APiK ... už OK :-)

Co se jinam nehodí pište sem
Odpovědět
Uživatelský avatar
BrKap
Příspěvky: 15
Registrován: 27 led 2008, 16:44
Bydliště: Lipt. Mikuláš

Příspěvek od BrKap » 18 pro 2008, 21:37

Niečo podobné sa stalo aj mne v lete. Chlapík za mnou nedobrzdil a mal som ho na výfuku. Pretlačený piate dvere, popraskaný a deravý nárazník. Políciu sme nevolali, vyriešili sme to oznámením na poisťovni. Za dva dni mi robil obhliatku likvidátor : nový nárazník, nové dvere, nové nejaké výstuhy v nárazníku, rovnanie podlahy v kufry, samozrejme stolica, nástrek nových dielov a dutín nové nápisy na dverách a to všetko v origo opel servise(660 sk/hod). Podčiarknuté-zrátané 66 000.sk :shock:
Servisu som zarobiť nedal :o , dvere som vytlačil (nertebalo nič striekať) náraznik pretmelil, strekol sprayom. Dvere sa zatvárajú lepšie ako predtým, do kufra nezateká všetko OK :D Práca pred bytovkov na pár hodín. Na záver to najlepšie. Poisťovňa mi poslala plnenie škodovej udalosti na účet v hodnote 42 000 sk :)
Držím palce pri vybavovaní poistky 8) a rodinke skorý návrat domov.
Strieborná ASTRA-G 1.6 16V X16XEL 98

Reklama
 

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: dfs

Příspěvek od AstraMan » 18 pro 2008, 21:37

lukaskpd píše:tak to je hoooooodne smoly :( :( a to mu nieco tomu debovi spadlo z auta a vrazilo doteba nejak som to nepobral to bola a si rana ze ked vystelily bagy hlavne ze ste ok
Právě že bagy nevystřelily :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Příspěvek od APiK » 18 pro 2008, 21:37

Dvě lepší a dvě blbý zprávy:
Na vlna v kufru nebude asi tak hrozná. Kufr sice neotevřu, ale když jsem vyndal ten nákup, tak jsem sundal kobereček a zjistil jsem, že tu nerovnost dělá ten černej kovovej kryt rezervy. Je posunutej asi vyraženej. Takže přes kobereček dělal vlnu.
Jak jsem vyndával žárovku z kufru (aby furt nesvítila a nevybíjela baterku), tak jsem zkratnul šroubovákem plus a mínus. Takže nesvítilo nic v interiéru. Naštěsti to byla jen pojistka - takže první věc opravena.

A teď ty špatný. Vepředu bude v háji nárazník, ale co jsem tak koukal, tak zřejmě z něj vypadlo nějaký čidlo či co a houpe se tam. Nemůže to bejt airbag?

A ta nejhorší.
3,5 letý syn mi říkal, že má naše auto moc rád a že se mu moc líbilo, že to je škoda. To mě skoro rozbrečelo. Vysvětli jsem mu, že auto musí jen k doktorovi. Snad z toho nebude mít trauma.
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

Uživatelský avatar
Diablo
Příspěvky: 352
Registrován: 12 srp 2007, 13:08
Bydliště: Jindřichův Hradec a ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Diablo » 18 pro 2008, 21:39

To čidlo bude teploměr..
Astra G 1,8 16V Z18XE polární modř 5dv a kilowatt hudby:-)

:arrow: Diablova tmavě modrá Astra
:arrow: Zvěrstvo:-D


Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 18 pro 2008, 21:44

Jo to je pech... Jakmile si malé dítě něco hrozně oblíbí, tak se to pak blbě vysvětluje že chvilku tu danou věc neuvidí, nebo ba o ni příjde navždy... Ikdyž to není jen v dětství :wink: Ale tak Astra bude časem opravena a syn se bude moci zase radovat :wink:
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike.S » 18 pro 2008, 21:45

Apik: děti to nesou vždycky nejhůř, náš malý (5,5 roku) do dneška vzpomíná místo kde jsem na jaře trefil tu srnku a to u toho ani nebyl a to místo zná jenom z vykládání, ale časem je to přejde
Naposledy upravil(a) Mike.S dne 18 pro 2008, 21:46, celkem upraveno 1 x.
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Příspěvek od APiK » 18 pro 2008, 21:45

Nejvíc se děsím denního světla zítra ráno. Co ještě najdu....
No nic, místo předvánoční pohody mi zítra začíná maraton...
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

Dj.radim

Příspěvek od Dj.radim » 18 pro 2008, 21:49

Jojo,děti,ale vše bude zase dobré,auto se opraví a za tři měsíce se tomu budeš smát...

Mike.S: Bud rád,že jsi tu srnku sejmul v autě,já se potkal se srnkou na kole a bez helmy,ale naštěstí hlava v poli a zbytek těla na betonu,takže těžce doj*baný,ale naštěstí fit :D

Uživatelský avatar
Diablo
Příspěvky: 352
Registrován: 12 srp 2007, 13:08
Bydliště: Jindřichův Hradec a ČB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Diablo » 18 pro 2008, 21:50

APiK píše:Nejvíc se děsím denního světla zítra ráno. Co ještě najdu....
No nic, místo předvánoční pohody mi zítra začíná maraton...
Nezávidím ti to páč mám za sebou dva měsíce starou stejnou příhodu-znaky byly stejný včetně zadních dveří který nešly otevřít a zmačkaná podlaha kufru-ted už mám opraveno a vešel jsem se do 20k tak ať ti to vyjde jako mně..
Astra G 1,8 16V Z18XE polární modř 5dv a kilowatt hudby:-)

:arrow: Diablova tmavě modrá Astra
:arrow: Zvěrstvo:-D


Uživatelský avatar
Dragonny#16
Příspěvky: 101
Registrován: 28 lis 2007, 12:07

Příspěvek od Dragonny#16 » 18 pro 2008, 21:58

Apiku, hlavne, ze jsi ty celej a cela rodina taky ... Vanoce a to vsechno. Minuly vanoce jsem jel s kamosem, kecali jsme ( je to policajt a ne zrovna pochuzkar ), byla legrace a najednou se mu z radia v aute ozvalo hlaseni o tezky dopravni nehode, 3 mrtvi a vazna zraneni, legrace presla, rikali jsme jak nekdo nebude mit krasny vanoce, ze je to hrozny, ale porad to slo tak nejak docela mimo nas, kdyz se z radia ozvalo pokracovani s spz vozu, jednalo se o auto manzelky prave toho kluka, ten vyraz bych nikomu nepral videt, blbec tam jeste k tomu chtel jet, tak jsme jeli ... hruza hruz a to jsem sam nekolikrat resuscitoval po tezky dopravni nehode, ale nic nikoho nezasahne tak jako deti svyho nejlepsiho kamose, ktery mu clovek temer kazdy tyden hlidal a najednou jsou ... ted najit to vhodny slovo ... no spis nejsou. A jak v tu chvili muselo byt jemu .. fuj. Vim, ze to sem nepatri a omlouvam se, ale nejak mi to ted tohle pripomnelo, kluci jezdete opatrne, najezdim okolo 130-150tis rocne a i tak clovek nikdy nevi, predpisy nedodrzuju, ale myslim, ze je to spis o rozumu, prosim, mejte ho, at priste nevidim nekde vas a nejede se prave k vasi nehode, za to co potom nasleduje to nikdy nestoji ... Mejte vsichni krasny vanoce
::: Opel Astra Coupe 2.2i Bertone Edition :::
::: Opel Astra H Caravan Z19DTH

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 18 pro 2008, 22:06

Svatá slova, jak v kostele 8)
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

lukaskpd
Příspěvky: 4563
Registrován: 09 dub 2007, 19:55
Bydliště: Hlinsko v Cechcach
Kontaktovat uživatele:

fads

Příspěvek od lukaskpd » 18 pro 2008, 22:08

dragony tak to je fakt strsne az mraz ma pochrbte presiel a ty si to videl tak to fakt nezavidim no hroza a to mas skoro jedno ci dodrzujes predpisiy alebo nie ked ta sejmne nejaky ozrat alebo nejaky frkan ktory nevie co zo sebou a ale to musel byt strasny pohlad
Neuč se, život tě nauči !!!! :)
Obrázek Lukaskpdova Astra G Obrázek
1.7TD ( 17DTL ) + CHIP
Obrázek
www.jkcolor.iplace.cz/

Melodi
Příspěvky: 790
Registrován: 14 bře 2006, 23:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melodi » 18 pro 2008, 22:15

Kurde chvilku jsem tu nebyl koukám co se stalo hlavní je že jsou všeci v poho a astra dostane trocha tuningu :wink:

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 18 pro 2008, 22:17

Dargonny ty jseš u záchranky nebo u policie? Můj otec byl u dopraváků, takže vyprávění z autonehod mě dostalo na takovou úroveň, že jezdím mnohem více opatrněji, bez těch vyprávění bych asi jezdil jako prase ( no prostě 21letý týpek no ) :wink:

Ikdyž v tomhle má taky Lukáš pravdu... Můžeš jet sebeopatrněji a když narazíš na nějakého de**la, tak už se jen můžeš modlit ( jakým stylem Tě sejme, v čem sedíš, konkrétní místo ) :roll: Viz případ Apika :(
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
Dragonny#16
Příspěvky: 101
Registrován: 28 lis 2007, 12:07

Příspěvek od Dragonny#16 » 18 pro 2008, 22:20

AstraMan píše:Dargonny ty jseš u záchranky nebo u policie? Můj otec byl u dopraváků, takže vyprávění z autonehod mě dostalo na takovou úroveň, že jezdím mnohem více opatrněji, bez těch vyprávění bych asi jezdil jako prase ( no prostě 21letý týpek no ) :wink:

Ikdyž v tomhle má taky Lukáš pravdu... Můžeš jet sebeopatrněji a když narazíš na nějakého de**la, tak už se jen můžeš modlit ( jakým stylem Tě sejme, v čem sedíš, konkrétní místo ) :roll:
odpoved mas v SZ, nejdriv jsem ji dal sem, ale pak jsem si to rozmyslel:-)
::: Opel Astra Coupe 2.2i Bertone Edition :::
::: Opel Astra H Caravan Z19DTH

Odpovědět