Re: Kdo máte HID, čtěte...POKEC

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
RomanovCZ
Příspěvky: 99
Registrován: 15 dub 2007, 17:13
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od RomanovCZ » 13 dub 2010, 09:19

od března či dubna 2010 jsou xenony bez ostřikovačů za dva body :? :cry: :(

už mám ty blbé ostřikovače objednané :!:

nesmím rozsvítit potkávačky ( 2 body ) + pokuta . . . zatím dvakrát 500 Kč .. ale to ještě bez bodů
nesmím rozsvítit mlhovky ( 1 bod ) + pokuta . . . v prvé poledne pod náporem slunce jsem je prý oslnil

jezdím teď na dení svícení i v noci . . . zatím na to fízli nic neříkali

přemýšlím že nechám zapojit svícení dálkovejma bez potkávaček protože už jiná světla nemám

můžou mi dát flastr za rosvícené dálkové ?

Reklama
 

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od manli2 » 13 dub 2010, 09:25

a na tos pišel jak?
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od rychlyradim » 13 dub 2010, 09:26

za rozsvícená dálková světla? ve městě? kde je souvislé osvětlení? jo můžou :lol:

a flastry ti za to nedávaj proto, protože to neví :lol: ale co když narazíš na někoho kdo to bude vědět .....

PS: a taky by mne zajímalo kde jsi na to přišel že xenony bez ostřikovačů budou za dva body?!?!??!!??!?!?!?! to je klasická technická nezpůsobilost vozidla v silničním provozu, což ti např. může být i zakázána další jízda..... :mrgreen:

Uživatelský avatar
Luboš X17DTL
Příspěvky: 2216
Registrován: 03 črc 2007, 20:51
Bydliště: Slatina(NJ)

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Luboš X17DTL » 13 dub 2010, 09:57

Já nevím, jak vy, ale já jsem nikdy nedostal pokutu za to, co jsem provedl, ale za to, že jsem se nechal chytit.
Od jisté doby mě ještě nikdo nechytil :D
Co kdybych si nechal udělat tohle, http://cybertronic.vyrobce.cz/ahd.php
Připadá mi to jako velice elegantní řešení, které by mohlo být v pohodě.
Myslím, že když se stáhne ta svítivost, že by to šlo.
Jen jestli by si na mě za to nezgustli.
Opel Astra F Caravan X17DTL (už má novou majitelku)=>
Astra G Caravan 1,7 DTi (na to se už jen dívám)=>
něco malého černého patří ženě a já nemám nic:-(
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=10583

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Salám » 13 dub 2010, 10:41

RomanovCZ píše: jezdím teď na dení svícení i v noci . . . zatím na to fízli nic neříkali

přemýšlím že nechám zapojit svícení dálkovejma bez potkávaček protože už jiná světla nemám
můžou mi dát flastr za rosvícené dálkové ?
Nakopat do prdele málo.. :(
V noci při denním svícení nesvítí zadek auta..a imrvére jezdit s dálkovýma může opravdu jenom absolultní ignorant

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od manli2 » 13 dub 2010, 13:28

za HID žádný body nejsou, jen pokuta (maximálně když budeš drzej nebo policajt bude fotr bejvalky tak ti zakáže pokračovat v jízdě a když tě bude mít hodně rád tak je to 5 bodů řízení vozidla, které je technicky nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích podle zvláštního právního předpisu tak závažným způsobem, že bezprostředně ohrožuje ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích)
za mlhovky už vůbec nejsou body,
pokutu za dálkový dostat můžeš,
za svícení denním svícením za snížené viditelnosti pokutu dostat taky můžeš
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
Mojmec11
Příspěvky: 1554
Registrován: 20 zář 2009, 11:03
Bydliště: Kdysi okolí Třebíče, teď Jižní Čechy,vesnice,okna na všecky strany

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Mojmec11 » 13 dub 2010, 14:16

Já bychto udělal takhle,pokud to auto nemá z výroby,xenony ne.Leda přestavba od autorizované firmy s potvrzením,STK a zapsáním do TP.
Na druhou stranu nevím co je horší,trouba s bastlenejma xenonama nebo náký vysoký auto,který má světla vejš než já oči,takovej vás prosvítí,at to má seštelovaný jak chce,xenony nebo halogen a nedejbože,když jede za mnou,to radši přibrzdím,at předjede.
Astra 1.6 16v 74kW,X16XEL,Caravan sport,"stříbrná sršeň" z Itálie
Astra 1.8 16V,Caravan,"stříbrná sršeň" z Německa - už jen jako zdroj náhradních dílů.
[color=#0000FF][b]Diagnostika OP-COM Dačice a okolí,ceny lidové,vytáhnu z vašeho auta všecky data- pak je na vás,co s nima uděláte[/b][/color] :lol:

Majla
Příspěvky: 1829
Registrován: 05 říj 2007, 16:46
Bydliště: Březová - Oleško

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Majla » 13 dub 2010, 14:39

Luboši X17....: to vypadá zajímavě 8)

Uživatelský avatar
sirhenrik
Příspěvky: 119
Registrován: 06 bře 2010, 14:40
Bydliště: Orlová City

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od sirhenrik » 13 dub 2010, 14:46

Teéééda tak to mně poser....moje bílá astra a do toho 6000k xenony, no to bude dopbře ladit(policajti jsou svině)!!!! Nechápou síše jiné auta, když vidím naproti jet nějakého magora co má šroťárnu auto tzn. Toyota atd....prostě s xenonama a oslňuje mě jak Ci.....tak to mě pak poser, když to mám hoodně skloněný dolůůů..Už neví d čeho mají rejpat hňupy, kdyby raději kutili do dopravních nehod
Astra G 2.0 DTI 16V Y20DTL --->xenony 6000k, vyhř.sedačky-z.okno+zrcátka, elektrické st.oken, sportovní pružiny, sport.filtr atd....Neony...

Uživatelský avatar
Hribek
Příspěvky: 1595
Registrován: 14 dub 2007, 19:00
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Hribek » 13 dub 2010, 14:51

co na to říct........, snad jen opravdu tě pos*at

Uživatelský avatar
eXp10it
Příspěvky: 632
Registrován: 04 úno 2008, 20:31
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od eXp10it » 13 dub 2010, 15:02

sirhenrik píše:co má šroťárnu auto tzn. Toyota atd.
V případě spojení slov šroťárna a Toyota doporučuji prostudovat statistiky poruchovosti za posledních 20 let (a raději hned více zdrojů) ;)

před čtvrt rokem jsem si k Astře pořídil RAV4 r.v. 2006 a po prvních pár tisících říkám že je to skvělý stroj... kam přijedu (STK, emise, pneuservis) tak jen pokrčí rameny, řeknou Toyota a nic dál nezkoumají. Auta s nálepkou Made in Japan jsou jak z jiného světa :D A světla protijedoucích nebo za mnou jedoucích aut??? No tak ty už neřeším...

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od AstraMan » 13 dub 2010, 16:15

Nechápu lidi, kteří si koupí xenonové výbojky ať už do originál xenon lamp, nebo do Angel Eyes či do klasických světlometů a následně si koupí LED denní svícení kvůli tomu, že xenonová výbojka není vůbec levná oproti halogenové žárovce :?: Tak si nekupuji xenony, ne? K čemu je mám, když budu místo toho využívat LED denní svícení :( Ano, samozřejmě mohou argumentovat tím, že xenony používají jen v noci, ale ........... Třeba Ty, RomanoveCZ, jezdit v noci na denní svícení a nebo jen na dálková světla, to je hnus největšího kalibru :roll: :roll: :roll: Ale pravda, jsou i lidé, kteří jezdí v noci po městě bez zapnutých světel, takže pro Tebe ideální výmluva zřejmě 8)

No, raději se k tomu dále vyjadřovat nebudu, protože třeba sirhenrikovi keci o policii mě vytáčí neskutečně, nehledě na tu tzv. "šroťárnu o Toyotě".... Jak psal Mojmec11, stačí vysoké auto, které má světla vejš než já oči a je úplně jedno, jak je má mnohdy seřízené :wink: Takže sirhenriku, stačí potkat Astru G s klasickými světlomety a zbastlenou HID sadou a můžeš si jí připsat do nového seznamu "šroťárna Opel" :?: A vůbec, viděl si někdy autonehodu, ke které by policie nepřijela, pokud se účastnící dopravní nehody nedohodnuli na tom, že to vyřeší bez policie ??? Já osobně tedy ne, max. že jim chvilku trvalo než se dostali k místě činu, stejně tak jako tomu bylo včera u Barandovského mostu :?: Ale nedivím se jim, když tam museli dojít pěšky 8)
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od rychlyradim » 13 dub 2010, 16:30

For AstraMan: dobrýýýýý 8) 8) 8) uvedl jsi to rozumnou cestnou na správnou míru :wink:

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od manli2 » 14 dub 2010, 08:37

no nevim proč se švestko raduješ... podle mě je to moc dlouhý na to že je to o ničem.... :D
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
Hribek
Příspěvky: 1595
Registrován: 14 dub 2007, 19:00
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo máte HID, čtěte...

Příspěvek od Hribek » 14 dub 2010, 08:54

nojo, no celé téma je moc dlouhé na to že je o ničem respektive o tom o čem není třeba diskutovat :lol:

Odpovědět