Trippling

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 3106
Registrován: 24 led 2006, 08:33
Bydliště: Červená Hospoda u Třebíče

Re: Trippling

Příspěvek od vasekpetr1 » 29 črc 2013, 18:31

honza++ píše:Takže po znovurozdělání plastů okolo volantu připájeno místo stupidních plastových spojek a? Funguje. Doporučuji všem kdo má ty červené plastové nesmysly tak si usnadnit práci a dát dráty k sobě. Funguje to jak má. Díky Troodonovi za radu. Honza
Ono je taky dobré se zamyslet nad tím, jak ty samořezné spojky fungují a jestli ten nůž je schopen procvaknout lanko 0,75mm, když je to spojka na minimální průřez 1,5mm. Já to dělám tak, že lanko z vozu s menším průřezem oholím asi tak 2 cm, ohnu oholený konec přes protlačený konec spojky s nožem a mám jistotu, že ke kontaktu dojde.
Dřívější srdcovka, prodaná na díly pro UA: Astra 1,6 G caravan 99, motor X16SZR, 55 kW, VIN: W0L0TGF35X20326xx, tmavě zelená metalíza,
Nynější mazlík: Opel Zafira B, 1,9 TDCI - Z19DT - 2008, černá, najeto 170 tkm.

A menuju se Petr a né Vašek a žiju v Hospodě -:)

Reklama
 

Alzafir
Příspěvky: 2908
Registrován: 26 dub 2010, 15:39
Bydliště: Ostrava

Re: Trippling

Příspěvek od Alzafir » 12 čer 2017, 21:21

Trochu jsem se pohrabal v programu, dostal jsem info, že můj modul má problém s vychozenou páčkou.
Kdo by měl podobnou špatnou zkušenost, když mi modul pošlete, flešnu do procesoru nový program. Takový upgrade.
Vyhodil jsem z toho modulu nastavování času pro sepnutí tripplingu, nechal jsem univerzální. Chodí to naprosto v pohodě.
Zafira 2,2DTi Elegance 2005, Y22DTR, Diag. OP COM (EN v.1.45), EGR emulátor

Odpovědět