznal, zejtra se mrknu zespod a snad neco zjistim no, nevim, zatim mi to prislo ze to bylo spis v mistech predni napravy, ale uz vim jak se v aute cejtej ti co jezdej tema p205 starejma a autama tohodle stylu co vzdycyk slysim ten zvuk :) ale jinak pro me spatna z¨prava no :(
:wink: tak to bude ten vlnovec,v horším případě svody,ale spíše vlnovec,je dole u nápravy,hlavně jsem to bublání nejlépe slyšel ráno po prvním startu když jsem vyjel z garáže,to bublalo,pak to bylo na zvedáku mechanik přidal a bylo krásně vidět jak to pofukovalo,on se motor trošku hne na uložení vlnovec se pohne také a bublačka,jestli to je jen toto tak bez obav,nic drahého :wink:
kez by kez by, dneska najedu nekam abych si pod to moch lehnout a mrknu na to, snad to objevim, a kezby to bylo pouze toto, vcera kdyz sem sel v noci jeste domu tak sem tzo zkusil jen nastartovat no a je to znat hned jak to nastartovalo, proste daleko vetsi rev atd. to znas :)
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 02 lis 2007, 15:03

no tak sem se dneska koukal pod auto, bohuzel sem ale nemel ho kde zvednout vis, ale co sem tak vypozoroval a zkousel, tak dost vzduchu slo z tohodle, vcelku se to tam i houpalo ze vypada ze to tam nedrzi, je to to o cem si mluvil? tady mam 2 fotky, jednu z dneska a jednu kdyz sem byl trochu vic pod tim. je to teda ten vlnovec? odpovidalo by to i umisteni od kud sem slysel nejvetsi rev.

Obrázek Obrázek
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

pepca

Příspěvek od pepca » 02 lis 2007, 15:27

:wink: zdravím,tak to je přesně ono,to jsem řešil i já,ale jak jsem psal,není třeba kupovat drahý originál,stačí změřit délku,průměr,stačí aby to bylo skoro stejné,když bude vlnovec maličko delší,tak se nic neděje,zkrátí se trubka,já mám pocit,že tehdá když tam v mototechně hledal něco odpovídajícího,tak jsem kupoval vlnovec za asi 400 stovky,již si to nepamatuji,také se upravovala trubka,můj vlnovec novej byl nepatrně kratší tak se roura nastavovala,mechanik to svařoval ceočkem na autě a ani to nesundaval,bylo po problému a moc to nestálo :wink:

pepca

Příspěvek od pepca » 02 lis 2007, 15:40

:shock: :shock: ještě dotaz,na té fotce jak je vidět držák uložení,to je prsklé nebo to jen tak budí dojem?? :shock:

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 02 lis 2007, 15:48

pepca píše::shock: :shock: ještě dotaz,na té fotce jak je vidět držák uložení,to je prsklé nebo to jen tak budí dojem?? :shock:

jj to je praskly ;) ale neboj je to stara fotka, hned jaksem to zjistil tak sem koupil fungl novej a uz tam davno je ;)
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

pepca

Příspěvek od pepca » 02 lis 2007, 15:59

gErda píše:
pepca píše::shock: :shock: ještě dotaz,na té fotce jak je vidět držák uložení,to je prsklé nebo to jen tak budí dojem?? :shock:

jj to je praskly ;) ale neboj je to stara fotka, hned jaksem to zjistil tak sem koupil fungl novej a uz tam davno je ;)
tak to potom jo,ale již tehdá ti to u toho vlnovce muselo podfukovat,bublat,je to vidět,to osazení a vlnovec je oddělené,nevím jak dlouho to tak již máš,ale v současnosti to musí být mnohem v horším stavu,jinak kravál to dělá pak slušnej :wink: tak at se zadaří a brzy to dáš do cajku,držím palce,měj se. :wink:

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 02 lis 2007, 16:05

jj koukam na ty fotky z predtim a bylo to uz uvolneny tehdy to je jasny jenom od pohledu, ale nevim nevim no podle zvuku , poznam az tam bude novej ;) ale min. 3 tis.km to od ty doby je , ono par vyletu na moravu z prahy a ono se to nascita :)
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Defender » 02 lis 2007, 18:48

Prosím tě a co to tam máš za "anténku" místo vypoušťáku oleje ? To neznám. :D
Mobil : 602318645

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 02 lis 2007, 21:27

To se nesmi rikat, jeste neni po 22hodine :lol: .

Saša
Příspěvky: 1861
Registrován: 02 lis 2006, 14:40
Bydliště: VALASSKE MEZIRICI-ZLIN

Příspěvek od Saša » 03 lis 2007, 15:56

Tak dneska jsem byl s Astrulí kupovat sestřičku.Volba padla na Astru caravan rok v.1999,x 1.4xe 16v,barva stříbná,najeto 135 t.km,po prvním majiteli,koupena v Čr-bývalý předváděcí vůz. :wink:A světe div se první světlý interiér jen středový panel ,ofuky,ovladač světel v černé barvě. :roll:
ASTRA-G-1,6 -X16SZR,3dv.1999, ABS,4kotouč,4airbag,el.zrcátka,centrál,alarm, lité kola 16Allesio,křídlo Irmscher,Angel eyes,folie SunTek.
------
ASTRA-H-1,7CDTI-ENJOY,2005,ABS,4kotouč,8airbak,el.zrcátka,okna,centrál,AAC,CD30MP3,
16 origo Opel,OPC křídlo.
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=2261

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 03 lis 2007, 18:17

Defender píše:Prosím tě a co to tam máš za "anténku" místo vypoušťáku oleje ? To neznám. :D
to tajna vec , pridava to 10kw :D

zrovna sem menil olej a nechal sem tam torx, takze to je torx ve sroubu na vypust oleje ;)
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 04 lis 2007, 17:53

Dnes jsme Astruli načančali a zároveň jsem objevil toto http://news.auto.cz/uzitkove/opel-vivar ... y-trh.html :lol:

Hezké OPEL VIVARO ŽE??? :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
sovicka
Příspěvky: 719
Registrován: 01 bře 2007, 19:55
Bydliště: Prágl / HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sovicka » 04 lis 2007, 18:20

teda klobouk dolů ... kdyby to nestálo mega, sundali by ten přední kšilt a vyráběli to i ve variantě pro více cestujících (třeba i jako minibus pro devět), tak bych se asi horko těžko udržel...

...s tímhle si dovedu představit pěkné cestování 170kmh po dálnicích v Německu :)
Astra G sportive r.v. 99, 3dv, X18XE1 (jezdí i pod 6l/100km!), polarmeerblau, pár vychytávek, žádný tuzing... - a najdete jí tady: https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.p ... 821#120821

Uživatelský avatar
Ghofig
Příspěvky: 34
Registrován: 24 čer 2007, 19:54
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghofig » 04 lis 2007, 18:44

Tak ja od vcerejska doma parkuji dve Gecka. Muj kombik ma jeste novou silnejsi sestricku :)

Obrázek
Obrázek
1,4 16v & 1,8 16v :)

Odpovědět