Jak nejlépe zabezpečit Astru proti krádeži?

Co se jinam nehodí pište sem
FIURY
Příspěvky: 50
Registrován: 23 dub 2006, 12:26
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Jak nejlépe zabezpečit Astru proti krádeži?

Příspěvek od FIURY » 23 dub 2006, 16:04

může mi někdo poradit jaké zabezpečení je nejúčinější ? Mám v plánu udělat toto

http://www.hondaclub.cz/default.asp?wha ... 440&s_id=1

ale chtěl bych to napojit na alarm , má někdo ponětí jestli se dá pořidit alarm cenově dostupnej, kterej si je celkem zručnej člověk zapojí sám ? Popř. návod na netu by se šikl....

Astra G 1.6i 8v 3dv.

Dík

Reklama
 

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 23 dub 2006, 16:31

Jen Te upozornim, ze ta presnost co na tom odkazu pisi je ve skutecnosti trochu jina. Zkousel jsem to nedavno s tim twistem a klidne se dostanes i na 10km od mista kde je mobil (auto). Ale jinak souhlasim, take tam ten telefon vozim, jen pro jistotu.

koukni tady se zabezpeceni uz resilo.
https://www.astra-g.cz/viewtopic.php?t=4 ... sc&start=0

FIURY
Příspěvky: 50
Registrován: 23 dub 2006, 12:26
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FIURY » 23 dub 2006, 18:32

Hmm tak to je zlý a nějaký doporučení alarmu mám auto cca 3m od okna ... Snad bych to slyšel :cry:

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 23 dub 2006, 20:23

Je otazka kolik do toho chces dat a co po tom chces, kamos montuje do aut Jablotron a pry ted sli s cenama dolu. Na netu maji ceny za Fox 1297Kc, Rex 2291Kc, Akcent 3499Kc. Za montaz si rikal cca 500Kc, takze si muzes udelat pripadnou predstavu. Spolupracovnik to ma od baraku 20m a rikal, ze si tam hodi toho foxe, snad to odradi zlodeje zecatecniky.
http://www.jablotron.cz/autotechnika.ph ... autoalarmy

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 23 dub 2006, 21:13

Anonymous píše:Je otazka kolik do toho chces dat a co po tom chces, kamos montuje do aut Jablotron a pry ted sli s cenama dolu. Na netu maji ceny za Fox 1297Kc, Rex 2291Kc, Akcent 3499Kc. Za montaz si rikal cca 500Kc, takze si muzes udelat pripadnou predstavu. Spolupracovnik to ma od baraku 20m a rikal, ze si tam hodi toho foxe, snad to odradi zlodeje zecatecniky.
http://www.jablotron.cz/autotechnika.ph ... autoalarmy
to je docela ochotník když to dělá za 500 :wink:
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 23 dub 2006, 21:38

Vojta píše:to je docela ochotník když to dělá za 500 :wink:
Te cene jsem se take divil, ale ma to spis jako konicka, aby nevysel ze cviku. Predtim to delal pro jednu firmu, ale presel jinam a sem tam to dela pro kamose a zname, proto asi ta cena.

Jinak ten anonym jsem byl ja :oops: .

dominus-et-deus
Příspěvky: 445
Registrován: 25 led 2006, 20:07
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dominus-et-deus » 23 dub 2006, 21:48

No osobně si myslím, že je úplně jedno co tam máš. Pokud to budou profíci, tak ti vezmou vše. Známému ukradli v Düseldorfu fungl novou X5 od BMW. Měl tam ten nejlepší alarm, jakej jde a auto je pryč. Policajti mu v Německu říkali, že zloději disponujou přístrojem- cena je olem 750 tis, nabízí se i na netu, který ti perfektně dislockuje systém auta a otevře bez poškození. Takže je celkem buřt co tam je.
2.0 16V

FIURY
Příspěvky: 50
Registrován: 23 dub 2006, 12:26
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FIURY » 24 dub 2006, 18:29

@ Marky

odkud je ten kámoš , já jsem z Olomouce , pokud by to bylo někde poblíž tak bych do toho určitě šel....

kua gakáž máme taky , ale máti v ní parkuje stejně stary VW Polo no nezabili by jste ji :cry:

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 25 dub 2006, 22:40

FIURY píše:@ Marky

odkud je ten kámoš , já jsem z Olomouce , pokud by to bylo někde poblíž tak bych do toho určitě šel....

kua gakáž máme taky , ale máti v ní parkuje stejně stary VW Polo no nezabili by jste ji :cry:
To bude asi problem, ten kluk je z jedne vesnici u Trebice a to je pro Tebe asi dost z ruky.

Uživatelský avatar
CUBErt
Příspěvky: 426
Registrován: 14 čer 2006, 19:29
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CUBErt » 02 črc 2006, 22:40

Když jsem měl ještě Fiestu, tak jsem tam měl alarm s pagerem, takze kdyz to zaclo kvicet tak jsem to vedel hned. To bylo dobry kdyz jsem byl jeste na skole tak na Libereckejch kolejich sel kazdou chvili nejakej typek nalitej a narazel do aut, tak jsem parkrat vybehnul udelat poradek. Nicmene i nejlepsi alarm se da prolomit a deaktivovat. Dobre to udelal typek na tech kolejich co mel oktávku. Dal si na kolo botičku co maj městský a měl klid. Jednou mu alespoň rozmlátili okýnko, asi ta botička někoho vyprovokovala!!
Opel Astra Caravan 1,4 16V

Obrázek

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hany » 03 črc 2006, 18:42

Taky uvažuji o nějakém tom zabezpečení a zatím se mi líbí nejvíc kombinace Pageru http://shop.stuchly.cz/product_info.php ... iekr865730
a alarmu, který je ovládaný z origo dálk. ovládání C.Z. v klíči http://www.e-autodoplnky.cz/detail.php?id=86.
Při této kombinaci mě to příjde do nějakých 3.500 Kč, což je zlaté. A mám přehled o autě, co se děje. A mám již pozjištované, že to bude spolu fungovat.
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

misty
Příspěvky: 9
Registrován: 25 dub 2006, 12:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od misty » 10 črc 2006, 19:57

Astra G, N-JOY, 1.6 16V, HB, 2003

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 10 črc 2006, 20:25

dominus-et-deus píše:No osobně si myslím, že je úplně jedno co tam máš. Pokud to budou profíci, tak ti vezmou vše. Známému ukradli v Düseldorfu fungl novou X5 od BMW. Měl tam ten nejlepší alarm, jakej jde a auto je pryč. Policajti mu v Německu říkali, že zloději disponujou přístrojem- cena je olem 750 tis, nabízí se i na netu, který ti perfektně dislockuje systém auta a otevře bez poškození. Takže je celkem buřt co tam je.
No to je trosku jina cenovka, dnes jdou zlodeji po VW koncernu, to je jeden z duvodu proc si auto z teto staje nekoupim (byt takova bora by nebyla spatna) :wink:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hany » 10 črc 2006, 21:44

misty píše:Ještě jedna možnost...
http://www.flajzar.cz/katalog.php?cat=5 ... &z=galerie
Nad tím jsem taky uvažoval, jenže jednak není možnost napojení na jiné čidla, u tohoto minialarmu je to jen náklonové a za druhé, telefon musí mít dobrou baterii, což u starších typů ... , navíc to musíš bud nabíjet v autě, nebo to brat domů a dokrmit doma. To si myslím že je mnohem komfortnější ta nabídka na http://shop.stuchly.cz/product_info.php ... iekr865730 , kde si můžeš dokoupit extra upravenou baterii, a navíc to má možnost jak samo dobíjet a řídit dobíjení, tak při vypnutí telefonu to i samo telefon zapnout. Ještě k tomu hodím náklonové a mikrovlné čidlo a budu to mít posichrované, vč. Al kol.
Když se nebudu bavit o alarmu, tak levnější GSM pager s takovými možnostmi na netu nenajdeš. Aspoň já nenašel. Jak trochu seškrábu penizků, tak jdu do toho, protože autko nestálo málo a jak jezdím na Slováky a někdy spávám ve městech, kde je hodně živlů, tak by mě mrzelo, že jsem aspoň toto do toho neobětoval.
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

misty
Příspěvky: 9
Registrován: 25 dub 2006, 12:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od misty » 11 črc 2006, 10:59

Naprostej souhlas, taky to tak vidím. Toho (ne)nabíjení jsem si všiml až pak, takže ten můj předchozí příspěvek je opravdu bezpředmětnej.
Astra G, N-JOY, 1.6 16V, HB, 2003

Odpovědět