ach ta STK

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
pája B
Příspěvky: 22
Registrován: 22 črc 2007, 20:11
Bydliště: Troubky nad Bečvou

Příspěvek od pája B » 17 pro 2007, 18:16

Na každém obalu lékárničky nebo pod folií je papír s obsahem dle vyhlášky.Je tam napsáno mimo jiné DOBA PLATNOSTI DLE EXPIRACE MINIMÁLNĚ VŠAK 4 ROKY(2 ROKY)-podle výrobce.Lékárnička nesmí být v době prohlídky propadlá.

Reklama
 

Saša
Příspěvky: 1861
Registrován: 02 lis 2006, 14:40
Bydliště: VALASSKE MEZIRICI-ZLIN

Příspěvek od Saša » 17 pro 2007, 20:19

I kdyby platnost lékárničky měla končit příští den po stk tak tě na to může jen upozornit ale projít stk musí. :wink:
ASTRA-G-1,6 -X16SZR,3dv.1999, ABS,4kotouč,4airbag,el.zrcátka,centrál,alarm, lité kola 16Allesio,křídlo Irmscher,Angel eyes,folie SunTek.
------
ASTRA-H-1,7CDTI-ENJOY,2005,ABS,4kotouč,8airbak,el.zrcátka,okna,centrál,AAC,CD30MP3,
16 origo Opel,OPC křídlo.
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=2261

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 17 pro 2007, 20:33

lekarna uz je nova, kaslu na to, koupil sem novou napln , jinak platnost nove na obalu 5 let, do roku 2012, uy mam vse tak jak melo byt takze zejtra dopoledne uz tam letim a snad vse probehne konecne tak ja ma
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 17 pro 2007, 20:42

BEZ OBAV. :wink:
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

Uživatelský avatar
spermin
Příspěvky: 3499
Registrován: 16 led 2007, 09:21
Bydliště: OSTRAVSKO

Příspěvek od spermin » 17 pro 2007, 20:54

pája B píše:Na každém obalu lékárničky nebo pod folií je papír s obsahem dle vyhlášky.Je tam napsáno mimo jiné DOBA PLATNOSTI DLE EXPIRACE MINIMÁLNĚ VŠAK 4 ROKY(2 ROKY)-podle výrobce.Lékárnička nesmí být v době prohlídky propadlá.
Mám před sebou novou firemní lekárničku, a na ní je uvedeno"datum spotřeby je uveden na jednotlivých komponentech,
provozovatel musí udržovat lékarničku v řádném stavu a jednotlivé druhy potřeb obměňovat"
spermin = hermin dříve X16XEL EDICE 100
od 15.10.2007- upravený AGR
nyní Civic

pája B
Příspěvky: 22
Registrován: 22 črc 2007, 20:11
Bydliště: Troubky nad Bečvou

lékárnička

Příspěvek od pája B » 17 pro 2007, 21:41

V případě zafoliovaných krabic je seznam s vyznačenou platností mezi krabicí a obalem,v případe jiných obalu je seznam uvnitř.Policie i STK muze vyžadovat porušení obalu za učelem zjištění doby platnosti celku či komponentu.Lepší je kupovat schválenou lékárničku s viditelným seznamem a platností.

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 17 pro 2007, 21:45

jo taky uz sem si rikal ze ji po me na STK bude chtit urtcite rozbalit aby se presvedcil jestli obal nekeca, uz sem pripravenej na vsechno :D
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 18 pro 2007, 10:22

tak akorat odjizdim na tu STK tak drzte palce ;)
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 18 pro 2007, 12:51

Uz je tam nejak dlouho. Asi ho chlapek zase drti....
Nebo ho uz gErda zmrzacil a ted to vysvetluje chlupatym :D :D
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 18 pro 2007, 14:00

je to v prdeli, nemam slov, nevim jestli to mam psat, nebo se jit projit na sakra dlouhou prochazku abych se sebe dostal ty nervy, nebo nekomo zbit, treba techniak abych ze sebe dostal nervy nebo nevim, proste bud sem dement ja nebo on nebo vsichzni okolo nebo nevim, az se trochu srovanm nervove tak napisu co se stalo, hlavni vec je ta ze STK nemam :!: :!: ani sem se tam nedostal, a MUSIM nechat vyrazit typ motoru na blok motoru.
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 18 pro 2007, 14:27

takze snad uz je to lepsi, zacalo to tak ze sem si dopoledne jeste pred garazi zkusil jestli mi funguje nastaveni svetla, vse v poradku, vymenil sem lekarnicku za novou, nachystal sem si vsechny papiry a vyrazil s tim ze to bude klasicka prohlidka konecne se vsim vsudy, zaparkuju u STK, uz vidim jak venku stoji mr.borec technik STK, podava si reuku s borcem co prijel v tak 20 let starym mercedesu, prohazujou supr kamaradsky slova a ja jdu radsi dal a nekoukam na ne, prijdu k pokladne a podatelne a sterna nervni babka jako predtim, nechava me 5 minut cekat u okynka nic nedela pak se pta co bych jako potreboval tady na technicky, tak ji vysvetlim problem dolozim vsechny dokumenty vcetne papiru z oplu a rikam si no tak uz je to v pohode, a baba zacne jecet no jo ale to nemate v evelkym technicaku jako ten typ motoru to nedostanete technickou, ja na to ale mam tu oficialni papir z opla razitka vsechno proste je tam vysvetlenej problem a tak to je, no to si muzete nechat, to je na nic, to je proste potreba v techicaku.
hajim se tim ze je to primo z ople homologace a ze mi rikali ze to bude bez problemu a vse to vyresi,
baba: no nevyresi proste to nemate
ja: (uz nasranym tonem) ja sem proste obvolala vsechny infolinky opel, dostla sem se az na homologace a 14 dnu cekam na tenhle papir a vy mi reknete ze to je na nic? tam mi tvrdej tohle vy mi tvrdite opak tak co je pravda pak
baba: no jako my vam to klidne udelame ale jako ta 102 (oznaceni ze neni cislo motoru) vam zustane ale ne v zavadach ale presuneme ji do RIZIKOVEJCH zavad a nedame vam nalepku a nebudete moc jezdit, to chcete?????

..prichazi mr.technik milacek cely STK......

baba : prosimte jirko pan ma tady problem
borec: pani uz vam to jasne vysvetlila ne? nebo co mate za problem?
ja : opakuju co sem rek babe
borec: tak komu verite Oplu nebo technikovi z STK?

....kricime vsichni tri pres sebe .....

ja: v tuhle chvili opravdui nevim kdyz mi kazdej rika neco jinyho, priklaniom se na stranu oplu
borec: a ople dela technicky jo
ja: kdo vi
borec: no nedela, technicky delame my na stk a my to chceme mit na tom motoru

....dalsi dohadovani se cca 10 min......

nakonec technik odchazi a baba mi neco vyklada, tak ji zadam aby mi rekla co mam teda delat, spustila silenej ton tak uz sem to nevydrzel a rikam at se mnou mluvi slusne ze se to snazim vyresit a at laskave mluvi jinym tonem a tak, baba keca kraviny ze sem si to mel uz zaridit davno a tak

pokracujem hadkama stim ze to asi nestihnu ze jo kdyz sou svatky a vsechno,
baba: mate to do 2.1. to stihnete
ja: jak to mam asi stihnout kdyz sou svatky a bude zavreno a kdo mi to ted udela
baba: mate dneska casu zejtra, pozejtri,
ja: si myslite ze mam volno kazdej den?
baba: ste mladej clovek tak mate volna asi vic nez my ne?
ja : prosim ?!!!!!!!!!!!!!!! vy nemuzete vedet nic o mym pracovnim vytizeni, jak to mam podle vas stihnout jak dlouho mi bude trvat sehnat dalsi papiry kdyz to mam takhle pres svatky?
baba: to ja nevim to neni nas problem, mate to do 2.1. pak vam to propadne, jestli to stihnete nebo ne to je na vas

dohadovani uz nemelo cenu, sbalil sem vsechny dokumenty a odjel tam kde sem prihlasoval auto

slava ... konecne lidi co se mnou dokazou mluvit slusne a neposlou me do prdelle jenom se na me podivaj

s rozumnou pani sem konecne zjistil postup jak mam dal pokracovat , ze musim na magistrat na prahu 1, tam ze si vyridim povoleni, pak zpet knim, tam mi to za 3 kila vyrazej, pak o budovu vedle abych si to nechal zapsat do technicaku a bude to a muzu na stk, kjdyz sem tam odchytil technika tak sem se s nim bavil a rikal ze u nich tobez cisla motoru taky neprojde, vse sem vedel takze sem jel dal

zasekana praha, nikde moznost zaparkovat a byl sem u magiostratu, cekam 15 minut u dveri na nejakyho pana co to se mnou vyridi, v kancelari (dopravni technikove ) sami dedove cca 5 lidi, cekam, cekam, cekam, prijde ten pan, zeptam se jestli muzu k nemu, "pane je tu fronta" , rikam ano vidim ja sem prvni, n"no tak si pockejte" , cekam dalsi 10 min pak se me ujima pan uplne jiny ktery uz v ty kancelari byl a nic nedelal !!!!! nechapu, nemam rad uredniky na magistratu, vse sem s nim projednal, vyplnil nejakej papir a ze mam cekat na telefonu ze snad snad do ctvrtka sem i ozve az to bude hotovi, takze parada, timto sem si dneska rozhodil cely den , sprijemnil svatky a zadelal na dalsi problemy behem pristich par dnu

nekdo si mozna rekne ze sem blb ze sem to mel nechat vyrazit uz davno nekdo si mozna rekne neco jinyho, je mi to uz vcelku jedno protoze sem proste to cislo nechal uz zaridit aby se vyrazilo

jeste sem zapomel ze hne dpo stk sem volal na Opel homologace s tim jak to ma bejt ze mi tu technickou zasenedali pritom ze mi tvrdili ze to projde, a pan na to, no ja popravde nevim ja kby to melo byt, ridte se pokyny technika, nechci aby ste pak svadel vinnu na nas,
takze rada, to vco vam reknou na homologacich, tak tomu opravdu neverte

doufam ze do konce tejdne budu mit na motoru vyrazenecjch par pismen za tri kila a projdu konecne technikcou , pokud ne, radsi ani nechci myslet jinak, tak se mejte, klidne me kamenujte, ale myslim ze na mym nazoru na STK techniky a na uredniky hlavniho magistratu prahy 1 to nic neznemi,

Hezky svatky

edit:/// zapomel sem dodat ze kamaradskej 20 let starej mercedes se zatmavenyma oknama uplne vsema prosel , jak jinak......
pokud clovek nema znamy tak je to asi v haji kdyz narazi na dmnta jako ja
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
Luboš X17DTL
Příspěvky: 2216
Registrován: 03 črc 2007, 20:51
Bydliště: Slatina(NJ)

Příspěvek od Luboš X17DTL » 18 pro 2007, 15:21

Upřímnou soustrast. Já bych se na to všechno asi vys... a počkal bych, až mi to propadne a mezitím si našel takovou technickou, kde s tím nebudou dělat takové opičky. Jak se říká, za peníze v Praze dům. Raději dám někomu půl prasete, než se takhle nechat buzerovat.
Opel Astra F Caravan X17DTL (už má novou majitelku)=>
Astra G Caravan 1,7 DTi (na to se už jen dívám)=>
něco malého černého patří ženě a já nemám nic:-(
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=10583

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 18 pro 2007, 15:29

ja uz nad tim taky premejslel, ale bohuzel nemam znamy na tohle a nemam ani nic jinyho "doporucenyho" , a je tezky poznat kdo veme uplatek a kdo ne, a zase zalezi jak bude velkej, jednoslovne uz me to proste se*e ale co muzu delat, sou tam dementi sou, teda aspon pro me protoze mi zneprijemnili dost dnu a dost myho casu, ted tu obiham dokumnty aby mi tam pak vyrazili ty prachy, kdyby mi nekdo doporucil, bez tam a tam v praze, mam tam znamyho reknu mu to , tak je vsechno v pohode a dam z fleku hned 6 kil klidne znova ale pokud nemam tu jistotu tak je to uplne nekde jinde :(
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Uživatelský avatar
Luboš X17DTL
Příspěvky: 2216
Registrován: 03 črc 2007, 20:51
Bydliště: Slatina(NJ)

Příspěvek od Luboš X17DTL » 18 pro 2007, 15:36

Já bych objel pár technických a bavil se přímo s technikama, co se s tím dá dělat, jestli to jde nějak řešit, či se domluvit. Za pokec někde bokem nic nedáš a pokud se domluvíš, máš vyhráno.
Opel Astra F Caravan X17DTL (už má novou majitelku)=>
Astra G Caravan 1,7 DTi (na to se už jen dívám)=>
něco malého černého patří ženě a já nemám nic:-(
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=10583

gErda
Příspěvky: 1245
Registrován: 12 srp 2007, 19:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od gErda » 18 pro 2007, 15:41

to mozna jo, ale proste uz mam tady tuhle spatnou zkusenost a uz mam velkej technicak a vse k potrebnymu povoleni na magistrate, uvidim kolik to bude stat ale pokud se celkkove vejdu do rozumnejch penez vcetrne opakovany technicky tak budu jedine rad, ale za ty nervy to vazne nestoji, pokud to chce clovek legalne vsechno, tak je to slozita a dlouha cesta, kdyby se nechal technik uplatit tak to resim uplne jinak, jenze tomuhle bych snad ani prachy bokem nedal, za to mi nestoji
Opel Astra G 5dv Hatchback 1,6 16V ,Z16XE, 74kw , r.v. 2001

Odpovědět