dálkové zamykání

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
mekki24
Příspěvky: 77
Registrován: 01 lis 2006, 11:37
Kontaktovat uživatele:

dálkové zamykání

Příspěvek od mekki24 » 27 úno 2007, 13:10

Ahoj,

potřeboval bych poradit s mojí dálkou na zamykání, najendou nefunguje....myslim si že to bude baterka v klíčku (i když světýlko když to zmáčknu svítí) ale zaboha nemůžu přijít na to jak se do toho klíčku dostanu,přijde mi jakoby to nešlo....díky za triviální,ale pro mě velmi cennou radu

Obrázek

Reklama
 

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 27 úno 2007, 14:42

musíš pořádně zabrat...určitě jde klíček rozlousknout.....a to v zadní části strč šroubovák a zaber..... :wink: mělo by to být i v manuálu nakreslené!

Uživatelský avatar
Radek.km
Příspěvky: 262
Registrován: 16 bře 2006, 13:35
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek.km » 27 úno 2007, 16:33

jo klíček by měl jít rozebrat celkem snadno pokud se někomu před tebou nerozpadl a neslepil ho :roll:
Astra G 1,8 16V caravan, automat

pepca

Příspěvek od pepca » 27 úno 2007, 16:53

Radek.km píše:jo klíček by měl jít rozebrat celkem snadno pokud se někomu před tebou nerozpadl a neslepil ho :roll:
:D :D tak to není pravda :D,šel jsem kupovat baterku do toho ovladače,klíč sebou,a ani v elektře jsem s prodavačem nedokázal klíč otevřít,nešel,až doma jsem tam vrazil lepší šroubovák a velikou silou oddělil ten zadní kus od toho těla,jenže pak jsem nemohl to tělo klíče rozlousknout,otevřít prostor kde je baterie,to těsnění co je kolem v té drážce to drželo jako blázen,nikdy bych nevěřil jakou silou jsem to od sebe musel odtrhnout,slepené to nebylo,ale drželo to tak jako slepené,rozhodně to nešlo vůbec lehce :D :wink: :wink:

Uživatelský avatar
Radek.km
Příspěvky: 262
Registrován: 16 bře 2006, 13:35
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek.km » 27 úno 2007, 17:11

tak když to říkáš tak asi jo :?
já mám dva a oba jdou dobře
Astra G 1,8 16V caravan, automat

pepca

Příspěvek od pepca » 27 úno 2007, 17:15

Radek.km píše:tak když to říkáš tak asi jo :?
já mám dva a oba jdou dobře
:( nemohu za to,ale ani prodavač v elektru to nemohl otevřít,bohužel,sám řekl,zničte si to raději sám,nevím jak dlouhou životnost má baterka,ale vypadalo to,že to snad ještě nikdy nikdo neotvíral,holt máš štěstí :wink: tak se omlouvám, :?

Uživatelský avatar
HonzaL
Příspěvky: 380
Registrován: 10 zář 2006, 18:46
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od HonzaL » 27 úno 2007, 17:55

Na to jak dlouho baterie v DO vydrží jsem taky zvědavý,autu bude 8 let,my ho máme skoro 5 let a baterku jsem ještě neměnil.

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Příspěvek od AstraMan » 27 úno 2007, 18:05

To že ti přestala fungovat dálka nemusí být baterkou... Třeba v naši jsem měnili rádio a najednou přestalo fungovat zamikání na druhou polohu. Tak se pohrálo s rádiem a šlo opět v poho.
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Maranelo
Příspěvky: 350
Registrován: 29 říj 2006, 20:01
Bydliště: Košice, Slovensko

Otvaranie

Příspěvek od Maranelo » 27 úno 2007, 18:09

Alebo sa ti mohol niekto s klucom pohrat a prekodavat ho... Mozno by pomohlo ho nakodovat nanovo.. Strc kluc do zapalovania a po otoceni a rozsvieteni kontroliek stlac spodne tlacitko... tusim ze spodne... auto by sa malo zamknut a odomknut... Vo väčšine pripadov to pomaha ked je baterka ok a kluc nefunguje...
Opel Astra G Cabrio 2.2 Dti

mekki24
Příspěvky: 77
Registrován: 01 lis 2006, 11:37
Kontaktovat uživatele:

jak dal

Příspěvek od mekki24 » 28 úno 2007, 20:01

mate pravdu,baterkou to nebylo,tak zitra zkusim to s tim otočenim kličku.Jinak co s tim? da se to nejak zkontrolovat?

Uživatelský avatar
rychlyradim
Příspěvky: 2619
Registrován: 07 čer 2006, 15:30
Bydliště: Jihomoravský kraj - Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rychlyradim » 28 úno 2007, 20:42

AstraMan píše:To že ti přestala fungovat dálka nemusí být baterkou... Třeba v naši jsem měnili rádio a najednou přestalo fungovat zamikání na druhou polohu. Tak se pohrálo s rádiem a šlo opět v poho.
já zjistil že zamykaní na druhou polohu také nemusí fungovat proto..protože jsou špatně dovřené dveře..já už si to tak ověřil několikrát.. ;-)

a tu návod jak se rozdělává klíček :D Obrázek
a komu se rozbije při rozdělávání tak za to může návod ne my ne? :lol:

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 01 bře 2007, 04:55

POZOR při práci s tím šroubovákem, stává se, že ten plastový výstupek uletí a pak to nedrží!
Jinak baterka se má měnit při druhé roční prohlídce. Samo ale vydrží i o dost déle. U ASTY G to vcelku nevadí, jde zamknout i klíčem ve dveřích, ale u nové CORSY bez dálky nejde zamknout kufr!

mekki24
Příspěvky: 77
Registrován: 01 lis 2006, 11:37
Kontaktovat uživatele:

řešení

Příspěvek od mekki24 » 01 bře 2007, 16:00

tak vše je vyřešeno,stačilo to jen znovu naprogramovat viz.výše...děkuji moc za rady a pomoc

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Příspěvek od Trdlo » 03 bře 2007, 09:01

Bez locku, to je jak s tím výfukem, co když se bude ještě někdo chtít na něco ohledně toho zeptat? To má zase otvírat novej thread? :P
END

Jeff
Příspěvky: 60
Registrován: 29 čer 2006, 21:03
Bydliště: Rapotín (okr. SU)
Kontaktovat uživatele:

Dálkové ovládání

Příspěvek od Jeff » 10 kvě 2007, 22:40

Zdravím vás všechny,
potřeboval bych trocha poradit. V dálce jsem vyměnil baterku, párkrát (všehovšudy asi tak 10x) jsem v pohodě zamknul odemknul a teď už mám zase smůlu. Prostě už se tomu nechce. Zkoušel jsem to i programovat, taky to nepomohlo. Baterka by měla být v pohodě a dálka taky vypadá v poho, tak nevím. Docela mě to štve. Zamykat klíčem naštestí jde, ale na co je pak dálka která nefunguje :cry:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odpovědět