Venkovni teplomer,kontrolka airbagu

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Peal

Venkovni teplomer,kontrolka airbagu

Příspěvek od Peal » 20 bře 2006, 21:42

Dobry den, chtel bych se zeptat co bych mel delat nebo kde se vyskytuje zavada kdyz venkovni teplomer ukazu je jednu chvilku +85 stupnu a za chvilku -40 stupnu, prosim poradte a jeste mam jeden problem furt mi sviti kontrolka airbagu.Dik moc kluci

Reklama
 

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Venkovni teplomer,kontrolka airbagu

Příspěvek od Vojta » 20 bře 2006, 21:43

Peal píše:Dobry den, chtel bych se zeptat co bych mel delat nebo kde se vyskytuje zavada kdyz venkovni teplomer ukazu je jednu chvilku +85 stupnu a za chvilku -40 stupnu, prosim poradte a jeste mam jeden problem furt mi sviti kontrolka airbagu.Dik moc kluci
vyměnit čidlo teploty v nárazníku, airbag je už složitější, co máš za auto, má to boční bagy? bylo to bouraný?
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

peal

Příspěvek od peal » 20 bře 2006, 21:47

mam opel astra g v kombiku 1.6 16V 99 rocnik a bourany to nebylo jen zadni blatnik byl trosku poskrabany od svodidla jen jsem to zakytoval a prestrikal nic klepat se nemuselo bylo to jen trosku skrable

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 20 bře 2006, 22:13

peal píše:mam opel astra g v kombiku 1.6 16V 99 rocnik a bourany to nebylo jen zadni blatnik byl trosku poskrabany od svodidla jen jsem to zakytoval a prestrikal nic klepat se nemuselo bylo to jen trosku skrable
boční bagy?
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Peal

Příspěvek od Peal » 20 bře 2006, 22:18

bocni nemam mam jen ridice a spolujezdce nic jinyho tam urcite neni mam v technicaku napsany jen 2xairbag

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 20 bře 2006, 22:29

Peal píše:bocni nemam mam jen ridice a spolujezdce nic jinyho tam urcite neni mam v technicaku napsany jen 2xairbag
mohl by bejt vadnej kroužek pod volantem, ale to se nedá takhle určit - jedině diagnostika
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Peal

Příspěvek od Peal » 20 bře 2006, 22:39

Dik mockrat ale cetl jsem trosicku nize a tam meli kluci taky problem s airbagem a psali tam neco o nejaky spojich ale me se to asi netyka jak jsem pochopil ze se bavi asi o bocnich bagich a stim teplomerem je to na stoprocentni? a kde se nejak priblizne nachazi to cidlo?
a jeste nevim prosimte jak se zadava do autoradia kod s cislem treba 9 to jest 10x stisknout npr.1 ?nebo kolikrat se to macka kdyz tam potrebuju dat 9?

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 20 bře 2006, 22:43

Peal píše:Dik mockrat ale cetl jsem trosicku nize a tam meli kluci taky problem s airbagem a psali tam neco o nejaky spojich ale me se to asi netyka jak jsem pochopil ze se bavi asi o bocnich bagich a stim teplomerem je to na stoprocentni? a kde se nejak priblizne nachazi to cidlo?
a jeste nevim prosimte jak se zadava do autoradia kod s cislem treba 9 to jest 10x stisknout npr.1 ?nebo kolikrat se to macka kdyz tam potrebuju dat 9?
no ty kucí právě myslej spoje pod sedačkama ale to se tě netýká...čidlo teploty je zevnitř nárazníku, otevři kapotu a podivej se přímo doprostřed nárazníku, najde to i slepej, nový čidlo asi 350kč....kod radia snad vidíš při zadávání na displeji tak mačkáš tak dlouho až se tam ta devítka objeví
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Peal

Příspěvek od Peal » 20 bře 2006, 22:46

Dik mockrat za ochotu jsem zacatecnik a auto ktere tak mozna trosicku parkrat jsem mel rozebrany cely byla tak skodovka :lol: :D

Peal

Příspěvek od Peal » 21 bře 2006, 19:19

chtel bych se jeste zeptat na ty airbagy ta kontrolka furt sviti ale kdyz posunu ze sedackou tak problikava nebude to nejakym cidlem?

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 21 bře 2006, 19:33

Peal píše:chtel bych se jeste zeptat na ty airbagy ta kontrolka furt sviti ale kdyz posunu ze sedackou tak problikava nebude to nejakym cidlem?
kontrolka airbagu poblikává? to je nějakej nesmysl ne? jedině ještě jestli nemáš odpojenej (nebo špatnej kontakt) předpínače pásů pod sedačkou
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Peal

Příspěvek od Peal » 21 bře 2006, 20:27

kdyz popojedu sedackou tak to furt sviti a potom to jakoby zhasne a pak furt sviti jestli bys mi mohl rict kde se nachazi ty kontakty abych se mohl na to mrknou :lol:

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 21 bře 2006, 21:18

Peal píše:kdyz popojedu sedackou tak to furt sviti a potom to jakoby zhasne a pak furt sviti jestli bys mi mohl rict kde se nachazi ty kontakty abych se mohl na to mrknou :lol:
pod sedačkou
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Příspěvek od TOMHAJ » 23 bře 2006, 17:30

klubo píše:
Peal píše:Dik mockrat ale cetl jsem trosicku nize a tam meli kluci taky problem s airbagem a psali tam neco o nejaky spojich ale me se to asi netyka jak jsem pochopil ze se bavi asi o bocnich bagich a stim teplomerem je to na stoprocentni? a kde se nejak priblizne nachazi to cidlo?
a jeste nevim prosimte jak se zadava do autoradia kod s cislem treba 9 to jest 10x stisknout npr.1 ?nebo kolikrat se to macka kdyz tam potrebuju dat 9?
no ty kucí právě myslej spoje pod sedačkama ale to se tě netýká...čidlo teploty je zevnitř nárazníku, otevři kapotu a podivej se přímo doprostřed nárazníku, najde to i slepej, nový čidlo asi 350kč....kod radia snad vidíš při zadávání na displeji tak mačkáš tak dlouho až se tam ta devítka objeví
no Klubo,podle me maji codlo pod sedackou i auto se dvema bagama a to z duvodu,kdyz jede jen ridic a naboura,aby zbytecne nevystrelil i spolujezdcuv bag-proc taky,kdyz tam nikdo nesedi,ze??? -)

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 23 bře 2006, 18:38

TOMHAJ píše:
klubo píše:
Peal píše:Dik mockrat ale cetl jsem trosicku nize a tam meli kluci taky problem s airbagem a psali tam neco o nejaky spojich ale me se to asi netyka jak jsem pochopil ze se bavi asi o bocnich bagich a stim teplomerem je to na stoprocentni? a kde se nejak priblizne nachazi to cidlo?
a jeste nevim prosimte jak se zadava do autoradia kod s cislem treba 9 to jest 10x stisknout npr.1 ?nebo kolikrat se to macka kdyz tam potrebuju dat 9?
no ty kucí právě myslej spoje pod sedačkama ale to se tě netýká...čidlo teploty je zevnitř nárazníku, otevři kapotu a podivej se přímo doprostřed nárazníku, najde to i slepej, nový čidlo asi 350kč....kod radia snad vidíš při zadávání na displeji tak mačkáš tak dlouho až se tam ta devítka objeví
no Klubo,podle me maji codlo pod sedackou i auto se dvema bagama a to z duvodu,kdyz jede jen ridic a naboura,aby zbytecne nevystrelil i spolujezdcuv bag-proc taky,kdyz tam nikdo nesedi,ze??? -)
tak to se mejlíš, to tam teda neni a vybouchou ti oba přední bagy i když jedeš sám (pokud nemáš příplatkovou položku "čidlo obsazení sedačky spolujezdce", ale nevim jestli se do géček vůbec nabízela)
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Odpovědět