Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 24 říj 2007, 12:05

Tak auto je již od pátku opravené a pojišťonva mi zatím jen poslala dopis, o potvrzení škodní události. Jsem zvědav, za jak dlouho vše vyřídí.

Včera jsem opět překonal svůj denní rekord v počtu ujetých kilometrů, ten teď činí přesně 1 680km. Nebylo to ASTROU, ale VIVAREM L2H1 2,0CDTi 115k. Mazalo v Německu po dálnici v pohodě 160km/hod. a vůbec mu nevadilo 9 lidí na palubě a hora zavazadel. 3/4 cesty za tmy, takže oči vykoukaný jak vybitý baterky! :D

Reklama
 

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 24 říj 2007, 12:11

Tak to je slusnej vykon :shock: , ja mam rekord 1480km (v Astre) a to jsem byl uplne mrtvej po prijezdu.

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 24 říj 2007, 12:56

to teda :shock: :shock: ja mam zatim asi jen necelejch 700km clovek by jel i klidne dal ale na to nejsou love oproti vam se muzu jen :oops: :oops: :oops:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 24 říj 2007, 17:51

Princ William píše:to teda :shock: :shock: ja mam zatim asi jen necelejch 700km clovek by jel i klidne dal ale na to nejsou love oproti vam se muzu jen :oops: :oops: :oops:
Ale jdi Ty brebto jeden...... :lol: :lol: :lol: Není důvod se červenat, jsi ještě mladý, nevíš co vše Tě ještě čeká! :wink:

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 25 říj 2007, 09:29

Zdeněk Lbc píše:....nevíš co vše Tě ještě čeká! :wink:
no prave :lol: :lol: :lol: :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 25 říj 2007, 12:01

Tak me dneska rano nezhasla kontrolka motoru, respektive zhasla az po nastartovani, takze pocitam ze bude nejaka chybka elektroniky. Stejne se to chovalo kdyz mi odesel AGR ventil :( Takze pocitam s neplanovanou nemalou investici :(

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 25 říj 2007, 12:12

AstraDTI píše:Tak me dneska rano nezhasla kontrolka motoru, respektive zhasla az po nastartovani, takze pocitam ze bude nejaka chybka elektroniky. Stejne se to chovalo kdyz mi odesel AGR ventil :( Takze pocitam s neplanovanou nemalou investici :(
neplanovane investice ty jsou ze vseho nejlepsi.... ty ja hrozne rad :evil: :evil: :evil: :evil: ty taky co :?: :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

AstraDTI
Příspěvky: 1944
Registrován: 25 čer 2006, 22:48

Příspěvek od AstraDTI » 25 říj 2007, 12:18

Popravde jsem uz neco ocekaval - nedavno mi pri prudke akceleraci tak na 0.1s klesnul vykon a pri studenem motoru to obcas cuklo ... Ale tak jako tak me to stve bo necham v servisu nejmin 10tKc ... Ale resit to radeji budu hned - za mesic me ceka 2000km cesta po Evrope, tak bych byl nerad kdyby se mi to nekde preplo do nouzoveho rezimu :roll:

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 25 říj 2007, 12:32

AstraDTI píše:Popravde jsem uz neco ocekaval - nedavno mi pri prudke akceleraci tak na 0.1s klesnul vykon a pri studenem motoru to obcas cuklo ... Ale tak jako tak me to stve bo necham v servisu nejmin 10tKc ... Ale resit to radeji budu hned - za mesic me ceka 2000km cesta po Evrope, tak bych byl nerad kdyby se mi to nekde preplo do nouzoveho rezimu :roll:
to je takovej zakon schvalnosti. jedes co nejdal a zrovna se to stane :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
Boči
Příspěvky: 2354
Registrován: 27 bře 2007, 14:41
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Boči » 26 říj 2007, 12:43

Hoja

nechtelo se mi zakladat nove tema uz tak jich je tam dost. Takze ....
.... vím že tady někdo měl striklej stredni panel na oranzovo a delal si i podsviceni interieru. Nemuzu dotycnou Astricku nikde najit prosim pomožte. Chtel jsem se jen podivat na fotky a inspirovat se.

Vřele díky :wink:
Opel Astra G 1.6 16V X16XEL sportovní vložka K&N, sportovní výfuk Ulter Sport, pružiny Weitec -35/20 Obrázek
https://www.astra-g.cz/forum//viewtopic.php?t=4398
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 29 říj 2007, 10:49

Boči píše:Vřele díky :wink:
no pokud si to dobre pamatuji tak to byl miro design nebo jak se psal ale jak vidim nak se uplne ztratil po te dobe co prodal svoji astru...
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

gumidek
Příspěvky: 34
Registrován: 11 zář 2006, 18:24
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek od gumidek » 29 říj 2007, 10:55

Ja sem si jel dneska pro nove auto jelikož sem s astrou nebyl moc spokojen...
ASTRA G 1.8 16V rv.1999 X18XE1
ALFA ROMEO 156 1.8 TS

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 29 říj 2007, 11:16

tak o vikendu sobota i nedele cesta do phy a zpet. nedelni pocasi bylo moc fajn.... sobotni program: paladium (ten novej obchdak na namesti republiky naproti kotve), rikaj ze maj 900 parkovacich mist ale nikde nerikaj ze prvni hodina je za 35,- a nasledujici hodiny za 50,- parkovneho :( obchodak moc peknej v nekolika patrech 4 nebo 5 pater ted nevim presne, pak cesta astrou na prazsky hrad, hradni zahrady, pak pesky po zameckych schodech dolu do valdstejnskych zahrad, karluv most a na staromestske namesti. akorat jsme se trefili v celou takze i apostolove a kohout, pak cesta zpet v opacnem poradi a odjezd domu. nedele opet cesta do prahy a opet hradni zahrady a prazsky hrad. na nadvori prazskeho hradu spousta limuzim s papalasema mam to na fotkach takze az je soupnu do pc tak nahodim. pak cesta dolu opet po zameckych schodech do valdstejskeho palace kde sidli senat. jelikoz je svatek a tak je den otevrenych dveri (maj ho 2*rocne 8.5. a 28.10.) tak i exkurze valdstejskeho palace (pouze 1.patro 2. patro udajne v rekonstrukci takze bohuzel) pres saly (hlavni, ritirsky atd) az do zname snemovny v byvale jizdarne valdstejskeho palce (no musim rict ze maj pekny pelechy :D ) moc pekny... exkurze konci a tak pokracujeme dale a jeliokoz je svatek tak jsou exkurze i v poslanecke snemovne a tak vyrazime i tam (jelikoz je to naproti :lol: ) exkurze zacina cca po pul hodine cekani ve fronfe (stejna cekaci doba jako do valdstejnskeho palace). obe exkurze s vykladem takze se dozvidame i neco z historie. exkurze vede pres rizna patra okolo kancelari s vysackama (okolo topolankovo, langerovo, simonovskeho atp.) moc pekne baracky az na chodbu poslenecke snemovny (kde jsou toceny rozhovory). Dale se smeruje do salu poslencke snemovky kde vse projednavaj. docela mi udivuje jak male maji lavice... opet s popisky kde kdo sedi (vidim kde sedi i paroubek) no moc pekna exkurze no aby toho jeste nebylo malo se necham vyfotit i za recnickym pultem jak si vzdycky nadavaj (taky mi to moc slusi :lol: fotky dodam :!: :lol: :lol: ) no a pak jdeme ven okolo listin s podpisy tykajici se at uz cr ci csr ci jeste jinych zkratek byvalych nazvu cr. vidim podbis gottwalda, hitlera mussolliniho (ted nevim jestli jsem to napsal dobre) no moc pekny a pak ven. (kazda prohlidka cca hodinu dlouha). no moc pekne si to prohlidnout zblizka... pak opet na prazsky hrad a do jeleniho prikopu a na TGM vyhlidku. ta je moc pekna... pak jeste jednou k autu pres hradni zahrady a domu. no oba dny moc moc pekny a pocasi se tez povedlo.... proste zase jeden super vikend :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 29 říj 2007, 12:52

pro pobavení ze skutečného života....

Dnes byl pro mne zajímavý den..jel jsem umýt dnes svoji astřičkutak hned na parkovišti do mě najížděla ženská s felinou..jela tam jak širon ....tak jsem si řekl OK-ženská..když jsem odjel z parkoviště jedu tak pěkně městečkem 50tkou a přede mnou jela ženská - favorit-nesvítila..a čuměla na přední okno jak do zrcadla...tu najednou začala předjíždět borce na kole.. samo bez blinkru ....a ještě k tomu pomali a hned jak ho skoro předjela odpočila do prava...samo opět bez blinkru - tak ho zadní částí auta srazila na zem.....a kupodivu..jela dál jakoby se nechumelilo..já jsem přibrzdil že se zeptám OK...on se sice pomale zvedl..ale pak upaloval za tou ženskou úplně rudej...tak jsem zvědav jak to dopadlo.. ženská totiž o 100m dál zaparkovala...:-D

ženský za volantem - auto bez řidiče.... (makeup)

For Zigi: co máte s tím nepřesným řazením..mě se řadí úplně nádherně...oproti Fábce....?!?!?!

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 29 říj 2007, 13:31

Zigi píše:
rychlyradim píše: For Zigi: co máte s tím nepřesným řazením..mě se řadí úplně nádherně...oproti Fábce....?!?!?!
Zajímavé, ale u žen nepřekvapitelné... :roll:
Nevím, ale prostě v té Fabce mi tam ty rychlosti krásně padaly, u Astry se tam musím kolikrát víc rvát, abych je tam dostal...
Ale třeba v HTP 40kw to zase tak dobře nejde... :wink:
já měl tedy možnost zatím jet jen se dvoumi astrami..ale řazení krásné..jedním prstem přeřadím... :D a ani moc nepřeháním...chtělo by si to odzkošet od více aut... :shock:

Odpovědět